ویسکانسین فشار رو به جلو با 7 آوریل اولیه با وجود Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

خالی مکان سنجی در میلواکی, در ماه گذشته, در طول دولت های ایالتی و محلی اولیه انتخابات. ویسکانسین است هل دادن به جلو با آن 7 آوریل انتخابات با وجود ادامه coronavirus بیماری همه گیر. Maayan نقره ای/WUWM پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Maayan نقره ای/WUWM

بیش از نیمی از ایالت ها را به عقب رانده انتخابات مقدماتی به دلیل شیوع کروناویروس. ویسکانسین است که اصلی در 7 آوریل نیست. رهبران دولت شدیدا در حال برگزاری است که به تاریخ روز دوشنبه با وجود اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers.

Evers خواست رای دهندگان به بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای گفت که او و همسر خود را در حال حاضر انجام شده است.

“این بسیار آسان است” Evers روز دوشنبه گفت:. “اگر ما می توانید آن را انجام دهید شما می توانید آن را انجام دهد.”

یکی از دلایلی که دولت نه به تعویق انداختن انتخابات: این فقط یک انتخابات اولیه نیز وجود دارد یک ایالت انتخابات عمومی برای بسیاری از شهرداران و مقامات شهرستان است که تصمیم گیری بسیار مهم در ماه های آینده.

ویسکانسین است هیچ بهانه ای رای گیری غایب و مردم در حال بازگشت غیابی در یک رکورد سرعت. نیز وجود دارد منظقه در شخص رای گیری در برخی از مناطق و اضطراری مرکز عملیات گروه ضربت است که در کشمکش رای گیری و تمیز کردن وسایل. Evers اعلام کرد تلاش برای استخدام دبیرستان و دانشجویان به عنوان نظرسنجی کارگران است.

دولت نیز دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مانند چگونه برای پردازش تمام کسانی که در رای گیری غایب است. دولت و کمیسیون انتخابات خواسته Evers به آدرس کمبود تمیز کردن وسایل عدم وجود جامع بهداشت عمومی راهنمایی و فقدان نظرسنجی کارگران نیمی از آنها بیش از 60.

بسیاری از مشخصات بالا رهبران گفت: دولت باید تاخیر و خواستار به تعویق انداختن انتخابات شدت از سازمان های جامعه است. شهر میلواکی کمیسیون انتخابات به طور ناگهانی به پایان رسید در شخص اولیه رای گیری روز شنبه با استناد به نگرانی برای ایمنی از انتخابات و عمومی به طور یکسان.

برای Milwaukeean اوت “Augie” ری قصد ندارد از تغییر برنامه های خود را.

“من سال 83 و به من رای دادند و در هر انتخابات است که من واجد شرایط برای رای دادن در,” او می گوید. “و من قصد رای دادن در انتخابات آینده در ماه آوریل و من قصد رای دادن در انتخابات نیست.”

اگر نظر سنجی هنوز هم باز در مارس 7, ری می گوید او به پیاده روی دو بلوک به او بگوئید و آن را یک ضد عفونی کننده پاک کردن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im