با ایتالیا Coronavirus موارد افزایش سرعت رم را به خیابان رفتن آرام

بزرگنمایی این تصویر

گردشگران با پوشیدن ماسک تنفسی بازدید از سالن بزرگ در رم در روز جمعه. ایتالیا coronavirus موارد باید افزایش خود ادامه داد و آن را یکی از سخت ترین-آمار کشور است. واژن, Fabi/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

واژن, Fabi/خبرگزاری گتی ایماژ

ایتالیا دستخوش بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا است.

پس از جوشکاری دو هفته پیش در شمال ایتالیا و اقتصادی آن موتور سردرگمی و ترس را در سراسر کشور است.

ایتالیایی’ جدید باید ببینید تلویزیون نشان می دهد در 6 p. m. برای حفاظت مدنی آژانس به روز رسانی در مورد چگونه بسیاری از عفونت و چگونه بسیاری از مرگ و میر. روز جمعه آژانس گفت: در مجموع 4,636 مردم باید آزمایش مثبت و 197 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. پس از چین و ایتالیا دوم بالاترین گزارش مرگ و میر و سومین تایید موارد عفونت در جهان است.

در حال حاضر حتی واتیکان اعلام کرد که برای اولین بار coronavirus بیمار است.

اگر چه 49 نفر باید آزمایش مثبت در رم در استان این است که به دور از مرکز در مناطق شمالی لمباردی, Veneto و امیلیا رومانا. اما شما نمی دانید که در آن راه رفتن در اطراف پایتخت که احساس می کند مانند شهر ارواح.

مجامع عمومی به حالت تعلیق درآمد که بدان معنی است که برای ایتالیا سکولار دین, فوتبال, مسابقات برگزار خواهد شد در خالی استادیوم برای ماه بعد.

روز چهارشنبه دولت تمدید مدرسه و دانشگاه تعطیل در سراسر کشور باعث شده زنگ هشدار میان خانواده و خشن نشان می دهد بحث بحث. به عنوان بسیاری از 10 میلیون دانش آموز و نزدیک به 1 میلیون و معلمان و اساتید و کارکنان را مجبور به ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته رسانه های ایتالیایی گزارش.

ایتالیا پیشرو عمومی فکری ماسیمو Cacciari خواستار شفافیت. “کسی برای توضیح منطق پشت این اقدامات: مدارس بسته شده اما دفاتر باز است. من نیاز به یک توضیح علمی” Cacciari می گوید: “چرا سرایت بیشتر در مدارس از در دفاتر و یا دیگری ما همه دیوانه!”

اما برخی از سیاستمداران ایتالیایی سوخت تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس.

برای مثال لوکا Zaia فرماندار ویروس-آمار ونتو منطقه است که یک عضو از سمت راست پوپولیستی لیگ شده است و آشکارا ضد مهاجر و توهین آمیز و اظهارات توضیح داد که چرا این ویروس در چین نشات گرفته.

“این یک واقعیت فرهنگی است که چین با پرداخت یک قیمت بزرگ برای این بیماری همه گیر از آنجا که ما همه آنها را دیده اند خوردن زندگی موش و چیزهایی مانند این که” Zaia گفت: تلویزیون مصاحبه.

صریحا انتقاد Zaia سپس عذرخواهی به تهران به ایتالیا.

شیوع ویروس است که صدمه زدن به خود است که در ایتالیا محبوب ترین اما حذف شده است در آخرین نظرسنجی.

منتقدان در حال تمسخر لیگ ناسیونالیستی شعار “ایتالیایی اول” در زمانی که بسیاری از کشورها از جمله استرالیا و اسرائیل را ممنوع ایتالیایی ها از ورود برای ترس از سرایت.

فوری عکس العمل شیوع ویروس است غوطه در گردشگری به ایتالیا. این هفته Confturismo ملی صنعت گردشگری کنفدراسیون پیش بینی شده آن می تواند هزینه های کشور کاهش بیش از 8 میلیارد دلار فقط از طریق ماه مه.

رم ضربه سخت است.

در یک روز هفته در حدود ساعت 11 صبح دو نفر وجود دارد بالا رفتن مراحل اسپانیایی — یکی از شهرستان های برتر, جاذبه های گردشگری. آن را به طرز مرموزی آرام است نشسته در اطراف قایق-شکل چشمه Fontana della Barcaccia. و هیچ جا دیده می شود هستند خسته اما راضی بازدید کنندگان معمولا لادن با کیسه های خرید از نزدیک بوتیک — Valentino آرمانی یا پرادا.

رم بالا پایان مد در خیابان از طریق Condotti خالی است و بی کس.

دوستداران هنر مایل به زل زل نگاه کردن در برخی از کاراواجو شاهکارهای پیدا کردن نشانه ای گفت: سنت لوئیجی دی Francesi کلیسا بسته است.

یک مرد 43 ساله فرانسوی کشیش آزمایش مثبت برای coronavirus پس از او به پاریس بازگشت و از رم در اواخر فوریه کاتولیک خبر داد.

خالی از گردشگران رم piazzas و هنری آثار تاریخی فراموش درخشش در تمام شکوه و جلال خود را. اما نمی گویند که به مغازه داران و رستوران و کارکنان و یا کسانی که در حال اجرا تحصیل در خارج از کشور برنامه های خود را. بسیاری از لغو شده است.

بزرگنمایی این تصویر

رم اسپانیایی مراحل معمولا شلوغ با گردشگران است دیده می شود تقریبا خالی است. ایتالیا حیاتی بخش گردشگری شده است و آمار به دلیل ترس بیش از coronavirus. سیلویا Poggioli/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیلویا Poggioli/NPR

نیکلاس بلانکو آمریکایی که در حال مطالعه در جان کابوت دانشگاه می گوید: او را در پرواز بعدی خانه به, New Jersey.

“من نه عصبی در مورد این ویروس در همه,” او می گوید. “اما من نگران این واقعیت است که اگر آنها از بستن مرزهای ما در حال رفتن به قادر به رفتن به خانه برای یک سال یا بیشتر.”

بلانکو صحبت می کند به NPR در یکی از رم قدیمی ترین داروخانه, Santa Maria della Scala. آن است که از ماسک و ژل ضد عفونی کننده مانند دیگر داروخانه ها در سراسر رم.

داروساز روبرتو Antonini می گوید بسیاری از مشتریان خود هستند بیش از حد نگران coronavirus. “بله این یک مهاجم نوع از آنفولانزا اما مردم باید آرامش,” او می گوید. و او را مقصر می داند مقامات باعث سردرگمی است.

“اولین آنها وجود دارد گفت: هیچ مشکلی در همه سپس آنها رفت و دریا ارسال گیج کننده پیام های متناقض ایجاد یک وضعیت از مجموع وحشت” Antonini می گوید.

هیچ وحشت در باز هوا کامپو د’ Fiori بازار است. اما این غم چشم: بزرگ و اصطبل لادن با انبوهی از میوه های لذیذ و سبزیجات, اما هیچ کس را خرید.

کلودیو Zampa صاحب یک تولید ایستاده و تامین کننده برخی از رم بهترین رستوران ها را باخته است. همه او چند خانه-تحویل سفارشات.

او دارای فاکتور برای یکی از رم های بالا هتل پنج ستاره- در دو روز گذشته همه به آن دستور داده بود 11 پوند سیب زمینی.

“جهان رفتار ما مانند بیماری حامل” Zampa شکایت. “بسیاری از کشورها حتی نمی خواهید محصولات ما — از جمله پنیر پارمسان!”

او می افزاید: “ایتالیا را بیشتر ویروس آزمون از کشورهای دیگر و در حال حاضر ما در حال پرداخت برای ما شفافیت است.”

بزرگنمایی این تصویر

از طریق Condotti رم بالا پایان مد معمولا شلوغ با بازدید کنندگان حمل کیسه از معروف لباس بوتیک است که در حال حاضر مانند شهر ارواح. سیلویا Poggioli/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیلویا Poggioli/NPR

ایتالیا انجام داده است بیش از 36,359 آزمون coronavirus — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر اروپایی.

ایتالیا با مقامات بهداشتی توصیه می شود “اجتماعی فاصله”: مردم باید حداقل 3 فوت از هم جدا و پرهیز از خود ناب تبریک تبادل بوسه بر هر گونه.

و در یک شهرستان از برخی از 900 کلیساهای کاتولیک مقامات داده اند کشیش خاص احكام است. این شامل نگه داشتن آب مقدس عروق خالی برای جلوگیری از نمازگزاران از فرو بردن انگشتان خود را به آب و دستورالعمل جدید برای مصرف صمیمیت و همدلی.

داخل رم کوچک San Giacomo, کلیسا, 10 افراد مسن حضور 7:30 صبح تا جرم است. یک گروه کر آواز می خواند به عنوان شش کشیش سرب مذهبی خدمات.

پس کلیسا سفارشات یکی از کشیشان قرار می دهد ویفر صمیمیت و همدلی در نمازگزاران’ دست و نه زبان. و او را ترک معمول تماس با تکان دادن دست به نشانه صلح.

“جرم است بیش از در صلح” کشیش می گوید و نمازگزاران فایل morosely به خالی کردن خیابان های روم.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de