با کادتها اجتماعی فاصله و افت تنش تهمت صحبت می کند در وست پوینت

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به ایالات متحده آکادمی نظامی فارغ التحصیلی دانشجویان در شروع مراسم. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

رئیس جمهور تهمت خطاب کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نظامی ایالات متحده در روز شنبه به عنوان کشور همچنان دست به گریبان با بحران بهداشت عمومی و ناآرامی های پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

رئیس جمهور تحویل سخنان خود در وست پوینت به مخاطبان از بیش از 1000 فارغ التحصیلی دانشجویان. در فرد بیان شد یک استراحت از تصویری آدرس که شده است همه جا این فصل فارغ التحصیلی.

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش فارغ التحصیلی کلاس برجسته آکادمی نظامی میراث و کار فردی دانشجویان. او با استناد به نام معروف فارغ التحصیلان مانند ژنرال داگلاس مک آرتور و George S. Patton و جشن آکادمی نقش مهمی در شکل گیری نظامی آمریکا.

“هیچ نیرویی در زمین می تواند بازی نجیب قدرت صالح و جلال آمریکایی جنگجو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بزرگنمایی این تصویر

ایالات متحده آکادمی نظامی فارغ التحصیلی دانشجویان پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها ایستاده در کنار خود را به لحاظ اجتماعی فاصله صندلی در طول شروع مراسم چهار شنبه, ژوئن 13. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

رئیس جمهور گفت: دانشجویان که از لحظه ای که وارد آکادمی اساس آنها “شد برادران و خواهران متعهد و وفاداری به اصول بی انتها.”

“شما آمده از مزارع و شهرها از کشورهای بزرگ و کوچک و از هر نژاد و مذهب و رنگ و عقیده. اما زمانی که شما وارد این زمینه شما بخشی از یک تیم از یک خانواده با افتخار در خدمت یک ملت بزرگ” گفت.

برای بسیاری از سخنان خود تهمت hewed نزدیک به تم شروع مراسم extrapolating در مدرسه شعار “وظیفه. افتخار. کشور است.” او نه به طور مستقیم آدرس جاری در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس بود اما با استفاده از سخنان خود با تشکر از ایالات متحده آمریکا گارد ملی در پاسخ به “چالش های اخیر” در میان آنها “حصول اطمینان از صلح و امنیت و قانون اساسی حکومت قانون در خیابان های ما.”

اظهارات آمد در برابر یک پس زمینه از تنش بین رئیس جمهور فعلی و سابق و رهبران نظامی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

در اوایل این ماه وزیر دفاع علامت Esper گفت: او مخالفت با رئیس جمهور تهمت را تهدید به استفاده از 1807 قیام اقدام به سرکوب تظاهرات.

در روز پنج شنبه ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: او پشیمان ظاهر می شود با رئیس جمهور در طول یک عکس op که به دنبال پرقدرت پراکندگی مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی کاخ سفید است. این حادثه باعث سوزش ملامت از رئیس جمهور برای اولین بار وزیر دفاع بازنشسته دریایی ژنرال جیم Mattis که نام آن را “سوء استفاده از قدرت اجرایی.”

رئیس جمهور همچنین گفت که او مخالف تغییر نام پایگاه نظامی به نام مؤتلفه ژنرال با وجود حمایت هر دو حزب در کنگره است.

طی سخنان رئیس جمهور همچنین با اشاره به COVID-19 pandemic با اشاره به این بیماری به عنوان “نامرئی دشمن” از “دور زمین به نام چین است.”

“ما پیروز ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما خاموش خواهد شد این طاعون.”

این بیماری همه گیر به حال یک اثر مشخص شده در این مراسم است. دانشجویان که شده است می خواهم به خانه فرستاده می شود به دلیل coronavirus نامیده می شدند برای این مراسم است.

در این مراسم فارغ التحصیلان نشسته بودند شش فوت دور از یکدیگر. دانشجویان نیز ملبس به ماسک آنها به عنوان عبور از مرحله. نیز وجود دارد هیچ handshakes و خانواده تا به حال به تماشای این مراسم از راه دور.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>