بزرگنمایی این تصویر

تظاهر کنندگان فلسطینی در رفح در جنوب نوار غزه برگزار پرتره از رئیس جمهور تهمت و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار اعلام طرح صلح روز سه شنبه. گفت: خطیب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

گفت: خطیب/خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به پرده خود را مدتها در انتظار اسرائیل و فلسطین با طرح صلح او امیدوار است که به ارمغان خواهد آورد در مورد “معامله قرن.” اما رهبری فلسطینی که قطع روابط با دولت ایالات متحده آمریکا به عنوان آن را در زمان یک سری طرفدار اسرائیل حرکت می کند در حال حاضر رد این طرح است.

رئیس جمهور راه اندازی شد به پیوست توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در اعلام برنامه روز سه شنبه است که در ساخت از اولین روز دولت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده خود را مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر وظیفه تلاش برای ایجاد گریزان کرد.

یک روز قبل از رئیس جمهور ملاقات جداگانه با نتانیاهو و Benny Gantz رهبر اسرائیل آبی و سفید سیاسی داد نتانیاهو اصلی سیاسی حریف. هر دو نتانیاهو و Gantz باید خود را ابراز تصویب این طرح است.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت (چپ) و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صحبت می کنند به رسانه ها در بال غربی ایوان پیش از دیدار در کاخ سفید در روز دوشنبه. Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

نتانیاهو به نام طرح “چشم انداز صلح است که تاریخی” و رئیس جمهور “برای همه چیز شما انجام داده ایم برای اسرائیل” از جمله به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که فلسطینی ها “احتمالا نمی خواهید [طرح] در ابتدا” اما “من در پایان فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن را می خواهم.”

“این بسیار خوب برای آنها. در واقع, آن را بیش از حد خوب به آنها,” او گفت:.

“ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “بدون آنها ما نمی انجام یک معامله. و این خوب است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور سفارت ایالات متحده نقل مکان کرد و به اورشلیم و تل آویو در ماه دسامبر سال 2017 فلسطینی ها تا حد زیادی قطع روابط با کاخ سفید است. این حرکت نشان داد بسیار محبوب با اسرائیلی ها.

سخنگوی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس روز دوشنبه خواست مسلمان و عرب سفرای دعوت شده به روز سه شنبه “فاجعه اعلام” نه به حضور در. این سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در نظر گرفته شده در این مراسم به عنوان “توطئه با هدف تضعیف حقوق مردم فلسطین و خنثی کردن استقرار دولت فلسطین با پایتختی شرق اورشلیم.”

فلسطینی نخست وزیر محمد Shtayyeh صحبت در بانک غرب شهر رام الله روز دوشنبه گفت که پیشنهاد معامله “نیست تشکیل یک پایه و اساس برای حل و فصل مناقشه.”

در ماه ژوئن در کاخ سفید منتشر شد در نیمه اول از آن صلح پیشنهادی: 50 میلیارد دلار طرح سرمایه گذاری در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “چشم انداز جدید” برای سرزمین های فلسطینی. ایالات متحده آمریکا ساخته شده ایجاد صندوق سرمایه گذاری مشروط به فلسطینی پذیرش دوم, سیاسی, بخشی از طرح صلح منتشر شد شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه اظهار داشت که بسیاری از کشورهای عربی مانند طرح است. “آنها فکر می کنم آن را بزرگ. آنها فکر می کنم آن را یک شروع است.”

این طرح شامل پیشنهادات در چند مسائل هسته ای شده اند که عمده موانع برای پیشرفت در تلاش های قبلی برای ایجاد یک جامع صلح است. آنها عبارتند از:

اسرائیل شهرک سازی در کرانه

در مارس نتانیاهو متعهد به ضمیمه شهرک غرب بانک در یک حرکت با هدف گالوانیزه پشتیبانی در میان جناح راست رای دهندگان پایه. او بعد از تمدید این تعهد شامل الحاق دره اردن در کرانه که در آن فلسطینی ها به دنبال یک دولت جداگانه. اواخر سال گذشته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد که آمریکا نمی, نمایش شهرک به عنوان نقض قوانین بین المللی پایان بخشیدن به چندین دهه سیاست ایالات متحده که شهرک سازی مانعی برای صلح است.

نوجوان فلسطینی

فلسطینی ها به مدت طولانی به دنبال خود دولت و جامعه بین المللی حمایت کرده است که تمایل. در سال 2002 و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به نام برای یک دولت فلسطینی به عنوان بخشی از نقشه راه برای صلح است. در سال 2009 نتانیاهو حمایت “غیرنظامی” فلسطین بلکه 2015, او تا به حال معکوس البته اعلام خود سیاست “باطل و از درجه اعتبار ساقط است.”

فلسطینی حق بازگشت

برخی از 750,000 فلسطینی آواره شدند در طول سال 1948 اعراب و اسرائیل جنگ. بیش از هفت دهه بعد اسرائیل را انکار نسل اول آوارگان فلسطینی و فرزندان آنها حق بازگشت به جوامع که از آنها اخراج شده اند و یا رها کرده بود.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر