با بقا در خطر صاحبان کسب و کار کوچک نا امید کمک تاخیر

بزرگنمایی این تصویر

مدیریت کسب و کار کوچک رئیس Jovita کررنزا صحبت می کند و در کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور تهمت و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نگاه. برخی از صاحبان کسب و کار کوچک روبرو هستند تاخیر در درخواست برای یک وام جدید برنامه. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

برنده McNamee/گتی ایماژ

گرگ Hunnicutt تقریبا به طور کامل تعطیل خود را در هوستون مبتنی بر ساخت و ساز کسب و کار. در او باقی مانده یک سایت کار او مراقب بودن برای به حداقل رساندن خطر از هر کسی در معرض coronavirus. بنابراین او را نگه می دارد از کارگران کمتر در کار است.

“من برق است که در حال حاضر وجود دارد انجام برخی از کار,” او گفت:. “این فقط او را یاور است. بنابراین آنچه که من در تلاش برای انجام در اینجا این است که کاهش چگونه با مردم ارتباط برقرار می کنند.”

با درآمد خود را به شدت کاهش می یابد Hunnicutt نیاز به بودجه بیشتر و سریع است. او رسیده به NPR روز جمعه زمانی که مدیریت کسب و کار کوچک coronavirus بحران برنامه اعطای وام افتتاح شد. در آن زمان او با داشتن مشکل گرفتن از طریق آنلاین به درخواست برای وام SBA خود را از طریق بانک ولز فارگو. من از او پرسیدم این هفته چگونه از آن بود.

“آن را نمی,” او گفت:. او می گوید که پر کردن یک فرم در وب سایت این بانک بیش از آخر هفته اما او نیست بازگشت شنیده نشده است.

اما او می گوید که او نیاز دارد که پول به زودی به نگه داشتن کسب و کار خود را زنده.

“من پرداخت می شود بچه ها من دو هفته است,” او گفت:. “خوب است که دو هفته پیش. از امروز شروع, در این هفته آنها پرداخت شده است.”

اگر روند حرکت نمی کند به سرعت او گفت: کسب و کار خود را در مشکل جدی است.

مشکلات کسب و کار با بانک

Hunnicutt یکی از ده ها تن از صاحبان کسب و کار کوچک است که تماس NPR توصیف موانع در تقاضا برای وام. 350 $میلیارد SBA ابتکار به نام چک حفاظت برنامه طراحی شده است برای نگه داشتن کارگران در شرکت های کوچک در حقوق و دستمزد در طول بحران.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن گفته بود امیدوار است این برنامه می تواند به برخی از کسب و کار فوری کمک های مالی. و مقامات دولت را bragged که صدها میلیون دلار شد, پرداخت از طریق بانک ها در روز اول است.

برخی از صاحبان کسب و کار کوچک مانند Hunnicutt در حال انتظار برای شنیدن از بانک های خود را. دیگران گفته اند که آنها شده اند قادر به دریافت از طریق به بانک های خود را با توجه به توفنده وب سایت.

چند صاحبان کسب و کار ذکر شده محدودیت از بانک مرکزی امریکا به عنوان یک مانع عمده. روز جمعه بانک مرکزی آمریکا گفت: یک حساب سپرده با بانک کافی نبود برای واجد شرایط برای وام. متقاضیان باید وام و یا کارت اعتباری حساب با بانک. که از سمت چپ بسیاری از کسب و کار بدون وام روابط با بانک و موجب یک واکنش آنلاین. بانک مرکزی امریکا شل مورد نیاز خود را بیش از آخر هفته.

SBA برنامه نشان دهنده مشکلات به سرعت راه اندازی یک جدید اعطای وام اضطراری, تلاش, و در حال اجرا را از طریق بی شمار موسسات بانکی.

و آن را در یک زمان می آید زمانی که کسب و کار به شدت نیاز به پول است. یک بررسی اخیر از ایالات متحده در اتاق بازرگانی داشت که یکی در چهار کسب و کار می گویند که دو ماه و یا کمتر از بسته شدن برای همیشه و در 10 می گویند این یک ماه و یا کمتر است.

مشکلات بزرگتر از بانک ها

کسب و کارهای کوچک’ مشکلات با برنامه جدید فراتر از بانک های خود را با این حال. قوانین جدید نوشته شده است پس از کنگره ایجاد شده در این برنامه عبارتند از دام برخی از کسب و کار با توجه به استفانی O’Rourk یک شریک در شرکت حسابداری CohnReznick.

“مشکل با برنامه است که آن را هماهنگ با واقعیت از وضعیت است که بسیاری از کسب و کار در حال رفتن را از طریق در حال حاضر,” او گفت:.

برای مثال او می گوید: قوانین جدید در حال حاضر می گویند که وام پرداخت می شود باید در مدت دو سال به جای 10 که مراقبت عمل می گوید. علاوه بر این وزارت خزانه داری اضافه شده یک قانون گفت: سه چهارم پول باید روی اشتغال به منظور آن را به بخشیده شود.

برای برخی از کسب و کار غیر حقوق و دستمزد هزینه های خیلی بالا به صرف که بسیار در کارکنان.

چلسی آلتمن مالک مشترک از پنج رستوران در شهر نیویورک می گوید که قانون بد خواهد شد و برای او و دیگر کسب و کار در هزینه و شهرستانها.

“در ایالت نیویورک و یا شهر نیویورک اجاره خود را بسیار بالا است,” او گفت:. “بنابراین احتمال وجود دارد که حتی با این 75% رفتن به کار و پس از آن دیگر 25 درصد است که قرار است برای رفتن به اجاره خود را وجود دارد زمانی که که نمی خواهد” پوشش اجاره.

برخی از بانک ها ناراضی

بسیاری از بانک ها افتتاح شد این برنامه فقط برای مشتریان خود. به عنوان NPR گزارش کرده است که نگران برخی از کسب و کار کوچک طرفداران از آنجا که آن را تهدید به ترک کردن کوچکتر و به خصوص اقلیت متعلق به کسب و کار.

بانک ها در ضمن تا به حال دلایل خود را برای مایل به محدود کردن برنامه های کاربردی خود را با توجه به آرون کلاین سیاست مدیر مرکز تنظیم و بازار در موسسه بروکینگز.

“وزارت خزانه داری عمده هیچکدام خطا ترک ضد پول شویی قوانین بر روی خلبان اتوماتیک” او گفت:.

به قرض دادن پول بانک ها را مجبور به رفتن را از طریق یک روش به نام می دانیم مشتریان خود را برای جلوگیری از پول شویی. می توان آن را یک فرایند دست و پا گیر کلاین توضیح داده شده و می ایستد به عنوان یک مانع جدی به تلاش است که به دنبال دریافت دهها میلیارد از درب در هر روز.

بانک های دیگر ابراز داشته اند مسائل خود را از جمله اشکال که تغییر یک شبه مشخص نیست هدایت از دولت و مشکل با اداره کسب و کار کوچک وب سایت.

در حال حاضر حداقل یکی از نگرانی های با برنامه در حال جواب داد: که اولیه $349 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای آن را بیش از حد کوچک است برای دیدار با کسب و کار تقاضا است. روز سه شنبه وزارت خزانه داری گفت: آن آماده شد به درخواست کنگره به صرف یکی دیگر از $200 میلیارد دلار در برنامه. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او قصد دارد برای کار با دموکرات ها و خزانه برای قرار دادن پول بیشتر به برنامه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im