کاخ سفید به روز رسانی در Coronavirus آزمون پاسخ

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت تحت فشار بوده است تا اطمینان حاصل شود که افرادی که در حال نشان دادن علائم بیماری تنفسی ناشی از ویروس می توانید دریابید که آیا آنها آن را داشته باشد. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اوان Vucci/AP

به روز شده در 11:40 a. m. ET

مقامات مسئول ساخت آن را آسان تر برای آمریکایی ها برای آزمایش برای coronavirus انتظار می رود به روز رسانی در پیشرفت خود در کاخ سفید در روز شنبه.

اولیه عدم تست برای این ویروس در مراحل اولیه این بیماری همه گیر کند آمریکا پاسخ. رئیس جمهور تهمت تحت فشار بوده است تا اطمینان حاصل شود که افرادی که در حال نشان دادن علائم بیماری تنفسی ناشی از ویروس می توانید دریابید که آیا آنها آن را داشته باشد.

کاخ سفید برنامه ریزی یک جلسه آن coronavirus وظیفه نیروی 12:30 p. m. ET در روز شنبه.

سازمان دیده بان این جلسه زندگی می کنند.

معاون رئیس جمهور پنس که منجر نیروی کار گفت: تجاری labs کمک کرده اند افزایش توزیع آزمون متحده است. او گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال و Adm. برت Giroir بالا بهداشت عمومی رسمی پیشرو تلاش برای گسترش, تست ارائه خواهد شد جزئیات بیشتر در حال پیشرفت است.

“ما به وضوح متمرکز متحده شده اند که برخورد با جدی ترین شیوع کروناویروس: واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک و دیگران” پنس گفت.

این هفته فرمانداران سراسر کشور هشدار داد که آنها شاهد کمبود لوازم مورد نیاز برای تست از جمله تست مواد مورد استفاده برای ایجاد یک واکنش شیمیایی برای تشخیص ویروس و سواب. در روز جمعه, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر عنوان شده است “پیشرفت فوق العاده ای” در آزمایشگاه تست و رد شکایت در مورد کمبود به عنوان “حکایتی است.”

“معمولا این است که آزمایشگاه مردم درک نمی کنند که جایگزین وجود دارد منابع در بازار است که آنها کاملا رایگان برای استفاده از” آذر گفت. “گاهی اوقات وجود یک آزمایشگاه که درک نمی کند … چقدر عرضه وجود دارد خارج وجود دارد.”

اما گروه هایی که نشان دهنده سلامت عمومی آزمایشگاه اپیدیولوژی و مقامات بهداشتی دولت گفت: اواخر جمعه که وجود دارد “گسترده کمبود مواد آزمایشگاهی و مواد.”

انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت آزمایش باید محفوظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان مسن آمریکایی ها با علائم و افراد دیگر در معرض خطر ابتلا به طور جدی بیمار از ویروس.

گروه گفت: توده تست خواهد به سرعت نایاب تامین و آن را به جای خواست مردم با خفیف بیماری تنفسی در خانه بمانند و خود را منزوی.

بیمارستان ها نیز گفت: مراقبت های بهداشتی کارگران فاقد ماسک و دیگر دنده مورد نیاز برای محافظت از خود در هنگام درمان بیماران مبتلا به ویروس است. پنس گفت: روز جمعه بود که اعلام این آخر هفته در مورد آنچه که او به نام “خرید عمده” از ماسک است.

یک هفته پیش مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس گفته بود وجود دارد خواهد بود یک وب سایت که در آن مردم می تواند پیدا کردن اینکه آیا آنها نیاز به آزمایش می شود برای این ویروس و مستقیم آنها را به نزدیکی درایو-هر چند سایت. در حالی که یک بخش از گوگل شرکت مادر توسعه داده است یک پروژه آزمایشی در سان فرانسیسکو هیچ سایت ملی استفاده محقق شده است.

پس از رئیس جمهور تشکر گوگل برای توسعه وب سایت در هفته گذشته این شرکت با تکنولوژی قرار دادن یک بیانیه گفت: علوم زندگی بخش كه شد تنها در “مراحل اولیه” یک اجرای.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر