که سخت ترین ضربه COVID-19? چرا چاقی, استرس و مسابقه همه مهم

بزرگنمایی این تصویر

EMT پوشیدن تجهیزات حفاظتی حمل بیمار به المهرست بیمارستان مرکز در کویینز شهر نیویورک. داده های اولیه نشان می دهد COVID-19 است که با داشتن یک مخربی بر جوامع از رنگ. بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بلومبرگ/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

به عنوان داده های ظهور در این طیف از علائم ناشی از COVID-19 روشن است که مردم با شرایط بهداشتی مزمن در حال ضربه سخت تر است.

در حالی که بسیاری از مردم تجربه خفیف بیماری 89 درصد از مردم با COVID-19 که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود تا به حال حداقل یک بیماری مزمن است. حدود نیمی حال فشار خون بالا و چاقی, با توجه به داده ها از CDC. و حدود یک سوم تا به حال به دیابت و یک سوم تا به حال بیماری های قلبی عروقی. چه توضیح می دهد که این کار ؟

“چاقی یک نشانگر برای تعدادی از مشکلات دیگر” توضیح می دهد که دکتر هارون Carroll, بهداشت عمومی محقق در دانشگاه ایندیانا دانشکده پزشکی. آن را به طور فزاینده ای مشترک برای کسانی که دچار چاقی برای توسعه دیابت و شرایط دیگر نیز هست. بنابراین یکی از دلایل COVID-19 است که مصرف آن عوارض در افرادی که چاقی است که سلامت کلی خود را اغلب به خطر بیافتد.

اما آیا چاقی به طور خاص سیستم ایمنی بدن تاثیر? شاید.

تحقیقات قبلی نشان داده است که افراد مبتلا به چاقی هستند کمتر محافظت شده توسط واکسن آنفولانزا. آنها تمایل به دریافت مریض تر از بیماری تنفسی و حتی اگر آنها واکسینه شده ایم. در واقع محققان دریافته اند که مردم در به دست آوردن وزن اضافی خود را از سوخت و ساز بدن تغییر میکند و این تغییر می تواند سیستم ایمنی بدن را کمتر موثر در مبارزه با ویروس ها.

“آنچه ما با چاقی این است که این [ایمنی] سلول ها عمل نمی به عنوان’ می گوید ملیندا بک بهداشت و درمان محقق در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. در واقع او توضیح می دهد که چاقی پرت کردن منابع سوخت که سلول های ایمنی نیاز به تابع. “این [سلول های ایمنی] هستند با استفاده از انواع سوخت” بک می گوید. و به عنوان یک نتیجه از وضعیت چاقی به نظر می رسد به “مختل که انتقادی پاسخ ایمنی [مورد نیاز] برای مقابله با هر ویروس عفونت یا [توانایی] را قوی پاسخ به واکسن.”

بنابراین این یک توضیح که چرا مردم با چاقی به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر جدی عفونت است. اما وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد اینکه چرا برخی از مردم در حال ضربه سخت تر از جمله اینکه آیا نژاد یک عامل است.

CDC نشان داد که 33 درصد از کسانی که در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 آفریقایی-آمریکایی و در عین حال تنها 13 درصد از جمعیت ایالات متحده آفریقایی-آمریکایی است. برخی از جوامع محلی را در بر داشت یک الگوی مشابه در داده های خود را. در میان بسیاری از (26) متحده گزارش نژادی اطلاعات در COVID-19 بین نژادهای حساب 34 درصد از COVID مرگ و میر با توجه به تحقیقات از دانشگاه جانز هاپکینز.

این نامتناسب تلفات می تواند تا حدی توضیح داده شده توسط این واقعیت است که وجود دارد شیوع چاقی و فشار خون بالا و دیابت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در مقایسه با سفید پوستان است.

و به عنوان Anthony Fauci گفت: هفته گذشته در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه این بحران “است درخشان نور در چه غیر قابل قبول است که چون حال دوباره زمانی که شما یک وضعیت مانند coronavirus [آمریکاییها] در رنج به طور نامتناسبی.”

عوامل متعددی وجود دارند که ممکن است آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر در معرض COVID-19 از جمله برخی از عوامل ژنتیکی. شده اند وجود دارد چند مطالعاتی که اشاره به آمریکایی های آفریقایی تبار به طور بالقوه داشتن ژنتیکی عوامل خطر که آنها را بیشتر نمک حساس می گوید:” Renã رابینسون یک استاد شیمی که تحقیقات بیماری های مزمن در دانشگاه واندربیلت است. این ممکن است افزایش احتمال فشار خون بالا که به نوبه خود مرتبط است به بیماری های جدی تر از COVID-19. “این می تواند یک عامل کمک” او می گوید: اما او می گوید به احتمال زیاد وجود دارد به علل متعدد در بازی.

موضوع دیگری را در نظر بگیرید او می گوید: ممکن است سطح استرس بالا. او می گوید: زمانی که یک فرد تجربه تبعیض نژادی در آن می تواند منجر به استرس مزمن. او با اشاره به مطالعات متعددی که لینک تبعیض و استرس به سطوح بالاتر از التهاب در میان سیاه و بزرگسالان است.”و استرس مزمن می تواند یکی بیشتر در معرض خطر عفونت به دلیل آن می تواند خود را کاهش توانایی بدن برای مبارزه با عفونت,” او می گوید.

استرس مزمن مرتبط است به فقر بنابراین این می تواند یک عامل خطر برای جوامع کم درآمد. در واقع تحقیقات نشان داده است که افرادی که گزارش سطوح بالاتری از استرس هستند بیشتر احتمال دارد به گرفتن سرد هنگامی که در معرض یک ویروس در مقایسه با افرادی که تاکید کرد.

بر اساس یک نظرسنجی جدید از مرکز تحقیقات پیو نگرانی های بهداشتی در مورد COVID-19 بسیار بالاتر در میان اسپانیایی تبارها و سیاه پوستان در آمریکا در حالی که 18 درصد از سفید بزرگسالان می گویند آنها “بسیار نگران” است که آنها را دریافت COVID-19 و نیاز به بستری 43 درصد از پاسخ دهندگان و 31 درصد از بزرگسالان می گویند آنها “بسیار نگران” در مورد پیمانکاری Covid.

و دیگر جنبه های ساختاری نژادپرستی می تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به سیاه و سفید آمریکایی است.

“هر بحران یا فاجعه بازدید ترین آسیب پذیر جوامع سخت” می گویند مارک Morial, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی شهری لیگ. و او اشاره به عوامل متعددی که برای کمک به توضیح نژادی تقسیم.

“سیاه و سفید کارگران هستند احتمال بیشتری برای برگزاری این نوع از مشاغل است که نمی توان از خانه انجام” Morial می گوید. بنابراین آنها ممکن است به احتمال زیاد در معرض ویروس اگر آنها در حال کار در مکان های که در آن این مشکل اجتماعی را حفظ فاصله. علاوه بر این او با اشاره به دیرینه نابرابری در دسترسی به مراقبت با کیفیت.

“نیز وجود دارد تبعیض میان کارکنان مراقبت های بهداشتی موسسات و سیستم های است که نتایج در بیماران … دریافت کمتر پزشکی است و فقیر-کیفیت مراقبت های پزشکی از افراد سفید,” او می گوید. او می گوید: گسترش مدیکید به کسانی می گوید که هنوز هم گسترش خواهد بود یکی از سیاست های موثر برای رسیدگی به این بی عدالتی.

ویژگی های جوامع مردم در زندگی می تواند خطر بیش از حد به خصوص برای کسانی که در زندگی کم درآمد محله. ریشه بیماری مزمن بنیادی از راه مردم زندگی می کنند و گزینه های که ممکن است یا ممکن است در دسترس به آنها. افرادی که دچار بیماری های مزمن است که با قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر از COVID-19 اغلب فاقد دسترسی به قیمت مناسب غذاهای سالم و یا زندگی در محله ای که آن را امن نیست به بازی و یا ورزش خارج است.

“اجازه بدهید با یک بیمار مبتلا به دیابت به عنوان مثال. آنها در حال حاضر در معرض خطر بالا برای COVID-19 با داشتن یک بیماری مزمن می گوید:” یوسف Valenti یک پزشک در دنتون تگزاس که به ترویج آگاهی از عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت از طریق کار خود را با پزشکان پایه و اساس است.

“اگر آنها نیز زنده در یک غذای صحرا آنها را مجبور به قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری در صورتی که می خواهید دسترسی به مواد غذایی سالم است. آنها ممکن است نیاز به گرفتن یک اتوبوس با افرادی است که COVID-19 اما ندارد, نشان, نشانه, برای به دست آوردن دسترسی به مواد غذایی مغذی و یا حتی خود را به انسولین تجویزی” او می گوید.

تغذیه نامناسب و چاقی مرتبط با آن, علت مرگ زودرس در سراسر جهان است. و این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد به تمرکز آسیب پذیری از میلیون ها نفر از مردم زندگی با شیوه زندگی مرتبط با بیماری های مزمن.

“ما شاهد همگرایی از بیماری های مزمن با عفونت می گوید:” UNC را بک. و این داده ها نشان می دهد که ترکیبی از این دو می تواند منجر به بیماری های جدی تر. “ما شاهد این هستیم که چاقی می تواند تاثیر زیادی بر آلودگی,” او می گوید.

به طوری که این درخشش یک نور افکن در مورد نیاز به آدرس این مسائل ؟ “امیدوارم” بک می گوید. “من فکر می کنم توجه به این بیماری های مزمن مانند چاقی در همه،”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im