چرا احتکار هیدروکسی کلروکین نیاز به توقف

بزرگنمایی این تصویر

انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از ذرات SARS-CoV-2 — کروناویروس که باعث COVID-19. NIAID/فلیکر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NIAID/فلیکر

یک خانواده از داروهای ضد مالاریا — از جمله یکی که برخی از بیماران در تکیه می کنند برای درمان لوپوس یا آرتریت روماتوئید — در حال تبدیل شدن سخت تر برای دریافت در ایالات متحده داروسازان بگو تا حدودی به دلیل اظهارات رئیس جمهور تهمت ساخته شده در هفته گذشته برجسته مواد مخدر به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

“من احساس خوبی در مورد آن. که همه این است که فقط یک احساس” رئیس جمهور تهمت و گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه در مورد کلروکين و هیدروکسی کلروکین. “شما در حال رفتن برای دیدن به زودی به اندازه کافی.”

مقامات بهداشت شد و سریع به هشدار می دهند که شور و شوق برای چنین درمان زودرس است. بزرگ مطالعات بالینی این دارو بر علیه COVID-19 تنها فقط آغاز کرده است رئیس سازمان غذا و دارو گفت. وجود دارد برخی از دلایل به فکر می کنم همراه مطالعات که نگاه امیدوار کننده در آزمایشگاه نمی تابه در بیماران واقعی دیگران می گویند.

با اینحال با تمام وزوز ایالات متحده داروسازان در مورد احتکار دارو توسط افرادی که اصلا نیاز فوری.

دندانپزشکان و پزشکان نوشتن نسخه برای خود

“اعضای ما قطعا شاهد تقاضای بیشتری برای این دارو و احتمالا برخی از مردم در تلاش برای ذخیره کردن دارو می گوید:” تاد قهوه ای, مدیر اجرایی, ماساچوست مستقل انجمن داروسازان.

با توجه به قهوه ای به نظر می رسد hoarders شامل پزشکان و دندانپزشکان که در حال نوشتن نسخه برای خود و یا اعضای خانواده.

“داروسازان شاهد افزایش درخواست ها و نسخه برای آنها در موارد که در آن این روشن نیست که چرا بیمار به آن نیاز دارد در این زمان,” او می گوید.

قهوه ای است که نشان می دهد داروسازان محدود کردن تجویز مقادیر و تنها پر کردن نسخه برای بیماران با فعال نیاز برای هیدروکسی کلروکین.

در یک بیانیه CVS سلامت می گوید: شرکت “نظارت جهانی داروسازی تولید محیط و کار با تامین کنندگان ما به اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان پر کردن نسخه برای داروخانه بیماران و برنامه ریزی اعضای.”

CVS می گوید آن است که عرضه کافی هیدروکسی کلروکین و گام به مطمئن شوید که عرضه پایدار باقی می ماند. برخی از داده ها نشان می دهد بیمارستان جوراب زنانه ساقه بلند در این دارو به عنوان به خوبی.

داروخانه دولتی تخته قرار دادن ترمز در نسخه

انجمن ملی از تخته از داروخانه می گوید شش متحده تا کنون, باید اقدامات برای محدود کردن نامناسب نسخه برای هیدروکسی کلروکین و حفظ منابع برای بیمارانی که به دارو به عنوان تایید شده است. آن دسته از کشورهای در حال تگزاس و لوئیزیانا, اوهایو, North Carolina, نوادا و آیداهو.

“بر اساس گزارش های ما از کشورهای داروسازان باید یک ایده نسبتا خوبی که آنچه را که آنها در حال دیدن است تجویز تجویز برای خود و خانواده خود و انباشت این داروها به جای تجویز برای بیماران می گوید:” کارمن Catizone مدیر اجرایی NABP.

اگر پزشکان احتکار برخی از همکاران می گویند که غیر اخلاقی. دکتر مایکل بارنت یک پزشک مراقبت های اولیه و دستیار پروفسور در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت می گوید که حتی اگر به مواد مخدر می رسد از مطالعات بالینی در حال حاضر در حال پیشرفت به طور موثر در برابر COVID-19, باید آن را ذخیره برای کسانی که بیشترین نیاز.

“وجود دارد خط مقدم پزشکان که اگر این دارو موثر واقع یا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از coronavirus آنها قطعا می تواند شایستگی درمان با آن” بارنت می گوید. و او اشاره می کند”ما بسیار دور از دانستن این که آیا آن را موثر در شیوه ای که. “

هنوز بارنت می گوید که او می توانید ببینید که چرا یک دکتر یا پرستار ممکن است می گویند “هی, من می توانم به ماسک یا عینک یا لباسهای من نیاز به محافظت از خودم همین دلیل سعی کنید این دارو؟”

نیاز به یک تامین پایدار برای غیر COVID-19 بيمار

بارنت دلسوز است اما او اشاره می کند این داروی قدرتمند است عوارض جدی پس از آن باید گرفته نمی شود مگر شناخته شده بهره مند شوند.

“پس از مرتب کردن بر اساس یک رایگان برای همه در نظر تجویز برای خود و فقط تصمیم گیری است که “من قصد دارم برای گرفتن برخی از در حالی که من می توانم’ نوع ذهنیت است که واقعا می تواند تضعیف تلاش های ما به واقع باید هماهنگ بهداشت عمومی مبارزه با این بیماری” بارنت می گوید.

بلافاصله وجود دارد که بیماران مبتلا به لوپوس و آرتریت روماتوئید که هیدروکسی کلروکین روزانه به کاهش تورم و خارش است. دکتر جف جرقه می گوید: بیماران خود را در Brigham و بیمارستان زنان در حال حاضر فرسایش مورد نیاز دارو به اندازه کافی در دست اگر فروشگاه های نزدیک و یا آن را سخت را برای آنها به بیرون بروید. و پس از آن رئیس جمهور شروع به تماس با مواد مخدر یک تعویض بازی.

“تمام هفته گذشته به نظر می رسید پر شده با مقدار زیادی از اضطراب در مورد چه باید بکنید در مورد داروها و به ویژه در بیماران مبتلا به درخواست برای پر کردن مجدد برای هیدروکسی کلروکین,” جرقه می گوید.

برخی از بیماران در حال حاضر در حال گفت آنها نمی توانند به این دارو و یا فقط می توانید یک منبع محدود. بنیاد لوپوس خواسته است تا رهبران کنگره برای اطمینان از منابع برای بیماران مبتلا به لوپوس.

جرقه می گوید: هیدروکسی کلروکین چیزی است که نگه می دارد بسیاری از بیماران خود را با ثبات است.

“بنابراین حتی اگر بیماران به خوبی انجام می دهند توقف دارو می تواند باعث آنها را به شعله ور شدن که بدان معنی است که آنها پس از آن نیاز به رفتن در سایر داروهای سرکوب کننده ایمنی … یا حتی بستری شده و به طور بالقوه در معرض دریافت کنید [برای coronavirus] در محیط بالینی,” جرقه می گوید.

او افزود که هیدروکسی کلروکین مانند هواکش و ماسک است که یک منبع پزشکی کشور نیاز به یاد بگیرند که برای مدیریت بیشتر دقت کنید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر