کارگران شکایت Smithfield, غذاهای محرمانه شرایط قرار داده و آنها را در معرض خطر COVID-19

بزرگنمایی این تصویر

کارکنان و اعضای خانواده و تجمع Smithfield غذاهای پردازش گیاه در Sioux Falls, S. D., در مارس 9. Smithfield است که شکایت بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر. استفان نخلستان/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان نخلستان/AP

Smithfield مواد غذایی یکی از بزرگترین تولید گوشت در کشور عامل کارخانه خود را در میلان, Mo. “در یک شیوه ای است که contributies” به گسترش coronavirus با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز شنبه در شهر کانزاس.

کت و شلوار آورده توسط یک گیاه کارگر شناخته جین سازمان حفاظت محیط زیست و توسط یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای گیاه کارگران متهم Smithfield از عدم ارائه کارگر کافی از تجهیزات حفاظتی; آنها را وادار به کار شانه به شانه; و به آنها فرصت کافی برای شستن دست های خود را; دلسرد آنها را از گرفتن مرخصی استعلاجی و عدم پیاده سازی یک برنامه برای تست و تماس با ردیابی.

“قرار داده و به سادگی از کارگران و اعضای خانواده خود را, و بسیاری دیگر که در میلان و در جامعه گسترده تر ممکن است به مرگ – همه به خاطر Smithfield حاضر به تغییر شیوه های آن در مواجهه با این بیماری همه گیر” کت و شلوار متحده است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که “Smithfield است بنابراین تمایلی به اذعان مسئولیت های خود را به کارگران و جوامع که در آن عمل است که آن را به تازگی مقصر ‘فرهنگ خاص’ به صورت گسترش این بیماری در آن داکوتای جنوبی گیاه …”

Smithfield را داکوتای جنوبی کارخانه که دسته 5 درصد از ایالات متحده تولید گوشت خوک تبدیل شده coronavirus نقطه داغ با 783 کارگران تست مثبت برای این ویروس تا کنون و دو نفر از آنها در حال مرگ است. اولین کارگر وجود تست مثبت برای این ویروس در مارس 24, اما گیاه نیست بسته شد تا آوریل 14.

Smithfield نیز تعطیل گیاهان خود را در شهرستان مارتین, Mo. و کوداهی, Wis., هفته گذشته به دلیل آنها با تکیه بر مواد اولیه از داکوتای جنوبی کارخانه با توجه به Smithfield آزادی مطبوعات.

یکی دیگر از غول گوشت پردازنده شرکت کارگیل مواد غذایی به تازگی تایید کرد که کارگران در آن مارشال, Mo. تسهیلات تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. شرکت کارگیل کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از افراد تا به حال آزمایش مثبت اما گفت: همه کارکنان که در تماس با آنها می شد قرنطینه برای 14 روز. این گیاه که در استخدام برخی از 620 مردم باز می ماند.

در یک بیانیه کایرا لمباردو اجرایی معاون رئیس جمهور در امور شرکت و انطباق برای Smithfield مواد غذایی گفت: این شرکت اظهار نظر نمی کنم و در انتظار دادخواهی اما پس از آن گفت: “سلامت و ایمنی کارکنان اولویت ما است و در همه زمان ها است. اتهامات موجود در این شکایت بدون حقیقی یا حقوقی شایستگی و شامل ادعا می کند که قبلا ساخته شده و در مقابل شرکت که مورد بررسی قرار گرفته و مشخص می شود بی اساس است. ما مشتاقانه منتظر به شدت از شرکت در دادگاه.”

طرح دعوی در دادگاه نیست به دنبال پول خسارت. بلکه آن را می پرسد برای یک دستور به نیروی Smithfield مطابق با مراکز کنترل بیماری و بهداشت عمومی دستورالعمل.

دیوید Muraskin وکیل شاکیان گفت: او آگاه از هر گونه دعاوی به دنبال تغییرات در فرآیندهای تولید در گیاهان به جای خسارت پولی.

“همه ما می خواهیم همه ما در حال درخواست برای آن به شدت دفاع از کارگران آن” Muraskin گفت. “اگر آنها که ادعای ما برود.”

Muraskin گفت: حقوقی وکالت گروهی, عمومی, عدالت, خدمت, Smithfield صبح روز جمعه و قصد دارد تا فایل های مشابه دیگر مناسب رفتن به جلو.

شاکی شناسایی شده به عنوان جین سازمان حفاظت محیط زیست با این نسخهها کار بر روی “برش طبقه” برش گوشت خوک تا 11 ساعت در روز با توجه به کت و شلوار. آن را می گوید او با استفاده از یک نام مستعار چرا که او از ترس اقدامات تلافی جویانه برای صحبت کردن در برابر Smithfield.

سازمان حفاظت محیط زیست می گوید: در این کت و شلوار که او آگاه از حداقل هشت همکاران که مجبور به ماندن در خانه پس از نمایش COVID-19 علائم.

شهرستان سالیوان که گیاه در آن قرار دارد هنوز برای گزارش هر گونه تایید موارد COVID-19 اما این شهرستان در بخش بهداشت و درمان می گوید که نمی داند که چگونه بسیاری از افراد آزمایش شده است.

دیگر شاکی این کارگران روستایی به جامعه داد که یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران برای کارگران در شمال ایالت میسوری از جمله کارکنان در میلان گیاه. آن واحد عضو هیات اکسل فوئنتس, زندگی در کیرکسویلل — به عنوان انجام بسیاری از کارگران کارخانه و فوئنتس می گوید: در این کت و شلوار که او ترس برای سلامت و ایمنی خود و خانواده به دلیل شغل خود را به ارمغان می آورد او را در تماس نزدیک با کارگران کارخانه.

قبل از کت و شلوار واصل شد فوئنتس گفت: کارگران به او گفت که آنها را دیدم مردم در حال کار با COVID-19 علائم زیرا آنها نگران از دست دادن شغل خود.

“کارگران هنوز در حال اختصاص داده شده امتیاز منفی زمانی که آنها نمی حضور در محل کار که در نهایت می تواند در نهایت در خاتمه از اشتغال” فوئنتس گفت.

تحت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط میسوری در بخش بهداشت و درمان در مارس 3, گوشت, امکانات پردازش مجاز به باز باقی می ماند اما قرار است به رعایت CDC و دیگر دستورالعمل های بهداشتی برای محافظت از کارگران خود را.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که Smithfield شکست خورده است و برای برآوردن حتی حداقل های عمومی دستورالعمل های بهداشتی. به عنوان مثال آن را می گوید آن را تا مارس 16 که هر کارگر در کارخانه گزارش دریافت یک ماسک. و از 20 آوریل در بسیاری از آنها گرفتن فقط یک جراحی ساده ماسک از Smithfield هر هفته می توانید یکی از جدید تنها در صورتی که یکی از اولین شکست با توجه به کت و شلوار.

همچنین مدعی است که در تلاش برای پردازش گوشت تا آنجا که ممکن است “به عنوان ارزان به عنوان امکان پذیر است” کارگران مجبور به ایستادن تا از نزدیک با هم “است که آنها به معنای واقعی کلمه لمس کردن است.”

بیش از 150 نفر از آمریکا بزرگترین گیاهان گوشت پردازش کار در شهرستان که در آن نرخ عفونت کرونا ويروسی است که در حال حاضر در میان ملت بالاترین با توجه به تحقیقات توسط ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

“این امکانات نشان دهنده بیش از 1 به 3 از ملت بزرگترین و گوشت گاو و گوشت خوک و مرغ فرآوری گیاهان” اخبار رسانه ها گزارش شده است. “میزان عفونت در اطراف این گیاهان هستند و بيش از 75 درصد از ایالات متحده دیگر شهرستانهای این تجزیه و تحلیل نشان داد.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>