که می شود 5G — و کسانی را که پشت سر برخی نگران دیجیتال نابرابری

Conceptual illustration representing the new 5G mobile data network.

بزرگنمایی این تصویر

علامت Garlick/گتی ایماژ/علم کتابخانه عکس

می گویند بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره در اطراف 5G است شاید کتمان حقیقت است. Verizon و T-Mobile صرف حدود 22 میلیون در Super Bowl ads به ما بگویید در مورد آن.

در یک تجاری, ورایزون, گفت:, آن اجازه خواهد داد که آتش نشانان به دیدن از طریق دود و پزشکان برای برقراری ارتباط با آمبولانس در زمان واقعی است. بازیگر Anthony Anderson تبلیغ برتری T-موبایل 5G شبکه به مادرش که در زمین-حقایق این موضوع با رفتن از فروشگاه پای به پارک در نهایت این باشگاه است.

Verizon YouTube
T-Mobile YouTube

چه می شود از سمت چپ از گفتگو این است که 5G به احتمال زیاد خواهد شد نورد از همان راه به عنوان در فن آوری های گذشته عمدتا در مناطق ثروتمند. 5G را به نسل بعدی فناوری بی سیم به شهرستانها در سراسر تگزاس اما طرفداران استدلال می کنند آن را به نسل پنجم دیجیتال نابرابری به کم درآمد و مناطق روستایی است.

“من نمی دانم که چگونه هر یک از ما می تواند فکر می کنم که 5G متفاوت خواهد بود که Isp ها را در تصمیم گیری های مختلف از آنها با فن آوری های قبلی گفت:” آنجلا Siefer مدیر اجرایی ملی دیجیتال گنجاندن داد, یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران برای اتصال کم درآمد و قطع جوامع است.

“ما می دانیم که AT&T دیجیتالی redlined. ما می دانیم که آنها صرفنظر کم درآمد محله ای که آنها نورد خود را سریع تر DSL به دلیل اطلاعات آنها به FCC” Siefer گفت.

بر خلاف بانکداری دیجیتال redlining یا نه سرمایه گذاری کم درآمد و اقلیت های — غیر قانونی نیست.

AT&T را رد کرده است که آن را redlines و در پاسخ به یک سال 2017, FCC شکایت در کلیولند مقامات شرکت گفت: Broadcastingcable.com که AT&T را در “تعهد به تنوع و شمول بی نظیر است” و تصمیمات خود را مبتنی بر “هزینه و تقاضا هوا مدل سازی.”

بسیاری استدلال می کنند که شرکت های قرار دادن زیرساخت های که در آن مردم می توانیم به روز رسانی در حال انجام آنچه که باعث می شود بیشتر پول است.

به عنوان یک نتیجه 5G نمی دید دیجیتال تقسیم Siefer گفت. در واقع از آنجا که آن را به سرعت منسوخ شدن تکنولوژی های کم درآمد مردم می توانند از آن خواهد شد به احتمال زیاد آن را بدتر می کند.

یکی در چهار سن آنتونیو خانه ندارد, ثابت, اینترنت, اما ما نمی دانیم که در آن خانه هستند.

توماس Guerra مشغول به کار بود به سند شهر دیجیتال تقسیم در یک سمت غرب پرداخت مرکز ابزار های محلی است. با یک کیسه از آب نبات و برخی از اخبار مهم دست او تلاش می کند برای متقاعد کردن ساکنان رها کردن خود صورتحساب برق.

“صبح به خیر آقا شما چند دقیقه است ؟ ما واقعا می خواهم وقت خود را,” او گفت: به یکی گذشت مرد.

او لذت بخش بود با وجود هر رد.

اطراف کد پستی دارای درآمد متوسط 28000 دلار و نزدیک به یک سوم از ساکنان آن در فقر و بر اساس سرشماری.

این بررسی خواهد شد و تبدیل به یک نقشه از شهر که در آن در سن آنتونیو تقسیم وجود دارد. در حال حاضر تنها اطلاعات است که از کمیسیون ارتباطات فدرال. منتقدان را به نام FCC داده های غیر قابل اطمینان آن را به عنوان خود گزارش شده توسط ارائه دهندگان و نیست دانه به اندازه کافی — ارائه شده در سرشماری دستگاه.

بزرگنمایی این تصویر

شهرستان سن آنتونیو کارکنان بررسی کم درآمد ساکنان خود را در مورد دسترسی به اینترنت است. یکی در چهار سن آنتونیو خانه عدم اتصال به اینترنت. پل Flahive/تگزاس رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

پل Flahive/تگزاس رادیو عمومی

شهرستان اعضای هیات امیدوارم که آنها می توانید متقاعد کردن ارائه دهندگان برای ایجاد دسترسی به برخی از این مناطق که زمانی که آنها می تواند نشان دهد که چگونه بد آن است.

“من قصد دارم به شما مجموعه ابزار و منابع است که شما نیاز به تصمیم گیری درست. من قصد دارم به آن را قرار داده به این تصمیم شما حرکت رو به جلو” گفت: Brian دیلرد سن آنتونیو رئیس افسر نوآوری. “که تمام راه گریز من است.”

قدرت به انجام هر چیزی به غیر از جلب طریق ساده یا cajoling است که تقریبا تمام شهرستانها را ترک کرده اند.

“راه ساختار نظارتی وجود دارد امروز در فدرال و ایالتی و محلی در سطح ما تا حد زیادی متکی تقریبا به طور کامل متکی در هویج به جای آن از چوب” گفت: Ron Nirenberg شهردار سن آنتونیو.

5G نیاز به مقدار زیادی بیشتر نقاط اتصال از 4G. نمایی بیشتر. و آنها نمی توانند فقط با قرار دادن آنها در یک برج بزرگ. آنها باید برای گسترش یک شبکه متراکم از آنچه که به نام کوچک-سلول گره ها در سراسر منطقه است. مخابراتی می خواهید برای قرار دادن هزاران نفر از آنها در شهر حقوق از راه و در شهر متعلق به قطب.

سن آنتونیو دیدم 242 درصد افزایش در سلول مجوز در 2018-2019.

که می توانست با توجه به شهرستانها بسیاری از اهرم — اهرم برخی از شهرستانها می خواستم به استفاده از برای بستن شکاف دیجیتال.

“McAllen ارائه تخفیف قابل توجهی در نرخ اجاره اگر ارائه دهندگان خواهد جای هر نوع اتصال Wi-Fi hot spot — آن را حتی نمی باید به 5G فقط نوعی از اتصال به اینترنت — به کسانی که درآمد مناطق” گفت: Austin استیونسون با شهر McAllen.

اما پس از آن دولت و قوه مقننه تغییر قوانین در سال 2017. آن را دربسته هزینه های بین 10 و 25 درصد از ارزش خود را در بازار و یا آنچه که در حال حاضر مذاکره شده است. با توجه به شهرهای مختلف قوه مقننه ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای شهرستانها به تصویب مجوز درخواست. مذاکرات بین ارائه دهندگان و McAllen خراب شد.

آنها گفتند که ساخته شده تغییرات به سرعت اجرای این فناوری اما هارولد Feld با حمایت سازمان دانش عمومی می گوید سرعت نیست همیشه مهم است.

“اگر ما استقرار عادلانه تر به جای سریعتر ما می خواهم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان و ما می خواهم که بسیاری کمتری از مردم در طرف اشتباه از شکاف دیجیتال” گفت: Feld.

شانس که 5G خواهد پل شکاف دیجیتال شد و در حال حاضر باریک. با تغییرات قانونی طرفداران می گویند آن را تقریبا غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>