حتی قبل از coronavirus آلوده اقتصاد و پهن بسیاری از رای دهندگان کیف پول کالیفرنیا شد و در ترش و خوی. در 3 مارس اولیه (61 درصد) از محلی اوراق قرضه و مالیات اقدامات شکست خورده است.

ترکیب که با واقعیت کنونی ویروس-اقتصادی ناشی از کما و این امر به نظر می رسد به عذاب هر انتخابات نوامبر گزاره است که به دنبال افزایش مالیات و یا فشار پول از کسی.

اما یک دقیقه صبر کنید! وجود دارد یکی دیگر از راه نگاه کردن به نتایج حاصل از این پیوند محلی و اقدامات مالیاتی. در حقیقت دو سوم از این طرح حمایت می شد با اکثریت رای دهندگان. تنها یک سوم را دریافت نکرده حداقل 50 درصد آرا.

بسیاری از این اقدامات است که شکست خورده است چرا که آنها قربانی کالیفرنیا فمن رای مورد نیاز برای بسیاری از درآمد محلی اقدامات: 55 درصد برای اوراق قرضه 66.7 درصد برای بسیاری از مالیات است.

تبلیغات

این فمن رای موانع اعمال نمی به ایالت مالیات و اوراق قرضه اقدامات — یا هر چیز دیگری در دولت های رای. یک اکثریت ساده است همه که مورد نیاز است.

به دنبال به جلو به ماه نوامبر ممکن است که بلند پروازانه کار-حمایت پیشنهاد برای تغییر مقدس املاک-مالیات-برش گزاره 13 با افزایش عوارض در مالکیت کسب و کار را محکوم و آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد بر اساس نتایج انتخابات محلی.

اما من فکر نمی کنم. که ملک افزایش مالیات همیشه یک تپه بلند به صعود. و آن را حتی تندتر در حال حاضر.

به یاد داشته باشید: یکی دیگر از گزاره 13 — حالت اندازه گیری ربطی به مالیات بر املاک — نیز موفق اولیه رای گیری. آن را مجاز یک رکورد 15 میلیارد دلار در ساخت و ساز مدرسه اوراق قرضه: 9 میلیارد دلار برای K-12 و 6 میلیارد دلار برای آموزش عالی است.

تبلیغات

دریافت 46.9 درصد آرا. که گیج کننده است. این اولین بار پس از سال 1994 — یک جمهوریخواه در سال است که یک مدرسه دولتی پیوند اندازه گیری تا به حال شکست خورده است.

یکی از نظریه های گسترده بود که بسیاری از کالیفرنیا به اشتباه مشکوک که مدرسه باند 13 بود تلاش برای تضعیف یاد مالیاتی-برش 13, تصویب اکثریت رای دهندگان در سال 1978. تغذیه است که سوء ظن بود و در انتظار رای ابتکار برای افزایش کسب و کار و مالیات بر املاک.

اما علامت Baldassare رئیس و ناظر انتخابات از سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا خریداری نیست سردرگمی استدلال.

“یک مورد [برای اوراق قرضه] مورد نیاز ساخته شود به رای دهندگان و آن را هرگز ساخته” Baldassare به من گفت. بود که کار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و استراتژیست های سیاسی.

“من هم تعجب” Baldassare ادامه داد: “آیا چیزی بزرگتر است که در اینجا در مورد چگونه مردم احساس در مورد مدرسه بودجه.”

آنها احساس نمی در مورد آن بسیار خوشحال ظاهرا. و که نمی تواند خبر خوشی برای نوامبر مالیات بر اموال اندازه گیری از آنجا که 40 درصد آن مالیات را هدف قرار داده است و برای مدارس و کالج ها. بقیه را به دولت های محلی.

اما وجود دارد 240 اقدامات اولیه انتخابات رای برای جمع آوری پول برای مدارس دولتی و دولت های محلی و 146 شکست خورده; 94 به تصویب رسید.

به طور خاص 82 مسائل مربوط به اوراق قرضه شکست خورده و 42 به تصویب رسید. تقریبا تمام شد برای مدارس. فروش مالیات شانس بهتر: 23 گذشت و 22 شکست خورد. اما 34 بسته مالیات رد شد و فقط 19 گذشت. از مالیات های دیگر — از جمله اشغال هتل ماری جوانا — 10 گذشت و هشت شکست خورده است.

تبلیغات

در مقابل رای دهندگان در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در سال 2016 احساس سخاوتمندانه تر: 67 محلی اوراق قرضه و مالیات اقدامات به تصویب رسید و تنها 20 شکست خورده است.

شاید بیش از حد بسیاری از مناطق آموزش و پرورش و دولت های محلی خواسته بیش از حد در این زمان.

تجلیل به شماره cruncher راب Pyers برای حفاری از طریق تمام نتایج انتخابات محلی و گردآوری داده ها. او مدیر تحقیقات برای کالیفرنیا هدف کتاب که معلولیت کنگره و قوه مقننه نژادها.

نتایج نیست شوک هدف ناشر کتاب Darry Sragow جانباز دموکراتیک مشاور که توانسته است بسیاری از محلی اوراق قرضه و مالیات مبارزات.

“رای دهندگان کاملا بی اعتمادی مقامات دولتی به صرف پول خود را عاقلانه” Sragow می گوید. “آنها بر این باورند وجود دارد مقدار زیادی از پول در حال حاضر در این سیستم اگر آن را فقط صرف عاقلانه است.

“بنابراین شما باید برای متقاعد کردن آنها را به نگه داشتن بینی خود را تعلیق خود روده حس و رای به مالیات خود را به این دلیل که پول مورد نیاز است برای کاملا قانع کننده شود.”

که آنچه اتفاق افتاده است زمانی که یک کار-کسب و کار ائتلاف کمک رهبران دموکرات ضرب و شتم به یک سال 2018 تلاش برای لغو سنگین گاز افزایش مالیات برای تامین مالی تعمیرات جاده ها است.

اما بسیاری از رای دهندگان پشیمانی خریدار در مورد گاز لوی و grumpiness است مالش در دیگر مالیات های پیشنهادی مشاوران به من بگویید.

تبلیغات

“ما قصد داریم به زندگی با گاز مالیاتی برای همیشه” Sragow می گوید.

دلیل دیگری که چرا شما می خواهم فکر می کنم حمایت از مالکیت کسب و کار با افزایش مالیات ممکن است به تلاش برای فروش خود را اندازه گیری تا انتخابات بعدی در سال 2022. اما آنها نیست.

“ما کاملا پیش رفتن” در ماه نوامبر می گوید استراتژیست لری Grisolano. مبارزات انتخاباتی تبدیل شده است در 1.7 میلیون رای دهنده امضا کنون بیش از اندازه کافی برای واجد شرایط اندازه گیری برای انتخابات.

این ابتکار حمایت شده توسط معلمان کالیفرنیا Assn. و خدمات کارکنان اتحادیه خواهد مالیات ملک تجاری به ارزش بیش از 3 میلیون دلار در ارزش بازار است. دیگر نمی خواهد از آن لذت ببرید گزاره 13 شیرین معافیت های مالیاتی. ملک مسکونی نمی شود.

اما به خوبی تامین مالی کسب و کار مخالفان استدلال می کنند که مالکان خواهد بود تا در taxers’ hit list.

آنها همچنین ادعا می کنند که با بسیاری از کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن به دلیل ویروس مستند آن هیچ وقت برای اضافه کردن اضافی و بار مالیاتی.

حامیان مالی خواهد تلنگر استدلال و حفظ آن مدارس و ارائه دهندگان خدمات سلامت نیاز به پول برای بهبود یافتن از بحران اقتصادی و آماده شدن برای آینده فاجعه است.

شانس هستند به شدت با “نه” طرف. در ماه نوامبر رای دهندگان به احتمال زیاد حتی بیشتر ترش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de