با کشتی Coronavirus موارد افزایش نگرانی بیش نظامی آمادگی

بزرگنمایی این تصویر

سه متحده آمریکا ناوهای هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت (بالا سمت چپ) USS Ronald Reagan (بالا وسط) و USS Nimitz (بالا سمت راست) شرکت در تمرینات کره جنوبی برای نیروهای در سال 2017. کره جنوبی وزارت دفاع از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کره جنوبی وزارت دفاع از طریق AP

در میان نگرانی ها در مورد نظامی آمادگی ملوان از coronavirus-کنار ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت شد اولین عضو خدمه به بستری در بخش مراقبت های ویژه در گوام پنج شنبه. او یکی از بیش از 400 نفر از کشتی ملوانان که آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من حدس می زنم در اعماق من امیدوار بودم که ما هرگز به نقطه دریافت کنید. من امیدوار بودم که اعداد صفر خواهد بود در پایان این” ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: از بیمار ملوان در پنتاگون اخبار جلسه پنج شنبه. “اما این است که نه تنها رفتن به مورد با کوروناویروس.”

Hyten گفت: با تقریبا تمام روزولت خدمه 4,865 در حال حاضر آزمایش 416 آزمایش مثبت — نزدیک به 9% — و 3,170 آزمایش منفی در حالی که این نتایج برای دیگر 1,164 شد و هنوز در انتظار. از کسانی که تست مثبت او گفت: 229 — بیش از نیمی نشان داد هیچ نشانه ای از این بیماری است.

پس از نشت به فشار یک درخواست مهیجی ایمیل فرستاده شده به مافوق خود برای سریع تر پاسخ روزولت کاپیتان سروان. برت Crozier بود حذف شده از فرمان او هفته گذشته پس از آن اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly. نیروی دریایی را بالا غیر نظامی در نوبه خود استعفا داد و روز شنبه پس از سخنان او تماس Crozier “ساده لوحانه” و “احمق” عمومی شد و به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

اگر چه Crozier به نام به حال برای از بین بردن 90 درصد از روزولت خدمه تنها 2,700 ملوانان — 56% — تا به حال متحرك از کشتی در گوام در روز. مقامات نیروی دریایی باید گفت که باقی مانده خدمه نیاز بود در هیئت مدیره برای حفظ روزولت دو رآکتور هسته ای و پاکسازی آن تنگ و چهارم زندگی می کنند.

با 11 ناوهای هواپیمابر در نیروی دریایی ایالات متحده ناوگان روزولت یکی از سه با خدمه گزارش شده آلوده شده اند coronavirus. تنها هواپیمای آمریکایی حامل در حال حاضر در غرب اقیانوس آرام — که در آن ایالات متحده با استفاده از این کشتی ها به پروژه های نظامی ممکن است و بالقوه ضد جنگ از چین یا کره شمالی است — یو اس اس رونالد ریگان لنگر انداخت در یوکوسوکا ،

اگر چه پنتاگون در اواخر ماه گذشته متوقف شناسایی محل خدمت وظیفه فعال اعضای آلوده با coronavirus خدمه در حال گزارش به آزمایش مثبت برای COVID-19 روی رونالد ریگان و همچنین در USS Nimitz. که ناو هواپیمابر — قدیمی ترین ناوگان — در حال حاضر لنگر انداخت در برمرتون, بشویید., و تا به حال آن استقرار به وجود تاخیر دو هفته ای قرنطینه از خدمه آن.

Hyten اذعان کرد که بسیاری از نیمیتز خدمه باقی مانده اند روی عرشه ناو هواپیمابر. “آنها شده ایم به نوعی من می گویند جدا شده بر روی کشتی آماده برای رفتن بوده و تعداد بسیار کمی از جوش در نیمیتز و ما در حال تماشای آن بسیار نزدیک قبل از نیمیتز می رود,” او گفت:. “اما آن را یک برک آوت آن را سنبله بزرگ در این نقطه است. شده است وجود دارد جدایی فیزیکی از ملوانان در آن کشتی.”

یک سخنگوی آمریکا 3rd ناوگان بعدا مورد مناقشه Hyten را شرح شرایط بهداشتی در نیمیتز, گفتن, Kitsap Sun که یک ملوان نشان دادن علائم قرار داده شده بود در انزوا کردن کشتی از فراوانی از احتیاط و این یک آزمون برای این ویروس شده بود “مجمل.”

“ملوانان بود که در تماس نزدیک با فردی نیز حذف شده از کشتی به عنوان یک احتیاط قرار داده و به قرنطینه” Cmdr. جان Fage شد به نقل از گفتن این روزنامه محلی است. “که ملوان باقی می ماند کردن کشتی.”

Hyten گفت: پنتاگون هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه به قرنطینه کشتی با خدمه قبل از آنها مجموعه بادبان.

“این یک ایده خوب به فکر می کنم که تدی روزولت یک-از-نوع موضوع” Hyten پنتاگون شماره دو لباس رسمی گفت. “ما بیش از حد بسیاری از کشتی ها در دریا. ما باید بیش از حد بسیاری از مستقر قابلیت های. وجود 5000 ملوانان در یک هسته ای طراحی ناو هواپیمابر. به فکر می کنم که آن را هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد این است که یک راه خوب برای برنامه ریزی است.”

یک نگرانی مداوم برای نیروی دریایی است که امکان coronavirus عفونت رخ داده در طول پورت تماس های ساخته شده و با اعزام کشتی های جنگی ایالات متحده مانند روزولت ساخته شده در دانانگ ویتنام در ماه گذشته.

تنها هواپیمای آمریکایی حامل در حال حاضر اعزام به خاورمیانه یو اس اس آیزنهاور که خانه خود را ترک بندر نورفولک در Jan. 17. در 12 هفته پس از آن کشتی ساخته شده است که هیچ پورت تماس.

مقامات پنتاگون اصرار دارند که با وجود دستور توقف سفر برای پرسنل نظامی به حالت تعلیق در تمرینات و استخدام جدید در حال حمل به بوت کمپ نظامی ایالات متحده را به طور کلی آمادگی شده است تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“به کسانی که میخواهند به ما آسیب برساند اشتباه نکنید: حتی با چالش هایی که این بیماری را به سواحل ما به وزارت دفاع آمادگی خود را برای دیدار با هر گونه تهدید و دفاع از ملت ما” معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: در همان روز شنبه سومین جلسه. “اگر دشمنان ما فکر می کنم این است که ما لحظه ای از ضعف آنها خطرناکی اشتباه است.”

Hyten بخشی از صدا توجه داشته باشید از احتیاط.

“تئودور روزولت شده اند که آینده خود را در بندر تماس در گوام و پشت به دریا در حال حاضر تحت برنامه های عادی” او اشاره کرد: “بنابراین تخریب [از آمادگی] وجود دارد در اقیانوس آرام پس ما به تماشای آن بسیار نزدیک است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im