پکن—رو به با سال جدید قمری پاداش, چینی, مصرف کنندگان تصور می شود دست و دل باز این زمان از سال — ﮐﺲ, هدیه سفر به سینما و اسراف خارجی تعطیلات.

اما گسترش مرگبار coronavirus در روزهای اخیر به ارمغان آورده است در جهان شماره 2 اقتصاد به متوقف مجازی, بالا بردن, ترس جدی رکود اقتصادی است که می تواند موج در سراسر جهان است.

مردم در چین این هفته می تواند پول صرف نیست حتی اگر آنها می خواستند به در برخی از جهان قابل تشخیص خرده فروشان. استارباکس بسته نیمی از آن بیش از 4000 فروشگاه در چین Ikea بسته تمام آن 30 رسانه در کشور و مک دونالد توقیف چند صد در هوبئی استان که شامل شهر ووهان.

بازارهای سهام در نیویورک و توکیو و هنگ کنگ هنوز به بازیابی از ضرر و زیان پایدار پس از اخبار هفته گذشته از چین مستند ووهان این شهرستان از 11 میلیون که در آن شیوع آغاز شده است.

“گسترده تر گسترش این بیماری دارای پتانسیل برای اخلال در سفر تجاری و زنجیره تامین در سراسر آسیا” گفت: Eswar پراساد یک اقتصاددان در دانشگاه کرنل و رئیس سابق صندوق بین المللی پول چین را بدست آورد.

چین بوده از طریق قبل از این در سال 2003 زمانی که کشنده سارس بیماری همه گیر به طور خلاصه به قطع این کشور سخت-شارژ صعود به عنوان صنعتی نیروگاه.

در آن زمان هزینه های مصرف کننده اختصاص تنها یک پنجم از رشد اقتصادی چین بود که خیلی بیشتر متکی به کارگران کارخانه تان شدیدا کردن کالا برای جهان خارج است. امروز با بسیاری از صادرکنندگان که تا به حال کارخانه ها در چین پس از فرار برای ارزان تر مراتع در جنوب شرقی آسیا و حدود یک سوم از چین توسعه اقتصادی طراحی شده است هزینه های مصرف کننده در خانه است.

در حالی که این نشانه ای از, چقدر, چینی, اقتصاد توسعه یافته از جهان در کف کارخانه به تکیه بیشتر بر روی آن ثروتمند جمعیت آن را نیز بدان معنی تندرست از زمان شیوع بیماری ممکن است به آسانی به عنوان قبل از. مصرف کنندگان را صرف اگر شیوع بیماری همچنان ادامه دارد.

تحلیلگران اقتصادی می گویند آن را خیلی زود به بگویید که چقدر یک شوک مالی است که در فروشگاه برای چین است. این ویروس تا به حال آلوده بیش از 8,200 مردم در بیش از ده کشور و کشته شدن دست کم 170 در چین به عنوان پنج شنبه.

اقتصاددانان پیش بینی ضرر و زیان از یک درصد و یا بیشتر به نرخ رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول از سال قبل — بدون از دست دادن کوچک برای کشور انتظار می رود به گسترش در این سال در آن کمترین میزان از سال 1990 پس از خونین سرکوب میدان تیان آن من.

چین بانکی تنظیم کننده متعهد شده است برای کمک به کسب و کار با کاهش برخی از نرخ بهره و ساخت آن را آسان تر به درخواست برای وام. هر عمده محرک باید به در نظر گرفتن چین صعودی بدهی بیش از $40 تریلیون دلار به صندوق عظیم پروژه های زیربنایی و قبل از پرداخت وام به بلانت اثرات جنگ تجاری با ایالات متحده است. پس از سارس در چین نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی یک کلید سنج دو برابر شده و به بیش از 300 درصد است.

Coronavirus سرایت می آید فقط به چیزهایی که تا به حال شروع به نگاه روشن تر برای اقتصاد چین با امضای یک فاز 1 معامله در این ماه سیگنالینگ آتش بس در هزینه جنگ تجاری با ایالات متحده است.

در حال حاضر چین و کشورهایی که با تکیه بر کسب و کار خود روبرو هستند عدم قطعیت است.

“این اختلال می آید در زمانی که رشد اقتصادی چین در حال حاضر نگاه شکننده خواهد شد و خنثیسازی برخی از افزایش در مصرف کننده و ضریب اطمینان کسب و کار از چین و ایالات متحده تجارت ایران” پراساد گفت.

جایی است که می شود احساس بیشتر مستقیما از صنعت سفر با حدود 40 میلیون نفر تحت قرنطینه اجباری (علاوه بر میلیون ها بی حد و حصر تحت خودخواسته قرنطینه) و دولت را لغو داخلی و بین المللی گروه تور.

این افت در گردشگران چینی این سال جدید قمری شکستن — چین معادل کریسمس و شکرگزاری سال نو و جولای 4 نورد را به یکی است که احساس از پاریس به پوکت, تایلند.

بین Jan. 24 و پنج شنبه تعداد بازدید کنندگان چینی به قمار مکه از ماکائو کاهش یافت و بیش از 80 درصد از سال قبل است. سهام وین استراحتگاه سقوط 10 درصد و Las Vegas Sands Corp. افت نزدیک به پنج درصد در آن زمان. MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی ارزش سهام کاهش یافت بیش از شش درصد دوشنبه قبل از بازگشت کمی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

فراتر از صنعت سفر نگرانی وجود دارد که چین کارخانه های دیگر را به آمده به عقب آنلاین با کارگران مهاجر قادر به سفر. که یک خطر عمده برای شرکت های چند ملیتی مانند اپل که تولید بسیاری از محصولات خود را در چین.

“اگر چین شیوع بیشتر می شود و گسترش آن می تواند تاثیر منفی عرضه زنجیره ای خواهد بود که یک سرمایه گذار عمده نگرانی برای اپل و دیگر شرکت های فن آوری گفت:” دانیال ایوس یک تحلیلگر برای Wedbush اوراق بهادار.

شهرهای تحت سخت قرنطینه نیز خواهد شد کمک به کاهش سرعت. ووهان مثلا کانون خودرو چین بخش تولید است. کارخانه ها وجود دارد تولید خودروهای جنرال موتورز و هوندا. شهر حساب برای 1.6 درصد از اقتصادی چین خروجی.

آن را قوی مخارج مصرف کننده که به دوباره بجای اول برگشتن به سرعت به برطرف کردن ترس از رکود اقتصادی.

در یک مرکز خرید در پکن مجلل Sanlitun منطقه پنج, فروشگاه, مانند, Chanel, H&M و آدیداس اکثرا خالی است.

?تنها فروشگاه اپل جلب مشتریان قادر به مقاومت در برابر تلاش از ابزارهای کمک کارمندان در T-پیراهن و فولاد ماسک.

?این دور به وقوع به سختی و هر کسی در پکن می رود بدون ماسک. با سال نو تعطیلات طولانی و ترس از ویروس نگه داشتن مردم در خانه قطار مترو تقریبا خالی است.?

یکی از خریداران که زندگی در پکن در طول شیوع بیماری سارس امیدوار است که شیوع فعلی خواهد بود به همین ترتیب کوتاه با اثرات طولانی مدت.

?”سال 2003 بود واقعا ویرانگر اما ما بهبود گفت:” مرد 36 که تنها به گذشته خود نام تانگ.?

دولت چین را به الهام بخش اعتماد به نفس به مردم به صرف دوباره تحلیلگران می گویند. که در پایان چین برای انجام یک کار بهتر از طول سارس آنها می گویند.

“بحران واکنش دولت چین اغلب به دنبال یک الگوی قابل پیش بینی از تاخیر و انکار در ابتدا به کامل بسیج افراطی و پس از اصلاح به توسعه پایدار در دوره” نوشت Gavekal Dragonomics تحلیلگران اندرو Batson و Ernan Cui در یک تحقیق داشته باشید. “تاخیر-و-انکار فاز پاسخ به این شیوع کروناویروس به وضوح شده است بسیار کوتاه تر از آن بود که در طول شیوع سارس در سال 2003 زمانی که مقامات hid گسترش ویروس برای ماه می باشد.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im