که: Aerosolized ذرات بعید به منبع قابل توجهی از COVID-19 انتقال

بزرگنمایی این تصویر

یک رنگی اسکن تصویر میکروسکوپ الکترونی از یک سلول (سبز) به شدت آلوده با ذرات (نارنجی) از این ویروس است که باعث COVID-19 جدا شده از بیمار نمونه. NIAID پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

NIAID

سازمان بهداشت جهانی جدید صادر شده علمی مختصر که خلاصه آنچه شناخته شده در مورد راه های مختلف coronavirus می تواند انتقال.

10-صفحه مختصر نوشته شده در پنج شنبه, نظر, همه راه های محققان فکر می کنم coronavirus ممکن است قادر به گسترش: از طریق تماس نزدیک با قطرات اخراج هنگامی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه صحبت می کند و یا تنفس; از طریق اخراج کوچک microdroplets است که پتانسیل گسترش بیش از مسافت های بیشتر و از طریق سطوح آلوده.

این گزارش همچنین به نظر می رسد امکانات برای این ویروس برای انتقال از مادر به کودک از حیوانات به انسان و از طریق تماس با ادرار و مدفوع و خون.

وزن شواهد که مدعی است که این ویروس عمدتا از طریق تماس نزدیک با افراد آلوده اما خواستار تحقیقات بیشتر به موضوع انتقال توسط aerosolized ذرات.

که مختصر شرح زیر انتشار دوشنبه نامه ای سرگشاده از 239 دانشمندان درخواست آژانس برای تجدید نظر در موضع خود در آئروسل انتقال اصطلاح به میکروسکوپی ذرات ویروسی است که می تواند معطل شدن در هوا و آلوده کردن افرادی که استنشاق ابرها از آن aerosolized ذرات.

“شواهدی وجود دارد در حال ظهور است اما این قطعی نیست,” دکتر گفت: Benedetta Allegranzi که ویژگی های رهبری برای پیشگیری از عفونت و کنترل در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “امکان انتقال هوابرد در تنظیمات عمومی به خصوص در شرایط خاص — شلوغ بسته تهویه ضعیف تنظیمات را نمی توان رد کرد.”

که علمی مختصر مراجع “شیوع برخی از گزارش های مربوط به داخل سالن شلوغ فضاهای [که] پیشنهاد کرده اند امکان انتقال آئروسل همراه با انتقال قطرات به عنوان مثال در طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام” اما می گوید که انتقال در این موارد نیز می تواند توضیح داده شده تماس نزدیک با قطرات تنفسی و لمس کردن سطوح آلوده.

که توصیه می کند در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی خاص در برابر ذرات معلق در هوا تنها در تنظیمات بیمارستان در طی روش های خاص مانند قرار دادن یک لوله تنفس به بیمار است. که شده است که موقعیت پس از آن اول راهنمایی اسناد در پیشگیری از عفونت و کنترل از رمان coronavirus صادر Jan. 10.

اما شنبه را کوتاه می کند تاکید اضافی که هدایت از جمله پوشیدن پارچه از ماسک زمانی که فاصله فیزیکی دشوار است و اجتناب از شلوغ فضاهای محصور با تهویه ضعیف.

دکتر دونالد میلتون یک aerobiologist در دانشگاه مریلند و سرب نویسنده در نامه سرگشاده فشار برای توجه بیشتر به انتقال آئروسل می گوید او هنوز هم معتقد است که ذرات معلق در هوا می تواند مسئول superspreading حوادث مانند یک گروه کر عمل در واشنگتن است. او می گوید که او “احساسات” در مورد آخرین کسی که مختصر: “من خوشحالم که برای دیدن آنها نقل مکان کرد کمی. من نا امید آنها حرکت نمی کند بیشتر است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet