چرا جهان است که هنوز پمپاژ بسیار نفت حتی به عنوان تقاضا قطره به دور

بزرگنمایی این تصویر

نفت pumpjack عمل در هنگام غروب بید چشمه پارک در کالیفرنیا. تولید نگه داشته اند پمپاژ حتی اگر آنها در حال ساخت پول تا حدودی به دلیل چاه — پس از تعطیل — می تواند دشوار برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

با اقتصاد جهانی در یک بیماری همه گیر ناشی از کما جهان فقط نمی نیاز به یک مقدار زیادی از نفت است.

اما نفت هنوز هم جریان را از چاه و با هیچ جای دیگری برای رفتن به این پر کردن دنیا را از مخازن ذخیره سازی. Oversupply آنقدر شدید است که این هفته در آمریکا قیمت نفت به طور خلاصه رفت و منفی.

اما به همین دلیل است که نفت هنوز هم جریان به هر حال ؟ چرا تولید کنندگان خاموش کردن spigot زمانی که تقاضا می افتد ؟

پاسخ کوتاه این است که تولید است کاهش — فقط به اندازه کافی سریع نیست.

“نفت خام در بازارهای حرکت در حرکت آهسته می گوید:” برنادت جانسون معاون رئیس جمهور از بازار هوش برای Enverus. “بنابراین آنچه که ما شاهد آن هستیم که تقریبا آهسته حرکت قطار خراب است.”

نفت خام در خط لوله می تواند هفته برای رسیدن به مقصد خود را که بدان معنی است که نفت خریداری شده در اواسط ماه مارس هنوز هم می تواند در حمل و نقل در اواسط ماه آوریل است. بهار در این جهان به طور کامل تبدیل سریع تر از برخی از روغن می تواند پایان آن سفر.

و این نه تنها منبع تاخیر. زمانی که تقاضا کاهش مییابد و افت قیمت آن طول می کشد زمان برای تولید کنندگان نفت به شروع به خاموش کردن چاه های موجود. کاهش خروجی مانند است که به عنوان شناخته شده “بستن در” تولید.

“بستن در تولید یک تصمیم بسیار دردناک برای یک اپراتور را” Teodora Cowie یک تحلیلگر با Rystad انرژی می نویسد. “اغلب اقتصاد پشتیبانی از در حال اجرا به خوبی در از دست دادن برای یک دوره معینی از زمان به جای خاموش کردن این پروژه به طور کامل.”

تا زمانی که قیمت در حال بزرگتر از صفر (غیر معمول سلب مسئولیت برای این غیر معمول بار) خوبی را هنوز هم در برخی از پول است. و شرکت های نفتی باید ثابت هزینه های آنها را پوشش دهد. حتی اگر آنها در حال گرفتن یک دست دادن آن ممکن است بهتر است برای نگه داشتن به خوبی در حال اجرا نسبت به پول.

آنها همچنین به دنبال به جلو به آینده زمانی که تقاضا و قیمت در نهایت انتظار می رود به دوباره بجای اول برگشتن. یک چاه نفت است که مانند یک سوئیچ نور شما می توانید تلنگر و خاموش. یک خوبی که شده تعطیل می تواند سخت به نوبه خود در.

الیزابت Gerbel مدیر عامل شرکت خدمات نفتی شرکت E. A. G. مقایسه آن را به یک بطری نوشابه. اگر شما با قرار دادن درپوش عقب و ذخیره آن در یخچال برای مدتی آن را هرگز به عنوان شامپانی به عنوان زمانی که شما برای اولین بار ترک خورده آن را باز کنید.

اگر شما شروع به پمپاژ از چاه آن را تعطیل کنید و سعی کنید به آن را دریافت و در حال اجرا دوباره “آن است که تقریبا تضمین شده به شما را مجبور به سرمایه گذاری پول در چاه می توانید آن را به تولید در همان سطح” او می گوید.

و آن را نه فقط در فیزیک از میادین نفتی کار برابر تولید در اینجا. آن را قانونی خود قرارداد: ممکن است آنها را امضا کرده اند اجاره که به آنها نیاز به تمرین زمین در سوال. “اگر شما مجبور به تعطیل در بسیاری شما از لحاظ فنی می تواند از دست دادن اجاره خود را به یک رقیب” Gerbel می گوید. “و سپس شما در حال رفتن به مجبور به خرید آنها را به عقب.”

بنابراین حتی با قیمت های بسیار پایین و قیمت نفت — قیمت که در آن آنها به وضوح قادر به ایجاد سود — تولید کنندگان نفت ممکن است انتخاب کردن برای حفظ چاه های در حال اجرا در حال حاضر به منظور مطمئن شویم که آنها می تواند آنها را در آینده.

در نهایت قیمت های بسیار پایین را که قابل دفاع و shut-in ها رخ می دهد. Rystad انرژی تخمین می زند که نزدیک به 2 میلیون بشکه در روز بسته شده اند در حال حاضر عمدتا در کانادا.

و به عنوان تقاضا رشد می کند آنقدر شدید است که مخازن و خطوط لوله و کشتی های اجرا از فضا, شرکت ممکن است مجبور به تعطیل در برخی از چاه های که آنها می خواهم به نگه داشتن در حال اجرا به سادگی وجود دارد جایی که آنها بلافاصله می توانید فروشگاه خود را به نفت است.

راه دیگری وجود دارد که شرکت های نفتی در حال کاهش خروجی: برش پشت در چاه جدید.

حفاری های جدید نیز گران است. ماه گذشته دالاس تغذیه انرژی بررسی گزارش داد که به طور متوسط در ایالات متحده شرکت نیاز قیمت نفت به حداقل 49 دلار در هر بشکه به منظور سودآوری مته های جدید هست. ایالات متحده معیار قیمت نفت در حال حاضر در کمتر از 14 دلار در هر بشکه رسید.

به طوری که افت قیمت اغلب شرکت ها حرکت کاملا به سرعت به کاهش حفاری — قبل از آنها بسته موجود در انبار

تعداد فعال حفاری کاهش یافته و به کمتر از 440 با توجه به داده ها از Baker Hughes; آن را در 825 یک سال پیش.

که به معنی رها کردن در خروجی به خصوص برای شیل تولید کنندگان است که باید برای حفظ حفاری چاه جدید فقط برای حفظ تولید موجود به سطح.

اما برنادت جانسون از Enverus, یادداشت جدید شیل چاه نیز می توان به حفر و آورده های آنلاین غیر منتظره ای به سرعت. که بدان معنی است که در حالی که شیل صنعت — مثل بقیه صنعت نفت — در حال حاضر در وضعیتی وخیم و تولید و همچنین می تواند دوباره کاملا به سرعت اگر تقاضا می گرداند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>