چرا در آن طول می کشد بسیار طولانی برای دریافت بیشتر COVID-19 نتایج آزمون

بزرگنمایی این تصویر

پس از اولیه کلامی غربالگری یک راننده در یک زمان می شود COVID-19 بینی گرد و خاک گرفتن تست از یک garbed کارگر بهداشت در یک درایو-تا ایستگاه در شهرستان دالی سیتی, کالیفرنیا. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

پس از یک شروع کند تست برای COVID-19 شروع به سطح شیب دار تا در هفته های اخیر. غول تجاری labs شروع به پریدن کرد به تلاش درایو-تا تست سایت های ایجاد شده در برخی از اماکن و جدید انواع آزمون های تایید شده اند تحت شرایط اضطراری قوانین تعیین شده توسط سازمان غذا و دارو.

اما حتی برای افرادی که قادر به گرفتن تست شده (و هنوز هم وجود دارد یک تاخیر در تست توانایی در نقاط داغ در سراسر ایالات متحده) وجود دارد می تواند یک frustratingly طولانی منتظر نتایج جستجو — نه فقط ساعت اما اغلب روز. حتی رند پل سناتور. R-Ky., نمی توانید خود را مثبت نتایج آزمون به مدت شش روز و در حال حاضر برای انتقاد از خود quarantining در آن زمان.

ما خواسته کارشناسان برای کمک به توضیح دهد که چرا زمان چرخش برای نتایج می تواند به طور گسترده ای متفاوت است — از ساعت به روز یا حتی یک هفته — و چگونه است که ممکن است در حال تغییر است.

این یک فرایند چند مرحله

اول یک نمونه گرفته شده از بیمار بینی یا گلو خاص با استفاده از یک سواب. که گرد و خاک می رود به یک لوله و ارسال به آزمایشگاه. برخی از بیمارستان های بزرگ را در سایت آزمون مولکولی آزمایشگاه, اما بسیاری از نمونه های فرستاده شده به خارج از آزمایشگاه برای پردازش. که بعدا بیشتر.

که زمان حمل و نقل معمولا اجرا می شود حدود 24 ساعت اما آن می تواند دیگر بسته به اینکه تا چه حد این بیمارستان از پردازش آزمایشگاهی.

هنگامی که در آزمایشگاه نمونه فرآوری شده است که بدان معنی است که کارگران آزمایشگاه استخراج ویروس RNA مولکول است که کمک می کند تا تنظیم ژن.

“این مرحله از تمیز کردن — RNA استخراج — یکی از عوامل محدود کننده می گوید:” کتی Klapperich معاون رئیس بخش مهندسی پزشکی در دانشگاه بوستون. “تنها بزرگترین آزمایشگاه باید خودکار راه های استخراج RNA از نمونه و انجام آن را به سرعت.”

پس از RNA استخراج شده است تکنسین ها نیز باید با دقت مخلوط مواد شیمیایی خاص با هر نمونه و اجرای آن ترکیب در یک دستگاه برای تجزیه و تحلیل یک فرآیند به نام polymerase chain reaction که می تواند تشخیص دهد که آیا نمونه مثبت است یا منفی برای COVID.

یک تکنسین آزمایشگاه می افزاید: ویال یک Covid-19 polymerase chain reaction تست دستگاه در یک شرکت Diagnostics, Inc. تسهیلات در سالت لیک سیتی. جورج فری/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جورج فری/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

“یک تست PCR شش ساعت طول می کشد از آغاز تا پایان برای تکمیل می گوید:” کلی Wroblewski مدیر بیماری های عفونی برنامه های در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

برخی از آزمایشگاه های بزرگتر کارکنان و ماشین آلات بیشتر به طوری که آنها می تواند روند تست های بیشتر در یک زمان بیش از دیگران است. اما حتی برای کسانی که آزمایشگاه به عنوان تقاضا رشد می کند بنابراین آیا جمع شدن.

ظرفیت در حال گسترش است اما نه به اندازه کافی سریع

در ابتدا تنها چند بهداشتی آزمایشگاه و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری پردازش COVID-19 انجام شد. مشکلات با اولین CDC کیت های آزمایش نیز منجر به تاخیر می اندازد.

در حال حاضر CDC بهتری کیت و 94 بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور انجام COVID-19 تست می گوید Wroblewski.

اما کسانی که labs احتمالا نمی تواند انجام همه که مورد نیاز است. در زمان عادی خود را تابع اصلی است که به طور منظم نظارت بر بهداشت عمومی — تشخیص بیشتر تهدیدات مشترک مانند شیوع بیماری سرخک یا پایش آنفلوانزای فصلی — “اما نه به انجام تست تشخیصی از میزان مورد نیاز است که در این پاسخ,” او می گوید.

بزرگ تجاری labs مانند آن اجرا شده توسط شرکت هایی مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp داده شد رفتن پیش توسط FDA در اواخر ماه گذشته برای شروع تست ،

FDA گفت: آن را نمی خواهد متوقف کردن برخی از آزمایشگاه خصوصی و دانشگاه ها و ديگر شرکت ها از در حال توسعه خود را تست کیت. آزمایشگاه در برخی از بزرگ نام بیمارستان سیستم مانند ظهور, سلامت, کلینیک کلیولند و دانشگاه واشنگتن در میان کسانی که در انجام این کار است.

در ضمن FDA تایید کرده است که بیش از ده تست کیت توسط تولید کنندگان مختلف و یا در آزمایشگاه در تحت خاص قوانین اضطراری طراحی شده است برای سرعت بخشیدن به روند. کسانی که شامل آزمون با تلاش تشخیص LabCorp, روشه, Quidel Corp. و دیگران. کیت مورد استفاده در PCR ماشین آلات یا در آزمایشگاه یا بیمارستان بزرگ تجاری labs.

“ما افسر ارشد پزشکی در سواحل شرق گفت که تا دو روز پیش به طور متوسط مصرف آن را 72 ساعت برای دریافت نتایج می گوید:” سوزان ون متر, مدیر اجرایی AdvaMedDx یک بخش از پزشکی پیشرفته انجمن تکنولوژی یک دستگاه و تشخیص صنعت تجارت ، “دریافت خواهد کرد که بهتر است به عنوان شرکت های عضو در بازار آمده است.”

حتی پس از عرضه است نه نگه داشتن با تقاضا روشه مدیر عامل شرکت سورین Schwan گفت CNBC دوشنبه. روشه برنده اولین تایید FDA برای یک کیت تست تحت قوانین اضطراری و آن را تحویل بیش از 400,000 کیت تا کنون.

“تقاضا همچنان بسیار بالاتر از عرضه” Schwan گفت CNBC. “بنابراین ما خوشحالیم که به طور کلی ظرفیت در حال افزایش است اما واقعیت این است که مبتنی بر گسترده تست شده است هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است.”

چگونه بسیاری از آزمون ها را می توان در یک زمان ؟

که متفاوت است. بزرگ تجاری labs می توانم در یک مقدار زیادی. LabCorp, برای مثال, می گوید آن است که پردازش 20,000 آزمون در روز — و امید به انجام بیشتر به زودی. دیگر کیت تست سازان و آزمایشگاه نیز ramping تا ظرفیت.

کوچکتر labs — مانند مولکولی آزمایشگاه تست در برخی از بیمارستان ها — می توانید انجام دهید به مراتب کمتر در هر روز است اما نتایج به بیماران سریعتر از آنجا که آنها صرفه جویی در زمان حمل و نقل.

هنوز هم آن است که معمولا تنها بزرگ علمی مراکز پزشکی و برخی از سیستم های بهداشتی است که باید خود را مولکولی آزمایشگاه تست که نیاز به تجهیزات پیچیده.

یکی از کسانی که Medstar بیمارستان دانشگاه جورج تاون در واشنگتن ،

“از آغاز به نتایج می تواند پنج تا شش ساعت می گوید:” Joeffrey شاهین مدیر فنی برای پاتولوژی مولکولی بخش وجود دارد.

حتی در چنین بیمارستان آزمون اغلب به ترتیب اولویت برای بیمارانی که بستری شده است و کارکنان که ممکن است در معرض COVID-19 می گوید: شاهین. آزمایشگاه خود را می روند 93 نمونه در یک زمان اجرای چند چرخه یک روز تا 279 آزمون در روز, او می گوید.

بزرگنمایی این تصویر

یک پزشک بررسی ژوئن واسکز به عنوان بخشی از یک COVID-19 چک کنید داخل یک تست چادر در خارج از بخش اورژانس در سنت برنابا بیمارستان در شهر نیویورک در هفته گذشته. برخی از بیمارستان های بزرگ را در سایت آزمون مولکولی آزمایشگاه, اما دیگران ارسال بینی سواب نمونه به خارج از آزمایشگاه برای پردازش. میشا فریدمن/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

میشا فریدمن/گتی ایماژ

اما حتی بیمارستان ها با این توانایی به طور کلی “نه تست از آنها سرپایی مراکز یا ER,” او می گوید: — به عبارت دیگر در خانه labs در حال اجرا نیست آزمون از راه رفتن در بیماران. این آزمون در حال ارسال به خارج labs “بنابراین به عنوان نه به پایمال کردن آزمایشگاه بیمارستان.”

در حالی که کسانی که در خارج از آزمایشگاه بزرگ کارکنان “تقاضا آنقدر زیاد است که این کلینیک های سرپایی و اورژانس می گویند زمان چرخش را می توان چهار تا هفت روز کسب و کار” شاهین می گوید.

کمبود عرضه در حال کاهش تولید آزمون

به عنوان تقاضا در سراسر جهان برای تست رشد کرده است بنابراین, هم, کمبود این عوامل شیمیایی مورد استفاده در تست کیت سواب استفاده می شود برای به دست آوردن نمونه و ماسک محافظ و تجهیزات مورد استفاده توسط کارکنان بهداشتی در نظر گرفتن نمونه.

“وجود دارد یک عرضه ناکافی بسیاری از چیزهایی که در ارتباط با تست می گوید:” Wroblewski به همین دلیل است که گروه او همراه با مقامات ایالت از جمله نیویورک و شهرستانها از جمله لس آنجلس, توصیه اولویت که باید آزمایش COVID-19.

در مقابل خط او می گوید: باید مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ; افراد مسن که علائم به خصوص کسانی که زندگی در خانه های سالمندان و یا خوابگاه زندگی کمک و افرادی که ممکن است بیماری های دیگر است که می تواند به درمان متفاوت اگر آنها آلوده شدند.

خط پایین: اولویت است که تست شده کمک خواهد کرد که سرعت چرخش زمان برای نتیجه گرفتن به مردم در این شرایط و کاهش خطر گسترش این بیماری است.

هنوز هم فوری کمبود برخی از مواد شیمیایی مورد نیاز برای فرایند آزمون مانع تلاش ها برای آزمون کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله در بیمارستان مانند Downstate SUNY مرکز پزشکی در سخت ضربه نیویورک.

منتظر شرکت در حال کار بر روی سریعتر آزمون. در واقع FDA در روزهای اخیر را تایید کرده است آزمون از دو شرکت که وعده نتایج در 45 دقیقه یا کمتر — کسانی که در دسترس خواهد بود تنها در بیمارستان ها است که تجهیزات ویژه ای برای اجرای آنها. یکی از کسانی که شرکت های Cepheid از Sunnyvale کالیفرنیا می گوید: حدود 5000 آمریکا بيمارستان در حال حاضر تجهیزات مورد نیاز برای پردازش این آزمون است. هر دو شرکت می گویند که آنها را کشتی به بیمارستان به زودی اما داده اند چند ویژگی در کمیت یا زمان.

اما بسیاری از مقامات بهداشت عمومی می گویند مراقبت های اولیه پزشکان و درمانگاه نیاز به یک واقعا سریع تست آنها می تواند استفاده از دفاتر خود را — یکی مثل آزمون در حال حاضر در حال استفاده برای آنفلوانزای یا گلودرد است.

تعدادی از شرکت های در حال حرکت در این جهت است. اواخر جمعه مثلا Abbott Laboratories اعلام کرد که FDA داده اورژانس با استفاده از مجوز برای شرکت سریع نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند در ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در 13.

آزمون پردازش بر روی یک دستگاه کوچک در حال حاضر نصب شده در هزاران دفاتر پزشکی اورژانس درمانگاه های مراقبت های فوری و تنظیمات دیگر. ابوت گفت: این هفته آغاز خواهد شد به 50,000 آزمون در دسترس در هر روز.

“که به تفاوت معنی دار می گوید:” ون متر در AdvamedDx که معتقد است سریع تست یک کلید اضافی قطعه در استمرار موجود تست.

حتی اگر بر آزمایشگاه تست PCR انجام می شود که در آزمایشگاه های علمی و مراکز پزشکی می تواند چند ساعت به تولید یک نتیجه از ماشین آلات استفاده می شود می تواند آزمون تعداد موارد همه در یک بار. سریع تست توسط ابوت — و دیگر آزمون های مشابه در حال حاضر تحت توسعه — آیا تا کنون کمتر در یک زمان اما ارائه نتایج بسیار سریعتر.

“این می تواند ارائه شده در مطب دکتر و یا یک ER, کمک به تریاژ بیماران که در انتظار به در می گوید:” ون متر است. “این بسیار خوب مکمل تست است که وجود دارد.”

قیصر اخبار بهداشت و درمان است که یک غیر انتفاعی سرمقاله مستقل برنامه از قیصر بنیاد خانواده. KHN با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im