کلمبیا, S. C. – کارولینای جنوبی زن با اعتبار popularizing به یاد ماندنی شعار و شعار که کاملی از 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از آن سن. باراک اوباما در حمایت تام Steyer پیشنهاد برای کاخ سفید است.

میلیاردر آب و هوا فعال کمپین گفت: آسوشیتد پرس روز دوشنبه که ادیت S. کودکان است صحه Steyer تلاش. کودکان عضو گرین شورای شهرستان گفت: در یک آگهی تلویزیونی در هفته جاری منتشر شد که او می بیند Steyer به عنوان ممکن است بهترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“ما نیاز به چیزی متفاوت به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” کودکان می گوید. “Steyer می توانید آن را به ارمغان بیاورد. سازمان دیده بان — پسر من تام اخراج کردن و تهمت را به رفتن کردم.”

کودکان ابداع عبارت “از کار اخراج شدند تا آماده رفتن به” در طول یک سال 2007 مبارزه انتخاباتی برای اوباما در Greenwood, داستان بازگو در Steyer آگهی. در سال های پس از, “از کار اخراج شدند تا آماده رفتن به” بخشی از کمپین اخلاق آشکار در T-shirts, نشانه ها و سپر تابلوچسبها.

AP گزارش داد در آن زمان که کودکان و آمد به می دانم که “اخراج” اطناب از یک NAACP رسمی به آنان را به پایین منتقل فعال حقوق مدنی و چارلستون بومی Jondelle هریس جانسون.

کودکان با حضور در چندین مراسم با خانواده اوباما در کاخ سفید در طول تصدی خود به رهبری نمایندگان در این شعار در طول سال 2012 دموکراتیک ملی کنوانسیون و نشست با بانوی اول میشل اوباما در آخر شوهرش دولت از آدرس اتحادیه در سال 2016.

در سال های پس از این شعار تبدیل شده است و ریشه دوانده در کارولینای جنوبی دموکراتیک صحنه سیاسی. چندین سیاستمداران از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، Marlon Kimpson به طور منظم از آن استفاده کنید به آمپر تا جمعیت در تظاهرات در سراسر کشور.

Steyer کمپین قرار داده شده است به افزایش تاکید بر کارولینای جنوبی با بیش از یک ماه برای رفتن تا زمانی که دولت برای اولین بار در جنوب اولیه. Steyer متمرکز اخیر کمپین تلاش های اطراف صرف وقت با دولت را به رای دهندگان که شامل اکثریت کارولینای جنوبی دموکراتیک رای گیری رای دهندگان. نورد خود را عدالت کیفری طرح اصلاحات پس از چند روز از مبارزات انتخاباتی در کارولینای جنوبی Steyer گفت: AP هفته گذشته که نابرابری نژادی در زمینه های گوناگون از جمله بهداشت و درمان و توسعه اقتصادی است به سرزنش برای آنچه که او می بیند به عنوان یک تعصب سیستم عدالت کیفری.

با توجه به Steyer را در مبارزات انتخاباتی آگهی 30 ثانیه ای شامل کودکان خواهد شد در چهار قدیمیترین اولیه و حزبی متحده است.

___

مگ Kinnard را می توان در رسید http://twitter.com/MegKinnardAP

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im