کارگران در coronavirus قرنطینه پایه مواجه میان بی اساس ترس از گسترش ویروس

کارگران در پایگاه هوایی رزرو مارس و خانواده های آنها شده اند شفاهی حمله در فرد و در رسانه های اجتماعی توسط مردم ترس از نزدیکی خود را به 195 آمریکایی ها تحت قرنطینه در پایه پس از فرار چین در میان coronavirus شیوع Riverside County مقامات روز دوشنبه گفت:.

“لطفا درک کنید که مردم و خاموش کردن پایه هستند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس جدید, و ما نمی محدود کردن افرادی که در واقع نمی مطرح هر گونه خطر” بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در نامه ای به جامعه است.

“آنها تا به حال هیچ تماسی با evacuees که منطقه به طور کامل جدا شده از پایه پرسنل. شما نیاز به حذف خانواده و یا اعضای خانواده از مجموعه ها پرسنل و نه شما نیاز به نیاز به آنها را برای به دست آوردن غیر ضروری ‘ترخیص کالا از گمرک نامه’ از یک پزشک یا اقتدار بهداشت. آنها در برخواهد داشت هیچ خطر بیشتر از هر کس دیگری.”

قیصر گفت که برخی از پایه کارگران مواجه شده اند در حالی که در یکنواخت.

تبلیغات

تا به امروز هیچ کس در پایه دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از جمله دو کودک که در بیمارستان بستری شدند برای تب و پس از آزمایش منفی برای ویروس. تنها 12 نفر تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا است که در کالیفرنیا.

قیصر گفت که مقامات در ریورساید انتظار نیست هر گونه موارد مثبت به سطح میان گروهی که فرود در پایگاه on Jan. 29.

بر خلاف کادر پزشکی از جمله بهداشت و درمان کارگران از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و پرستاران از دانشگاه ریورساید نظام سلامت-سلامت عمومی پایه کارگران نشده اند در تماس مستقیم با این گروه که قرار داده شده است تحت یک 14 روز در قرنطینه. CDC قبلا گفت که قرنطینه افراد مطرح نیست یک تهدید برای جامعه بزرگتر.

تبلیغات

CDC موظف قرنطینه — برای اولین بار در بیش از 50 سال — on Jan. 31 برای کسانی که در حال فرار کانون ویروس در ووهان چین. که نکرد با سازمان بهداشت جهانی توصیه مشاوره در برابر ممنوعیت سفر کرده و باعث سلامت کارگران به تقلا هم زده و وحشت در جوامع است.

هیچ توضیح روشنی برای چرا دولت آمریکا با صدور اجباری قرنطینه. در حالی که یک قرنطینه یکی از تنها ابزار است که ممکن است کمک به کاهش گسترش ویروس به هیچ واکسن در حال حاضر وجود دارد کارشناسان گفته اند که آن را دشوار است برای اندازه گیری اثربخشی مدرن روز قرنطینه — یک عمل توسعه یافته در قرن 14 در ایتالیا برای جلوگیری از شیوع طاعون از گسترش به شهرهای ساحلی از کشتی است که تا به حال بازگشت به بندر در ونیز.

Coronavirus شیوع تایید شد قبل از آن ضربه خاک آمریکا بر خلاف سال 2009 H1N1 آنفلوانزا معمولا شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی یک بیماری است که آلوده بیش از 60 میلیون کشته و بیش از 12 ، 000 در ایالات متحده آمریکا اما در نتیجه اجباری قرنطینه سفارش. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت که در حالی که شبکه بی سابقه مقامات امیدوارم که آن را حفظ خواهد کرد و ویروس های موجود آن را به عنوان اعتقاد بر این سفر به طور مستقیم از چین.

سیاست نیز ممکن است به چیزی برای انجام با این تصمیم گفت: Jennifer Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“من معتقدم که سیاست نقش مهمی در تصمیم گیری ما برای اجرای این قرنطينه و سفر [محدودیت]. آن چیزی است که مقامات بهداشت در مورد صحبت شد چند روز قبل,” او گفت:, و اضافه کرد که سیاستمداران’ خواستار دولت به گسترش تلاش است “زانو حرکت تند و سریع” واکنش هر زمان که یک ویروس جدید پدیدار می شود.

وزارت امور خارجه گفته است که بیش از 800 نفر شده اند تخلیه از ووهان. اکثریت باقی مانده اند در قرنطینه در امکانات در کالیفرنیا میرود و توسط وزارت دفاع.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de