بزرگنمایی این تصویر

بسیاری از مردم فکر می کنم 02-02-2020 است که یک تاریخ و یک روز خوب برای ازدواج. کریس Yarzab/فلیکر پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

کریس Yarzab/فلیکر

شاید تقارن ذاتا خشنود است. شاید بوی کیهانی نفوذ. یا آن را می تواند باشد که ما در تقسیم بار متحد بیش از چیزی که مسلم به عنوان تاریخ است فقط divertissement ما طلب است.

به هر صورت روز یکشنبه فوق العاده نادر تاریخ 02-02-2020 تنها هشت رقمی palindrome قرن است مردم صحبت کردن با #PalindromeDay روند در توییتر.

Palindrome مشتق از کلمه یونانی برای اجرای دوباره و تعریف تعدادی کلمه یا عبارت است که همان خواندن به جلو و عقب. (فکر می کنم: “خانم ها در بهشت, من آدم.”)

Palindromic خرما مدت طولانی است که به عنوان حامل اهمیت ویژه ای و حتی معنویت. اضافه کردن به درخواست تجدید نظر جهانی و کمیاب از روز یکشنبه تاریخ است و آن دستیابی به هشت رقمی palindrome اوج کار در فرهنگی فرمت های MM-DD-YYYY و DD-MM-YYYY.

عزیز Inan استاد مهندسی برق در دانشگاه پورتلند و دو سر هواخواه. ردیابی بازگشت و نگاه به آینده بیش از قرن ها او معادن palindromes مانند جواهرات و می گوید: آخرین باری که ما تا به حال هشت رقمی palindrome تاریخ بود 908 سال پیش در 11-11-1111.

“من دانش آموزان من آنها خوش شانس را به یک تاریخ در طول عمر خود” Inan می گوید gray industries.

در حالی که ایالات متحده بود مارک palindrome از 11-02-2011 در انگلستان آن بود 02-11-2011 و یا فقط یکی دیگر از چهارشنبه.

اما روز یکشنبه استرالیایی رو در در سرگرم کننده است. ریاضی بخش در سلیهولل مدرسه در انگلستان محاسبه برخی از palindromic پاداش; یکشنبه نیز اتفاق می افتد به سقوط در 33 روز از سال با 333 روز های باقی مانده در سال است. (2020 یک سال کبیسه و با اضافه شدن روز در ماه فوریه به 366 روز است.)

Ivanka Trump اشاره به 7.6 میلیون پیروان توییتر است که بسیاری از ما نمی خواهد در اطراف در هشت رقمی palindrome تاریخ 12-12-2121.

پس از آن خواهد بود 908-سال صبر کنید تا زمانی که یک بعدی در 03-03-3030.

دیگر palindromes با استفاده از کمتر از رقم مانند 8-10-18 بیشتر امری عادی است.

برخی از زوج ها مشاهده palindromes به عنوان تاریخ برای به دست گرفتن روز و را غوطه.

کمی وگاس چپل توییتی یکشنبه, “امروز نشانه اول تخصص تاریخ از ماه! تبریک به همه فوق العاده زوج های ازدواج کرده در این روز از 2/2/20!”

اما در چین که در آن مقامات در تلاش هستند تا پیش از سریع گسترش شیوع کروناویروس تاریخ شاهد موجی از زوج ثبت نام به ازدواج ترغیب دولت به توصیه های جنسی برای به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را.

امور مدنی دولت گفت: روند ثبت نام شامل رسمی پرتره نیاز مردم برای حذف ماسک خود را یک حرکت تلقی بیش از حد مخاطره آمیز در شیوع این که آلوده بیش از 14000 نفر کشته و بیش از 300.

“که در آن ازدواج ثبت نام اعلام شده است و یا وعده داده شده برای 2 فوریه این سال به شما توصیه به انصراف از آن و توضیح این وضعیت به دیگران” اخطار گفت: با توجه به فردا.

وزارت نیز خواست برای مجالس ترحیم برگزار می شود در یک “ساده و روش سریع برای جلوگیری از تجمعات مردم است.”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de