چرا دولت دستور یک coronavirus قرنطینه?

در حدود 4 p. m. on Jan. 28 این شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت کردم کلمه که نزدیک به 200 آمریکایی ها فرار رمان coronavirus در ووهان چین خواهد زمین در مارس رزرو پایگاه هوایی روز بعد به صورت داوطلبانه قرنطینه.

برای 10 ساعت محلی و ایالتی و فدرال مقامات — از جمله کسانی که در کنار رودخانه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت و خدمات انسانی — درهم برای هش کردن برنامه های آماده سازی و جمع آوری منابع به جای تماس های ورودی مسافران خواهد بود که به نمایش و نظارت برای ویروس دوبله 2019-nCoV که تا به حال هزاران نفر را تحت تاثیر قرار.

طرح اصلی بود برای ارسال مسافران به انتاریو فرودگاه بین المللی, یک سایت قبلا تلقی بازگشت, محل, اما CDC حال تجدید نظر در نظر دارد با توجه به تدارکات. 4 a. m. Jan. 29 وزارت بهداشت و درمان کارکنان تا به حال فعال تلفن همراه از درمانگاه بهداشت در پایگاه کردم و به جای به انتظار ورود.

“ما مقدار زیادی از زمان, اما این چیزی است که ما عمل” گفت: کیم Saruwatari مدیر بهداشت عمومی برای شهرستان ریورساید.

تبلیغات

پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی مربوط به گسترش coronavirus یک Jan. 31 بیانیه از رئیس جمهور تهمت به حالت تعلیق در ورود به ایالات متحده از کسانی که سفر از چین و دستور مقامات را به “همه لازم و اقدامات مناسب برای تسهیل منظم پزشکی و غربالگری که در آن مناسب قرنطینه افراد مجاز به ورود به ایالات متحده که ممکن است در معرض این ویروس است.” داوطلبانه قرنطینه شد بالا به اجباری قرنطینه — دولت ایالات متحده برای اولین بار از شیوع آبله در 1960s.

در این زمان گروهی از 195 آمریکایی ها باقی مانده است در ماه مارس رزرو پایگاه هوایی برای تعیین دوره 14 روزه — دوره کمون ویروس. دو کودک در بیمارستان بستری شده است پس از در حال توسعه یک تب; یکی بود و بازگشت به پایه بعد از تست منفی برای این ویروس و یک دوم باقی مانده در زیر مشاهده است. کسانی که تحت قرنطینه در حال تست حداقل دو بار در روز. با توجه به Jarred ایوانز یک فرد است که مستند خود را قرنطینه بر پایه آنها دسترسی به ورزش گزینه های مانند زومبا کارت و هیئت مدیره بازی به تصویب زمان.

در حالی که در کنار رودخانه کارکنان بهداشتی توانسته است روز به روز عملیات بدون مشکل و یا یک واگرایی منابع از دیگر بهداشت عمومی مناطق قرنطینه برنامه از کسانی که سفر از سرزمین اصلی چین در محل باقی می ماند به طور نامحدود.

“در برخی از نقطه آنها باید نگاهی به چگونگی تاثیر این است که در دراز مدت” Saruwatari گفت.

تبلیغات

وزارت امور خارجه آمریکا گزارش کرده است که حدود 800 نفر شده اند تخلیه از ووهان پس Jan. 29 بسیاری از آنها باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه در کالیفرنیا در امکانات شنود گذاشته توسط وزارت دفاع. افزایشی و به روز رسانی روزانه بر روی ویروس’ status هم زده اند ترس و گریبانگیر جوامع در سراسر کشور است.

مقامات تایید کرده اند 12 مورد از این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که در کالیفرنیا یافت می شود و همچنان به فشار بر مردم است که آنفولانزا هنوز هم شمار معرض خطر بیشتری نسبت به کوروناویروس. سوال این است که باقی می ماند این است که چرا دولت تحمیل قرنطینه در زمانی که هیچ گونه حکم صادر شده در بیش از 50 سال با وجود شیوع بیماری است.

تصمیم به قرنطینه می کند چین با سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است که توصیه می شود در برابر ممنوعیت سفر و CDC گفت: این تصمیم به دستور قرنطینه بی سابقه بود. 2009 همه گیر H1N1 — a آنفولانزا معمولا به عنوان آنفولانزای خوکی که منجر به بیش از 60 میلیون نفر و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده بیش از یک دوره یک ساله را ببینید قرنطینه ،

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: بحث بر سر قرنطینه آمده است به طور معمول در طول 25 سال فعالیت حرفه ای در سی دی. او گفت که یک تفاوت عمده بین شیوع کروناویروس و 2009 شیوع آنفولانزای خوکی بود که دومی در حال حاضر در خاک آمریکا از زمان شیوع تایید شد. Coronavirus از سوی دیگر سرچشمه نیست در ایالات متحده آمریکا در چنین اعداد و اعتقاد بر این است منتقل می شود به طور مستقیم از کسانی که سفر از سرزمین اصلی چین است. مقامات بر این باورند که با quarantining کسانی که ممکن است سفر از منطقه, ویروس باقی خواهد ماند موجود است.

“چیزی متفاوت در مورد این یکی که شیوع این بیماری گرفتار شد خیلی زود و قبل از آن واقعا به ایالات متحده,” او گفت:. “اما این یک وضعیت که امیدوارم به دلیل بهبود جهانی ظرفیت و نظارت و آزمایشگاه ظرفیت آن را زود قبل از گسترش آن در سراسر جهان و ما تا به حال در این پنجره از زمان که در آن ما می تواند به دخالت آهسته آن را پایین. من فکر می کنم که متفاوت از دیگر شرایط است که ما با آن مواجه هستند.”

آن را دشوار است برای تعیین کمیت اثر مدرن روز قرنطینه یک عمل است که ایجاد شد و در قرن 14 در ونیز ایتالیا برای جلوگیری از شیوع طاعون از گسترش به شهرهای ساحلی از کشتی است که تا به حال بازگشت به بندر.

“ما در سطح جهان متصل جامعه امروز است. آن را دشوار است به آن موثر قرنطینه” گفت: تیموتی آبجو یک استاد پزشکی و عضو بخش از بیماری های عفونی در دانشگاه UCLA دیوید گفن دانشکده پزشکی. “برای قرنطینه واقعا موثر باشد, شما باید قادر به جلوگیری از هر گونه جنبش است. آن را بسیار دشوار است برای انجام این کار در این روز و سن.”

Brewer گفت که در حالی که یک قرنطینه ممکن است روشن راه حل آن را یکی از تنها ابزار در دسترس برای کاهش شماره امروز که هیچ واکسن در حال حاضر وجود دارد و مورد تأیید نخواهد شد تست مثبت زمانی که آنها بدون علامت است. بر خلاف یک شیوع آنفولانزای مانند H1N1 که در آن مردم در حال مسری 24 ساعت قبل از گرفتن بیمار, دوره کمون برای coronavirus طولانی تر است.

تبلیغات

“بخشی از تفکر با کروناویروس است به این امید که آن را بیشتر شبیه به سارس و coronavirus MERS که در آن مسری ترین افراد بودند بدحال افراد است. اگر شما از افرادی که بیمار قبل از آنها قادر به گسترش یک ویروس است که در آن غربالگری و قرنطينه تمایل به بیشتر موثر” Brewer گفت.

سیاست نیز ممکن است چیزی برای انجام با این تصمیم گفت: Jennifer Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت.

“من معتقدم که سیاست نقش مهمی در تصمیم گیری ما برای اجرای این قرنطينه و سفر [محدودیت]. آن چیزی است که مقامات بهداشت در مورد صحبت شد چند روز قبل,” او گفت:, و اضافه کرد که سیاستمداران به نام دولت به گسترش تلاش های یک “زانو حرکت تند و سریع” واکنش هر زمان که یک ویروس جدید پدیدار می شود.

در طول H1N1 شیوع ایالات متحده شد و در پایان دریافت از چنین واکنش از کشورهای دیگر است. ایالات متحده در صنعت گوشت خوک, بزرگترین در جهان در زمان $1.1 میلیارد دلار رسید و پس از بیش از 25 کشور مسدود واردات گوشت خوک از ایالات متحده, ترس از آنفولانزای خوکی حتی اگر این کشور به طور مستقیم متصل می شود.

Nuzzo گفت که او از ترس یک پاسخ مشابه در ایالات متحده پایان در رابطه با چین می تواند به اثبات مضر از نظر ایالات متحده را در روابط اقتصادی با چین و تاثیر اجتماعی چنین پاسخ ممکن است در چینی آمریکایی است. در مناطق کالیفرنیا ترس از coronavirus دارای سوخت تمایلات نژادپرستانه به سمت شرق آسیا مردم است.

“ما باید کمی به هیچ مدرکی وجود ندارد که [قرنطينه] و یک مقدار زیادی از شواهد که آنها را از آسیب” Nuzzo گفت.

در طول یک خانه پنل شهادت چهارشنبه Nuzzo گفت که هنوز هم وجود دارد چند مجهولی در مورد ویروس از جمله اینکه آیا مردم آن را قرارداد فراتر از چین است.

“این نوع از شرایط را قرنطينه چالش برانگیز است چرا که ما نمی دانیم که ما باید quarantining به طور کامل.”

تبلیغات

ران Klain سابق کاخ سفید ابولا پاسخ هماهنگ کننده تحت دولت اوباما تکرار کرد. کمتر شناخته شده است در مورد کوروناویروس امروز از آنچه شناخته شده بود در مورد ویروس ابولا در سال 2014 گفت. در سال 2018 سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون منحل یک واحد در داخل کمیته امنیت ملی وظیفه با هماهنگی دولت گسترده و همه گیر آماده سازی زیر شیوع بیماری ابولا. Klain اصرار بر نیاز به یک کلید رسمی در داخل کاخ سفید برای نظارت بر آمریکا و تلاش ها برای مهار ویروس.

پاسخ اپیدمی نباید حزبی موضوع,” او گفت:.

شده اند وجود دارد بیش از 31,500 تایید موارد coronavirus که اکثر آنها کشف شده در سرزمین اصلی چین است. حداقل 638 مرگ و میر گزارش شده از جمله یکی در فیلیپین.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر