با گسترش ویروس می آید ترس — و بسیاری از انباشت

نیویورک – به عنوان یک Arizonan گرگوری کوهن هرگز به سهام تا پیش از طوفان و یا دیگر بلایای طبیعی.

اما ترس از کروناویروس جدید باعث شده است تا 51 ساله وکیل به اجرا تا 90 دلار بیل در فروشگاه مواد غذایی محلی هفته گذشته در تامین اضطراری. که شامل 12 قوطی گوجه فرنگی, 12 قوطی فلفل قرمز و لوبیا و صابون شش جعبه از پاستا است که او می گوید باید گذشته او و خانواده اش چهار هفته.

“بزرگترین نگرانی من این است که همه ما خواهد بود خواست تا در خانه بماند” گفت: کوهن که ذخیره منابع در ظروف در گاراژ خود را برای همسر و پسر نوجوان. “این راه من است که از اعمال کنترل عدم اطمینان از وضعیت فعلی است.”

COVID-19 بیماری است که بیمار بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 3400 مردم ایجاد کرده است سپاه عصبی hoarders که در حال بارگذاری بر روی کالاهای کنسرو شده و منجمد شام کاغذ توالت و محصولات تمیز کردن. مانند بسیاری از کوهن می خواهید آماده می شود به عنوان آنها با صدای هشدار در مورد قرنطينه و تماشای تعداد فزاینده ای از شرکت های مانند توییتر مایکروسافت و آمازون درخواست کارکنان خود را به کار از خانه.

چنین انباشت می رود که در هفته گذشته در نتیجه یک مزیت برای ارزان فروشان و فروشگاه های مواد غذایی و همچنین خدمات تحویل مواد غذایی است که همچنین معرفی لجستیکی سردرد در همان زمان. Costco Wholesale Corp. رئیس امور مالی ریچارد ساله, کون توصیف دیوانگی خرید به عنوان “خاموش نمودار” در سراسر ایالات متحده در تماس با سرمایه گذاران در این هفته است. برخی مانند Kroger Co. در حال حاضر قرار دادن محدودیت در برخی موارد مانند سرماخوردگی و آنفولانزا-محصولات مرتبط به پنج هر کدام در هر سفارش.

هدف و خارج شده می گویند که آنها در حال صحبت کردن تامین کنندگان برای دوباره پر کردن لخت قفسه اما نمی گویند چه مدت است که می تواند. و نیوجرسی مبتنی بر شرکت کمپبل سوپ. گفت: این افزایش تولید به دلیل افزایش سفارشات از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان به عنوان تقاضا شروع به رشد در این هفته.

Instacart گزارش افزایش تقاضا برای آشپزخانه اقلام مانند شیر خشک و کنسرو محصولات و همچنین محصولات مراقبت شخصی مانند ضد عفونی کننده دست و ویتامین ها. فروش تا ده برابر در سراسر کشور اما کسب و کار است به خصوص سنگین در کالیفرنیا, Washington, اورگان و نیویورک که در آن خرید و فروش هستند تا بیست برابر بیش از هفته گذشته این شرکت اعلام کرد.

در ضمن خرید و فروش دست عفونی در ایالات متحده افزایش یافت 73 درصد در چهار هفته به پایان Feb. 22 در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش با توجه به تحقیقات بازار شرکت Nielsen در حالی که فروش دماسنج مشخصی 47 درصد طول همان دوره است.

خرید آنلاین از کاغذ توالت را تقریبا دو برابر شده و غیر فاسد شدنی مانند کنسرو شده کالا افزایش نزدیک به 70 درصد در طول ماه های ژانویه و فوریه دوره با توجه به نرم افزار Adobe Analytics.

استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی که پیشرو استرالیا در پاسخ به COVID-19 شیوع روز پنج شنبه خواست در برابر انباشت کاغذ توالت.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای م قفسه دستشویی کاغذ در سوپر مارکت ها” مورفی گفت: در ملی تلویزیونی کنفرانس مطبوعاتی. “ما باید همچنان ما عادی فعالیت است.”

ایتالیایی درگیر در وحشت خرید در دو روز اول پس از مقامات در لومباردی و ونتو شروع به گسترش اقدامات حفاظتی در فوریه. 23 — بسته شدن مدارس و تئاتر و موزه ها – اما آن را به سرعت فروکش کرد و پس از یک جهش اولیه.

سوپر مارکت ها از قلب میلان به شهرهای استان در ونتو پاک شد از, ایتالیایی, اصلی, پاستا, اما همچنین مواردی از قبیل آرد و گوشت با قصاب موارد تخلیه در روزهای متوالی. در یکی از حومه مرکز خرید و سوپر مارکت و یک مشتری با یک سبد خرید بالا انباشت اشیاء بدست آمده با بطری آب گفته شد آن را بیش از محدودیت های که در محل قرار داده.

Bocconi اقتصاددان فرانچسکو Daveri گفت: احتکار تحت فشار قرار دادند تا فروش عمده در فروشگاه های زنجیره ای در دو رقم است.

مانند احتکار شبیه معمولی رفتار در روزهای منتهی به یک طوفان و یا دیگر بلایای طبیعی. Superstorm شنی مرگبار طوفان که زده شمال در سال 2012 باعث شد مردم به جمعیت, فروشگاه خرید, چراغ قوه, باتری و مواد غذایی است.

اما آنچه متفاوت در مورد احتکار در اطراف coronavirus است که این اتفاق می افتد در سراسر کشور است. مصرف کنندگان نیز در برخورد با یک تهدید ناشناخته و آنها هیچ ایده زمانی که از آن خواهد شد بیش از مصرف کننده ،

“این یک زمان بزرگ از اضطراب و ما می دانیم که بزرگترین منبع اضطراب است که عدم قطعیت می گوید:” استوارت Shankman استاد روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه نورث وسترن. “مردم در حال تلاش برای به دست آوردن یک حس کنترل با خرید چیزهایی که شما واقعا لازم نیست. این یک حس کاذب از کنترل است.”‘

وندی Liebmann, موسس و مدیر عامل شرکت WSL بازاریابی استراتژیک توصیف رفتار به عنوان “حیوانی.”

“تاپیک نیست راهنمایی های بسیار دیگر از شستن دست های خود را” Liebmann گفت.

با بسیاری از قفسه های فروشگاه های تمیز از نیازهای خریداران مانند کریستوفر چان در حال نا امید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

32 سال زندگی در کاپیتول هیل در منطقه سیاتل محبوب همسایگی با هیپ کافه ها و رستوران ها در شرق مرکز شهر. او گفت که در آن زمان او یک روز در این هفته برای پیدا کردن کاغذ توالت که تمام مواد غذایی و QFC فروشنده بوده و تمیز کردن.

“پس از آیفون در اطراف من تجاوز خود من استانداردهای حفظ حریم خصوصی و رفت و به آمازون بروید که تا به حال یک بسته چپ” او گفت:.

به چان وحشت خرید مربع با هشدارهای همه شده است شنیدن در مورد امکان قرنطينه و او متوجه کالاهای خشک مانند لوبیا و برنج کمیاب شد که شد دست به ضد عفونی کننده و سفید کننده. او را دیدم یک زن در کل غذاهای گرفتن به عنوان بسیاری از سفر-حجم بطری های ضد عفونی کننده دست به عنوان او می تواند.

وجود دارد می تواند برخی از خریداران ندامت اگر coronavirus شیوع عبور می کند و بدون اجبار بزرگ عصری مردم به ماندن در خانه. که اتفاق افتاده است در سال 2011 پس از طوفان ایرنه که گذشت از طریق شمال شرقی بدون تحمیل کند. جمعیت که braved صف های طولانی برای خرید باتری و مواد غذایی کنسرو شده و سپس شروع به شکایت و تقاضای بازپرداخت برای تمام مسائل آنها خریداری شده است.

کوهن گفت که او نگران نیست در مورد لوازم اضافی از مواد غذایی از جمله منجمد burritos.

“من 18 سال,” او گفت:.

___

AP نویسنده لیزا Baumann در سیاتل دی-ان Durbin در دیترویت و کالین بری در میلان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de