بانکوک – مردم در سراسر جهان girded ماه از اختلالات از ویروس جدید پنج شنبه به عنوان آن گسترش بی امان آورده بالونی عفونت اقتصادی خرید اینترنتی و فراگیر مهار اقدامات است.

“کشورها باید به آماده سازی برای جامعه پایدار انتقال” Tedros Adhanom Ghebreyesus رهبر سازمان بهداشت جهانی گفت: از 2-ماه-پیر شیوع ویروس. “پیام ما به تمام کشورها این است که: این است که یک خیابان یک طرفه است. ما می توانیم این ویروس به عقب. اقدامات خود را در حال حاضر تعیین خواهد شد این دوره از شیوع این بیماری در کشور است.”

در مکان هایی در سراسر جهان تقسیم شد و در حال توسعه است. چین شده است صدور گزارش روزانه از عفونت های جدید است که به شدت از خود اوج کارخانه وجود دارد به تدریج بازگشایی و در حال رشد است حس که در حالت عادی ممکن است که دور. در همین حال کشورهای در جای دیگر شاهد افزایش caseloads و مناجات از لغو تعطیلی ممنوعیت سفر و کمبود عرضه.

وجود دارد حدود 17 بار به عنوان بسیاری از عفونت های جدید در خارج از چین به عنوان آن که گفت: با گسترش شیوع بیماری در کره جنوبی و ایتالیا و ایران مسئول اکثریت.

“ویروس نمی مراقبت در مورد نژاد و عقیده و یا رنگ. آن است که حمله همه ما به همان اندازه” گفت: ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا. “ما به دنبال در یک بیماری همه گیر در همه واقعیت عملی است.”

از جان گذشته برای حفظ یک بحران از گسترش در مرزهای کشور شده اند بیشتر سفت محدودیت های مسافرتی.

استرالیا روز پنجشنبه گفت که این ممنوعیت سفر از کره جنوبی توسط کسانی که شهروندان استرالیا و یا اقامت دائم پس از ممنوعیت های مشابه برای چین و ایران. اندونزی اعلام کرد محدودیت های مسافران از نقاط خاصی از ایران و ایتالیا و کره جنوبی پس قبلا ممنوعیت سفر از چین است. امارات متحده عربی هشدار داد مردم آن را به هر نقطه سفر خارج از کشور و گفت: کسانی که می تواند موضوع را به قرنطينه زمانی که آنها بازگشت.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: بازدید کنندگان از چین و کره جنوبی خواهد نیاز به تکمیل یک دو هفته ای قرنطینه در دولت تسهیلات و منع از حمل و نقل عمومی. سریلانکا ورود از ایتالیا کره جنوبی و ایران خواهد بود قرنطینه در بیمارستان برای بیماران مبتلا به جذام مقامات بهداشت و درمان اعلام کرد. و در ایران که در آن صورت تعداد افزایش به 3,513 و مرگ و میر صعود به 107 ایستگاه های بازرسی شد به تنظیم شود تا به حد سفر بین شهرهای بزرگ.

هنوز در هیچ کشوری همسان چین تمایل به نوبه خود به اقدامات سخت گیرانه برای حفظ این ویروس از گسترش, اما در سراسر جهان دولتها در زمان مراحل شدید.

ایتالیا بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها و طرفداران منع از حضور در رویدادهای ورزشی است. عربستان سعودی منع شهروندان از اسلام مقدس ترین سایت. در ایالات متحده, که در آن 11 نفر از ویروس صدها نفر از مردم قرار داده شد در خود قرنطينه با توجه به موارد در نیویورک و حومه.

در مکان هایی در سراسر اروپا و ایالات متحده آمریکا و اضطراب باعث شد منابع از ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک برای فروش به مردم ایستاده در snaking خطوط به انبار کردن مواد غذایی و آب است.

“یک خطر جدید است که همیشه ترسناک تر از ما با آن آشنا هستید چرا که این عناصر ناشناخته” به گفته دیوید Ropeik که نویسنده کتاب “چگونه مخاطره آمیز در آن است واقعا؟”

کره جنوبی که دارای بالاترین تعداد عفونت های خارج از چین اعلام کرد کنترل دقیق بر روی صورت ماسک شده اند که در چنین تقاضای بالایی که مردم ایستاده در خط برای ساعت به آنها را خرید. آغاز سهشنبه صادرات از ماسک ممنوع خواهد شد و کره جنوبی خواهد بود محدود به خرید دو ماسک یک هفته و تنها در روزهای خاص تعیین سال تولد خود را.

“طرف عرضه نشده است قادر به نگه دارید تا” گفت: Kim Yong-beom, معاون وزیر دارایی کره جنوبی که گزارش 467 عفونت های جدید پنج شنبه, آوردن مجموع آن به 6,088.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-in برای ابراز همدردی بیش از بحران بهداشت و درمان. مقامات در سئول گفت: Kim “تاکید خود را بی دریغ دوستی و اعتماد نسبت به رئیس جمهور ماه و گفت که او همچنان به بی سر و صدا خود را ارسال بهترین آرزوها برای رئیس جمهور Moon برای غلبه بر” وقوع. آن روشن نیست اگر این نامه تلاش برای بهبود روابط تیره و تار.

بازارهای بورس در آسیا و اروپا افزایش یافت پنج شنبه پس از یک افزایش در وال استریت اما ترس از اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس’ گسترش باقی مانده است. وزیران از کشورهای تولید کننده نفت در اوپک شد, وزن, کاهش خروجی برای کنترل غوطه وری قیمت تشدید شیوع. و ایالات متحده فدرال رزرو در گزارش این ویروس نهفته گردشگری کاهش تقاضا برای هواپیماهای آورده و زنجیره عرضه اختلالات.

در کتاب مقدس شهر بیت لحم از کلیسای ساخته شده در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی متولد شد و بسته بودن بیش ویروس ترس. تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: آن جلوگیری شد همه گردشگران از ورود به کرانه باختری است.

حتی شاد هندی, جشن هولی در آن هندو گرفتم مناسبت ورود بهار با انفجار رنگ از جمله روشن پودر آغشته در چهره بود نهفته ویروس. نارندرا نخست وزیر و دیگر رهبران گفت که ویروس را نگه دارید آنها را از حضور در هولی حوادث روز سه شنبه و هولی Moo جشنواره در دهلی نو لغو شد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

رشته ای از اخبار بد مربوط به این ویروس وزن در افراد است. حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست تلویزیون دولتی به ارائه “شادتر” برنامه های به سرگرم کردن کسانی که در خانه گیر کرده در یک کشور با بدتر شدن شیوع. برخی از 2900 شده اند بیمار و 92 نفر در ایران.

“من مصرانه از همه هنرمندان و دانشمندان و روانشناسان و همه کسانی که می تواند لبخند را به چهره مردم می آیند به رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “امروز کلماتی که مردم را خسته هستند که دیگر سودمند است.”

در چین که در آن بیمارستان شد انتشار صدها نفر از بهبود بیماران مبتلا به مقامات گزارش 139 مورد جدید از عفونت و 31 مرگ و میر بیشتر. در تمام این کشور گزارش کرده است 80,409 موارد و 3,012 مرگ و میر. بیش از دو سوم از کسانی که در چین که قرارداد این ویروس مرخص شده از بيمارستان ها خبر داد. از کسانی که باقی می ماند در بیمارستان بستری حدود 6000 در شرایط جدی هستند.

وزارت امور خارجه ژاپن با رئیس جمهور چین به تعویق افتاد که هر دو کشور در مقابله با ویروس است. این سفر برای ماه آوریل بود که برای اولین بار برای یک رهبر چینی پس از هو جینتائو بازدید در سال 2008.

در سراسر جهان برخی 95,000 مردم در حدود 80 کشور جهان آلوده شده اند.

___

کمک به این گزارش کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; ماری یاماگوچی در ژاپن; Bharatha Mallawarachi در کلمبو سری لانکا; کن Moritsugu در پکن; Aniruddha Ghosal و Ashok شارما در دهلی نو; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de