زن که به نام پلیس در پرنده دیگر در پارک مرکزی به شارژ

بزرگنمایی این تصویر

این دادستان منطقه منهتن می گوید او را تعقیب امی کوپر که به نام پلیس پس از یک مرد سیاه و سفید از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را در پارک مرکزی نیویورک. مسیحی کوپر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مسیحی کوپر/AP

یک زن که به نام پلیس و ادعا کرد یک مرد سیاه و سفید بود و تهدید او را پس از او از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی در پارک مرکزی نیویورک مورد رسيدگي قرار خواهد گرفت بیش از این حادثه دادستان منطقه منهتن روز دوشنبه گفت:.

“امروز ما آغاز یک تعقیب امی کوپر برای دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم” دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور در بیانیه ای گفت.

اگر به اتهام بزه کلاس کوپر می تواند تا یک سال زندان و جریمه نقدی و یا هر دو.

زن رفتار به عنوان او به نام پلیس شده است به طور گسترده ای به عنوان انتقاد نژادپرستانه در زمانی که ایالات متحده با آن مواجه است گسترده تر مکالمه بیش از آن میراث نژادی و بی عدالتی است.

این حادثه بین او و مسیحی کوپر که سیاه است و نه مربوط به زمان در یک منطقه پوشیده شده از درخت از پارک است که نیاز به سگ به بود بند زده در تمام زمانها.

مسیحی کوپر مشتاق پرنده-watcher, ثبت بخشی از تعامل خود را بر روی تلفن همراه خود را. بعدها ارسال شده به رسانه های اجتماعی و ویروسی رفت.

اختلاف طور گسترده بحث و گفتگو در مورد حوادث که در آن مردم سفید را به نام اجرای قانون به گزارش مردم رنگ و سیاه و سفید به طور خاص برای فعالیت های به ظاهر بی ضرر.

برخورد بین دو محل در 25 مه همان روز که جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر زانو در گردن او برای چند دقیقه. فلوید مرگ نیز دستگیر شده در تلفن همراه تصویری و در حال حاضر افسر سابق چهره یک قتل درجه دوم شارژ.

منهتن دفتر دادستان منطقه گفت: Amy کوپر برنامه ریزی شده است به arraigned در Oct. 14. آن را بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این مورد.

“من می خواهم برای تشویق هر کسی که بوده است هدف از نادرست گزارش به تماس با دفتر ما” ونس گفت. “ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو باشد.”

ویروسی تصویری

در مسیحی کوپر تصویری امی کوپر روش او را به عنوان او دارای سگ قلاده در یک دست می کشد و سگ او یقه با دیگر.

در یک نقطه مسیحی کوپر به او می گوید: “لطفا نمی آیند نزدیک به من.”

او می پرسد او را به توقف ضبط و وقتی که او نیست, توجه به این هشدار او به او می گوید که او را با پلیس تماس بگیرید در او.

“لطفا در تماس با پلیس” مسیحی کوپر به او می گوید.

او ملزم.

“من در ربط و وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار او یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری. او را ضبط و تهدید من و سگ من,” او می گوید.

مسیحی کوپر هرگز به نظر می رسد برای آمدن به او نزدیک تر. پس از تکرار خودش به اورژانس اعزام اپراتور امی کوپر آغاز می شود فریاد در گوشی با وحشت بیشتر در صدای او است.

“من متاسفم. من نمی تواند بشنود. شما وجود دارد ؟ من تهدید توسط یک مرد به Ramble. لطفا پلیس بلافاصله!” او فریاد می زند.

پس از این زن دیده می شود قرار دادن سگ خود را در آن دسته سه تایی, این ویدئو به پایان می رسد.

امی کوپر اخراج شد از کار خود را در مدیریت سرمایه گذاری شرکت فرانکلین تمپلتون پس از این ویدئو ویروسی رفت.

او بعد از سی ان ان گفت در بیانیه ای اعلام کرد “من یک نژادپرست است. من معنی نیست که به آسیبی که انسان در هر راه است.” او همچنین گفت که او قصد ندارد صدمه دیده آفریقایی جامعه است.

مسیحی کوپر گفت NPR در ماه مه که آنچه او انجام داد این بود که “بسیار پیش فرض بدون شک.” اما او گفت که او مطمئن بود در پاسخ به او اعمال شده است متناسب باشد.

“من مطمئن هستم که او یک دقیقه از فقیر تصمیم گیری قضاوت بد و بدون سوال نژادپرستانه پاسخ لزوما به تعریف او به طور کامل.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet