چرا ما عمدا اجازه می دهد اقتصاد ما در یک مارپیچ رو به پایین

بزرگنمایی این تصویر

اقتصادی, شبح, شهر: نیویورک شهرستان, 1st خیابان بود که عمدتا خالی از سکنه شنبه به نیویورک در پاسخ به سفارشات به ماندن در خانه. سیندی Ord/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

سیندی Ord/گتی ایماژ

ایالات متحده به عنوان یک رکود اقتصادی در سه ماه آینده. که به نظر می رسد بسیار خاص.

چه منحصر به فرد در این زمان است که ما به عنوان یک کشور در حال حاضر آن را به اتفاق می افتد.

در مجموع — به عمد — ما در حال قرار دادن مقدار از اقتصاد در مستند. اولویت ها روشن هستند: نجات جان انسان ها و حفظ و بیمارستان ها و اتاق های اورژانس از غرق. در حال حاضر این بدان معناست که امریکا اقتصادی شهر ارواح.

کالیفرنیا فرماندار برای اولین بار به سفارش مردم در کل دولت آمریکا به ماندن در خانه. کشورهای دیگر را دنبال کرد. در سراسر کشور, رستوران ها و کافه ها بسته اند. سفر هوایی به نزدیکی متوقف.

و مهمترین آمریکایی در سراسر این کشور تصمیم گرفته اند تا خود را به ماندن در خانه برای محافظت از خود و خانواده و همسایگان.

تمام این مراحل در حال گرفته به نحوی دستگیری گسترش coronavirus. اما همه این مراحل نیز کمک به ناگهانی و خشونت آمیز انقباض در اقتصاد است.

آن را مانند بالا و پایین رفتن.

این اقدامات برای محافظت از سلامت عمومی در یک پایان. فعالیت های عادی که تولید و رشد اقتصادی هستند ، و در حال حاضر ما قرار داده ایم ما وزن بصورتی پایدار و محکم بر بهداشت عمومی سمت بالا و پایین رفتن. صرفه جویی در زندگی است و در اولویت است.

جفری ساکس, استاد توسعه پایدار در دانشگاه کلمبیا می گوید: دو گام های فوری بسیار مهم هستند:

  • حفاظت بسیار آسیب پذیر افراد — افراد مسن و افراد مبتلا به قبل از شرایط بهداشتی.
  • و شکستن فرآیند انتقال است.

“این بالاترین اولویت در حال حاضر” ساکس می گوید. “هر چیز دیگری — اقتصادی انشعابات و غیره باید به طور ثانویه به دلیل شدت این بیماری همه گیر فوق العاده است.”

در کوتاه مدت حداقل اقتصادی درد خواهد بود خرد. تعداد مدعیان بیکاری در حال افزایش هستند. میلیون ها نفر ممکن است به تازگی بیکار در پایان ماه. کسب و کارهای کوچک ایستاده در آستانه ورشکستگی به عنوان پول نقد در دست اجرا می شود ، عدم ارسال کرده است بازارهای مالی به یک کهکشان مارپیچی از ترس. گلدمن ساکس هشدار داده است از یک فک انداختن 24 درصد کاهش در فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم. جی پی مورگان چیس پیش بینی انقباض 14%. اگر این درست است این نوع از سقوط است که به مراتب بدتر از هر سه ماهه در طول رکود اقتصادی ،

هیچ یک از این است که دولت و رهبران کسب و کار به سادگی اجازه دادن به بدترین اتفاق می افتد. مراحل گرفته شده برای جلوگیری از یک فاجعه بار سقوط. فدرال رزرو است نقل مکان کرد به شدت به منظور محدود کردن آسیب های کاهش نرخ بهره به صفر و پمپاژ صدها میلیاردها دلار به سیستم مالی به نگه داشتن پول در جریان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال مذاکره برای رسیدن به یک طرح نجات بیش از 1 تریلیون دلار.

اما این حرکت می توانید فقط با یک تلنگر سوئیچ و سرعت بازگرداندن اقتصاد به جایی که آن را یک ماه پیش. آنها حیاتی نیست عکس های تقویت کننده — کمک به کسب و کار نگه داشتن چراغ در کمک به افرادی که از دست دادن درآمد و شغل پرداخت اجاره تغذیه بچه ها.

اقدامات اضطراری حیاتی هستند. اقتصاد منتقل شده به یک جنگ جای پای. انبوه پول و اعتبار ارزان کمک خواهد کرد که اقتصاددانان می گویند. اما بهترین درمان نیست مالی: این رام coronavirus.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر