شهرستان سانتا کلارا است دست و پنجه نرم کردن با آن سوم coronavirus مورد اول آن با منشا ناشناخته معنی بیمار بود و نه متصل به سفر خارجی و یا کسی که بود.

که افزایش چشم انداز است که او قرارداد ممکن است این ویروس از طریق جامعه است.

چنین سناریویی در حال حاضر بازی کردن در Solano County, که در آن مقامات در حال جستجو برای افرادی که ممکن است در تماس با یک زن است که اعتقاد بر این بود که کشور را اولین رمان coronavirus بیمار که به تازگی از سفر خارج از ایالات متحده و یا در تماس با کسی که انجام داد.

آنچه ما می دانیم درباره شهرستان سانتا کلارا بیمار است ؟

تبلیغات

او یک زن بالغ با شرایط بهداشتی مزمن که در بیمارستان بستری شد برای یک بیماری تنفسی در انتخابات گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

پزشک او تماس عمومی وزارت بهداشت در این هفته به بحث در مورد و درخواست تست برای رمان coronavirus. وزارت کار برای شناسایی مخاطبین و درک میزان قرار گرفتن در معرض.

آیا ما می دانیم که چگونه او قرارداد virus

هیچ. مقامات گفته اند که او به نظر نمی رسد که قابلیت اتصال به چین و یا به پایگاه نظامی در کالیفرنیا که در آن برخی از مردم از آسیا برگزار شد.

تبلیغات

چه اتفاقی می افتد ؟

مقامات خواهد بود به دنبال افرادی که در تماس با بیمار و احتمال را در نظر قرار دادن آنها تحت قرنطینه در حالی که آنها تست آنها را برای ویروس.

“از آنجا که این بیماری است که در اینجا یک اولویت مهم برای این گروه خواهد بود به رفتار جامعه نظارت برای تعیین میزان انتقال محلی” در شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “از آنجا که شهرستان بهداشت عمومی آزمایشگاه توانایی اجرای آزمون بخش می توانید به سرعت بررسی آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما است.”

اما مقامات همچنین خواستار احتیاط.

“این مورد جدید نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت. “من درک می کنم این ممکن است مربوط به شنیدن اما این چیزی است که ما شده اند در حال آماده شدن برای. در حال حاضر ما نیاز به شروع به در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای کاهش سرعت گسترش این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im