چرا حشیش و مشروب فروشگاه های در نظر گرفته شده خدمات ضروری در طول COVID-19 شیوع?

برای بسیاری از کانادایی ها یک لیوان آبجو یا شراب و یا یک toke شاهدانه خوش آمدید امداد در پایان یک روز پر استرس — اما آنها ضروری خدمات ؟

روز دوشنبه دولت انتاریو منتشر شد لیست خود را از محل کار ضروری است که می تواند به کار خود ادامه طول COVID-19 شیوع. این لیست شامل فروشگاه های مشروبات الکلی, الکل, تولید کننده, عمده فروشی فروشگاه که فروش آبجو و شراب به ارائه دهندگان خدمات و همچنین شاهدانه فروشگاه ها و تولید کنندگان.

این یک حرکت است که در حال ستایش بهداشت عمومی و مصرف مواد اختلال کارشناسان که می گویند آن را می تواند کمک به جلوگیری از ناآرامی های اجتماعی از شکستن و حتی صرفه جویی در زندگی می کند.

کسی که در ترک الکل می تواند تجربه هذیان صرع و مرگ می گوید لری Grupp, استادیار در دانشگاه تورنتو و کارشناس در نوروبیولوژی اعتیاد به الکل.

“اگر شما یک الکلی و سپس شما در حال رفتن به صرع, و (اگر) شما در حال رفتن به خروج از آنجا که شما لازم نیست دسترسی به الکل و شما می میرند” Grupp, گفت و اشاره کرد که این یک بخش کوچک از جمعیت است که به شدت معتاد به الکل است.

“من فکر می کنم آنها فقط در تلاش برای جلوگیری از دیگر نوع ناآرامی های اجتماعی در بالای (COVID-19) مشکلات,” او گفت:, و اضافه کرد که او از نگه داشتن مشروب فروشگاه باز است.

لسلی باکلی رئیس اعتیاد در مرکز اعتیاد و سلامت روان گفت که او و همکاران او بودند نظارت اعلام نزدیک و نگران بودند فروشگاه ها مشروب می تواند بسته شود.

نگرانی این بود که افرادی که به شدت معتاد به الکل را تجربه منفی در سلامت و ممکن است به نوبه خود به انواع مضر الکل مانند الکل و یا دهان شویه.

“بود که قطعا در لیست ما از نگرانی … بسته که یکی از آنها با استفاده از آن می تواند باعث باور نکردنی مضرات” باکلی گفت. “گاهی اوقات من باید افرادی که نوشیدن بنزین است.”

او اشاره کرد که راه اعتیاد به الکل تحت تاثیر قرار مردم به طور گسترده ای متفاوت است از فردی به فرد. یک فرد است که نوشیدن به شدت برای 40 سال ممکن است تجربه بسیار شدید خروج در حالی که فرد دیگری که مصرف همان مقدار برای طول همان زمان ممکن است.

موفق الکل برنامه های که ارائه یک ساعتی دوز الکل در یک محیط بالینی به افرادی که به آن نیاز دارید به طور معمول اجرا از پناهگاه بی خانمان و یا دیگر خدمات اجتماعی سازمان باکلی گفت و نه چیزی است که هر کس می تواند دسترسی و یا می داند.

Grupp و باکلی کمتر مشتاق در مورد حشیش فروشگاه های باقی مانده باز است. هیچ یک از آنها مخالف حرکت می کند اما گفت: در حالی که حشیش می تواند عادت تشکیل هیچ کس در حال رفتن برای مردن چرا که آنها نمی توانند خود دسترسی شاهدانه.

اما آن را نمی خواهد حس را برای دولت اجازه می دهد تا دسترسی به یک مستی آور دارند و نه دیگر Grupp گفت.

“شما نمی توانید درمان الکل و حشیش متفاوت دیگر, بنابراین اگر LCBO در حال رفتن به ماندن باز حشیش فروشگاه در حال رفتن به ماندن باز” Grupp گفت.

Grupp, هشدار در برابر حشیش استفاده برای افرادی که زیر 25. به طور کلی او گفت که او معتقد است این دارو کمتر قابل پیش بینی تر از الکل در چگونگی تاثیر آن بر مردم است.

در این مواقع استرس افراد ممکن است تمایل به چند نوشیدنی برای استراحت اما باکلی توصیه می کند مردم هنوز هم به دنبال کانادا کم خطر نوشیدن دستورالعمل. او نگران است که استرس از همه گیر می تواند مردم را به استفاده از بیش از سالم است.

“من نگران و استرس و تنهایی شاید یک ماشه برای مردم را به استفاده بیشتر از مواد. اما از سوی دیگر برای بسیاری از مردم (COVID-19) واقعا می تواند یک فرصت برای تغییر” او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“وقتی زندگی تغییر این زمان خوبی برای تغییر رفتارهای دیگر.”

باکلی اذعان استرس و تنهایی نیز می تواند باعث افرادی که در بازیابی. وجود دارد تعدادی از پشتیبانی آنلاین گروه مانند بازیابی هوشمند و الکلی های گمنام و کوکائین ناشناس هر دو دارای یک حضور آنلاین, او گفت:.

Omar Mosleh

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم از تصمیم دولت برای اعلام LCBO و شاهدانه فروشگاه خدمات ضروری?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im