کار آغاز شده است در از بین بردن آسیب دیده و داربست در اطراف کلیسای جامع نوتردام

بزرگنمایی این تصویر

یک جعبه آویزان از جرثقیل در کلیسای جامع نوتردام در روز دوشنبه. مقامات گفتند که امید به داشتن توده در کلیسای جامع توسط 2024 زمانی که این شهر قرار است میزبان بازی های المپیک است. Thibault کامو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Thibault کامو/AP

کارگران در پاریس شروع به از بین بردن بخش زیادی از آسیب دیده و داربست از خارج از کلیسای جامع نوتردام در این هفته.

داربست تا به حال در ابتدا قرار داده شده در کلیسای جامع قدیمی منار مخروطی برای نوسازی شد اما در سال 2019 فروغ که تخریب منار و سقف.

ساخت و ساز در تاریخی کلیسای جامع آغاز شد و در 1163 به پایان رسید و در سال 1345. هزاران نفر در سراسر فرانسه سوگواری کلیسای جامع را جزئی تخریب.

در همه کارگران مجموعه به حذف حدود 200 تن از داربست. برخی از قطعات در اندیشه به ذوب هم در مناطق به دلیل گرمای شعله به گزارش آسوشیتد پرس. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیشنهاد کرده بود در سال 2019 برای بازسازی کلیسای جامع در پنج سال. کار میله میله برای شروع این راهپیمایی بود اما تاخیر coronavirus بیماری همه گیر.

“این آخرین چک آپ قبل از عمل جراحی قلب باز,” Christophe-چارلز Rousselot از Notre-Dame بنیاد به رویترز گفت.”طناب کارگران را به نوسان از لوله به لوله به قطع کردن داربست. … آن را بسیار پیچیده و بسیار ظریف عمل شده است که آماده شده برای ماه می باشد.”

با توجه به گزارش رویترز کلیسا مقامات هدف برای کلیسای جامع باز توده تا سال 2024 در هنگام این شهرستان برنامه ریزی شده است به میزبان بازی های المپیک است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>