بزرگنمایی این تصویر

یک کارگر برگ این Frank P. Zeidler ساختمان شهرداری در میلواکی در اواخر ماه گذشته. رژیم صهیونیستی. تونی Evers است به حالت تعلیق در شخص رای گیری در ایالت های اولیه که برنامه ریزی شده بود در روز سه شنبه 7 آوریل. Morry Gash/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Morry Gash/AP

به روز شده در 2:33 p. m. ET

با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی با توجه به کروناویروس همه گیر فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers موثر موکول تاریخ روز سه شنبه ایالت در انتخابات به تاریخ 9 ژوئن.

“رک و پوست کنده وجود دارد هیچ پاسخ خوبی به این مشکل من آرزو می کنم آن را آسان. من درخواست شده است هر کس برای انجام بخشی خود را برای کمک به نگه داشتن خانواده های ما همسایگان ما و جوامع ما امن و من امیدوار بودم که قوه مقننه خواهد انجام بخشی خود را—فقط به عنوان بقیه از ما—برای کمک به نگه داشتن افراد سالم و امن” گفت: Evers در بیانیه ای در روز شنبه.

محلات در سراسر کشور بودند تکاپوی آماده شدن برای فرد رای گیری با تبادل نظر تجهیزات ایمنی. هفته گذشته وزارت امور خارجه گفت: در یک حقوقی پر کردن آن خواسته بود گارد ملی به ارائه اعضای گارد به جای برخی از 7000 نظرسنجی از کارگران که گفت: آنها دیگر نمی خواهد به نوبه خود.

Evers, یک دموکرات بود و در برابر تغییر تاریخ اولیه از آنجا که بسیاری از دفاتر محلی در انتخابات باید شرایط است که شروع در ماه آوریل است. دولت قانون نیز می گوید: تنها دولت قوه مقننه می تواند تغییر تاریخ انتخابات.

فرماندار حرکت در آمد و پس از دستگیری تحت سلطه مقننه دولت حاضر به تغییر تاریخ و یا تغییر در انتخابات به همه ایمیل-در برگه های رای. Evers به نام به حال یک جلسه اضطراری قوه مقننه بیش از آخر هفته اما توافق رهبران gavelled جلسه و بدون در نظر گرفتن هر گونه اقدام است.

اوباما گفت: رهبران آنها را به چالش Evers’ اقدام دولت در دیوان عالی کشور خواستار آن را “خلاف قانون اساسی نفس بیش از حد.”

ویسکانسین رای دهندگان در حال حاضر درخواست یک رکورد تعداد رای غیابی برای جلوگیری از حوزه های رأی گیری و کسانی که آراء معتبر باقی خواهد ماند برای ژوئن 9, با توجه به منظور اجرایی. اما ویسکانسین voter ID قوانین مانع برخی از مردم از قادر بودن به درخواست یک absentee ballot.

تحت دوشنبه, منظور رای دهندگان قادر خواهد بود به درخواست غیابی تا پنج روز قبل از انتخابات.

بیش از 20 متحده به تعویق افتاد مقدماتی ریاست جمهوری و دیگر انتخابات در مواجهه با این ویروس که زده ایالات متحده در قلب ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. ماه گذشته اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine با استفاده از قدرت اجرایی خود را به reschedule که دولت در مارس 17 انتخابات در آخرین لحظه پس از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان نگران در شخص رای گیری.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de