با بیشتر باد این آخر هفته کالیفرنیای جنوبی به احتمال زیاد باقی می ماند خشک از طریق فوریه

اگر شما دوست game, جنوب کالیفرنیا آب و هوا باد می وزد در طول چند روز گذشته شما باید عاشق این سیستم انتظار می رود برای رسیدن به بیش از آخر هفته.

یکی دیگر از رطوبت گرسنگی کم فشار سیستم شناخته شده به عنوان یک داخل کشویی را به حرکت در شمال کالیفرنیا روز یکشنبه آوردن چند درجه خنک کننده و افزایش ابر اما هیچ آسمانی. طریق حرکت خواهد کرد در جنوب دورتر دوشنبه آوردن پتانسیل قوی توفانی بادها ماندگار به سه شنبه.

آخر هفته گذشته در داخل نوار لغزنده به طور خلاصه منتقل شده به اندازه کافی دور غرب به انتخاب کنید تا برخی از رطوبت و چرخش آن به منطقه با توجه به کتی Hoxsie یک هواشناس در خدمات ملی آب و هوا در اخنرد. ما بعد داخل نوار لغزنده خواهد بود کمی خشک و بادهای نخواهد بود کاملا به عنوان قوی. “بعد از دو هفته نگاه واقعا خشک گفت:” Hoxsie.

آخر هفته گذشته را سیستم نمی آورد اما آن را سوخت برخی از بادهای قوی.

تبلیغات

“برخی از ما قوی ترین سانتا آنا باد حوادث شبیه به این گفت:” climatologist لایحه Patzert. آنها تمایل به سرد از آنجا که آنها می آیند با قوی شمالی باد.

la-me-two-kinds-of-Santa-Anas-classic-01.jpg

نمونه سانتا آنا سناریو با سطح بالا در حوضه بزرگ منطقه است.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

به جای آن از سطح فشار بیش از بزرگ حوضه یا چهار گوشه منطقه مانند یک کلاسیک سانتا آنا باد رویداد این داخل لغزنده ناشی از فشار پایین در حال حرکت سیستم جنوب بیش از زمین در کالیفرنیا است. چرا که این روش بیش از زمین طوفان نمی انتخاب کنید تا رطوبت مانند یک سیستم در حال حرکت در اقیانوس آرام است.

بادها هستند یک محصول از موقعیت نسبی کم و اقیانوس آرام بالا در سواحل که ایجاد یک گرادیان فشار قوی که تشدید باد. این اثر همان است که کلاسیک سانتا آنا بادها اما علت متفاوت است گفت: Patzert.

تبلیغات

la-me-two-kinds-of-Santa-Anas-inside-slider-02.jpg

یک کم فشار سیستم به نام داخل کشویی — به دلیل آن حرکت به سوی جنوب بیش از زمین به جای آب — تعامل با اقیانوس آرام با فشار بالا سیستم برای ایجاد یک گرادیان فشار قوی و قوی باد.

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

“دریایی جریان سناریو مثل این به ما می دهد برخی از تمیزترین هوا از سال” گفت: Patzert. “خبر خوب این است که هوا پاک است اما خبر بد این است که آن را پر از گرده از بالا کویر. آن را حذف اما حرکت پذیری آب و هوا.”

یکی دیگر از تکه ای از اخبار بد نبود از باران به عنوان مسدود کردن زیاد در اقیانوس آرام در غالب. شمالی و مرکزی کالیفرنیا همچنان به تاخیر بیشتر در پشت عادی به عنوان فصل بارندگی پیشرفت و برخی از کالیفرنیای جنوبی مکان های که به صورت عادی یا فوق نیز لغزش نرمال است.

“ما در اوایل امیدوار باران قطعا fizzled” گفت: Patzert. “ما در یک مسیر خشک و رسیدن به نرمال خواهد بود یک کشش.”

پس از خشک پاییز در شمال کالیفرنیا فصل آغاز شده است که با قدرتمند “بمب طوفان” در اواخر ماه نوامبر و یک جوی رودخانه که ریخته باران بر کوه های اطراف سور بزرگ تبدیل شده و متاسفانه خشک است.

“مادر طبیعت است که حلق آویز ما را به خشک” نتیجه گیری Patzert.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im