که بررسی “موجود” شواهد در Coronavirus انتقال از طریق هوا

بزرگنمایی این تصویر

یک عکس از سال 1940 گرفته عفونی و اهداف پژوهشی در موسسه تکنولوژی ماساچوست نشان می دهد که قطرات تنفسی منتشر شده از طریق عطسه. Bettmann/Bettmann بایگانی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Bettmann/Bettmann بایگانی

سازمان جهانی بهداشت می گوید ویروس است که باعث COVID-19 به نظر نمی رسد به معطل شدن در هوا و یا قادر به پخش از طریق هوا بیش از مسافت های بیش از حدود سه فوت.

اما حداقل یک متخصص در انتقال ویروس گفت: این راه بیش از حد به زودی به می دانم که.

“من فکر می کنم که غیر مسئولانه بودن در دادن اطلاعات است. این اطلاعات غلط است و خطرناک” می گوید: دکتر دونالد میلتون یک بیماری عفونی aerobiologist در دانشگاه مریلند دانشکده بهداشت عمومی.

چه کسی می گوید که “با توجه به شواهد موجود” این ویروس منتقل می شود از طریق قطرات تنفسی و مسیرهای تماس.” که توسط آژانس به معنی ویروس یافت می شود در این نوع از قطرات مخاط و یا بزاق ایجاد شده از طریق سرفه و عطسه است.

این قطرات می توانید تنها سفر مسافت های کوتاه را از طریق هوا و یا زمین بر مردم و یا زمین بر روی سطوح است که مردم بعد از لمس. توقف این نوع از انتقال است که چرا مقامات بهداشت عمومی می خواهیم مردم را به شستن دست اغلب و نه لمس صورت, چرا که می تواند این ویروس در تماس با بینی یا دهان.

دیگر ویروس ها, اما دریافت ریخته شده توسط افراد آلوده در راه است که اجازه می دهد تا میکروب ها در واقع آویزان و معلق در هوا برای چند دقیقه و یا حتی ساعت. بعد این برنامه ویروس ها می توانید به نفس در هنگامی که افراد دیگر منتقل می کند. سرخک یک مثال خوب از این نوع انتقال—مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که “سرخک ویروس باقی می ماند می تواند عفونی در هوا برای تا دو ساعت پس از فرد آلوده برگ یک منطقه است.”

چه کسی گفت که این نوع از برنامه انتقال جدید کروناویروس ممکن است “در شرایط خاص و تنظیمات که در آن روش است که تولید ذرات معلق در هوا در حال انجام” مانند زمانی که یک بیمار انتوبه در یک بیمارستان و یا در حال قطع از دستگاه تنفس مصنوعی.

بر اساس آن این سازمان توصیه می کند “airborne precautions” زمانی که پزشکی کارگران انجام این روش. در غیر این صورت چه کسی می گوید, بهداشت و درمان کارگران مراقبت از COVID-19 بيمار می تواند با استفاده از کمتر محافظ “قطرات و تماس احتیاطی”

که مشکلات میلتون که می گوید تا کمی شناخته شده در مورد این ویروس SARS-CoV-2 که آن را نامناسب برای نتیجه گیری در مورد چگونه آن منتقل می شود.

“من فکر نمی کنم آنها می دانم و من فکر می کنم آنها در حال صحبت کردن از خود کلاه” میلتون می گوید.

او می گوید: مردم می خواهم به فکر می کنم که وجود دارد این است که برخی از تیز سیاه-و-سفید تمایز بین “هوابرد” ویروس است که می تواند معطل و شناور در هوا و آنهایی که تنها گسترش هنگام جاسازی شده در بزرگتر مرطوب قطرات برداشت از طریق تماس نزدیک اما واقعیت از انتقال به مراتب متنوع تر.

“این اپیدیولوژی می گویند اگر آن را ‘تماس’ سپس آن را به هوا برد. که مزخرف,” او می گوید.

زمانی که اپيدميولوژيستها در حال کار در این زمینه در تلاش برای درک شیوع ناشناخته پاتوژن آن را ممکن است برای آنها را به می دانم که دقیقا همان چیزی است که به عنوان یک عامل بیماری زا است که از فردی به فرد میلتون می گوید. “اپیدیولوژی نمی تواند بگوید تفاوت بین انتقال قطرات و کوتاه برد آئروسل انتقال است.”

او می گوید: این سوال سخت برای پاسخ به و دانشمندان هنوز هم استدلال می کنند بیش چقدر از انتقال آنفلوآنزا ممکن است هوابرد. برخی از تحقیقات نشان می دهد که بازدم گاز ابرها از مردم شامل یک زنجیره از بسیاری از قطرات با اندازه و این که “بالا و حرکت ابر” ایجاد شده توسط سرفه یا عطسه ممکن است حمل قطرات مسافت های طولانی است.

بیشتر چه, یک مطالعه از بیمارستان و اتاق بیماران مبتلا به COVID-19 نشان داد که “سواب گرفته شده از هوا اگزوز رسانه های آزمایش مثبت نشان می دهد که ویروس کوچک مملو از قطرات ممکن است آواره airflows و رسوب در تجهیزات مانند دریچه.”

مطالعه دیگری در ووهان بیمارستان یافت می شود که بسیاری از مناطق تا به حال غیر قابل کشف یا سطوح پایین هوابرد ویروس.

در مواجهه با این عدم قطعیت میلتون فکر می کند که باید به عنوان مثال از CDC و “استخدام احتیاطی اصل به توصیه airborne precautions.”

“آمریکا CDC است دقیقا حق,” او می گوید و اشاره کرد که آن را توصیه می کند هوابرد اقدامات احتیاطی برای هر وضعیت مربوط به مراقبت از COVID-19 بيمار.

البته جهان است مبارزه با کمبود ترین محافظ ماسک های پزشکی و دنده. برای فرد به طور متوسط نه مشغول به کار در یک بیمارستان میلتون می گوید: توصیه به ماندن 6 فوت دور از دیگران برای تلفن های موبایل مناسب است.

او می گوید: اگر کسی در خانه بیمار است, آن را حس می کند به آنها را به پوشیدن یک ماسک و افزایش تهویه در اتاق در صورت امکان کرک برای باز کردن یک پنجره. مردم نباید خودرا برای امتحان اماده به اتومبیل با ویندوز نورد او می گوید و مقامات نیاز به نگه داشتن تراکم پایین در انبوه وسایل نقلیه حمل و نقل مانند قطار و اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im