کاخ سفید می گوید کارگران فدرال برای جلوگیری از سفر است که ‘حیاتی’

بزرگنمایی این تصویر

کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه صادر راهنمایی جدید شنبه گفتن کارگران فدرال که “تنها ماموریت بحرانی سفر توصیه می شود در این زمان است.” بالا برجک در کنگره های خالی پس از بازدید از مرکز به حالت تعلیق در همه تورهای میان شیوع کروناویروس. الکس ونگ/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس ونگ/گتی ایماژ

به عنوان coronavirus شیوع همچنان در سراسر ایالات متحده آمریکا کاخ سفید گفته است که سازمان های فدرال و بخش های اجرایی را به حالت تعلیق همه کار سفر مگر اینکه مطلقا لازم است.

کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه صادر راهنمایی های جدید در روز شنبه گفتن کارگران فدرال که “تنها ماموریت بحرانی سفر توصیه می شود در این زمان است.”

کاخ سفید نیز تشویق سازمان ها برای برگزاری جلسات از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس هر زمان که آنها می توانند.

“برای اطمینان از ادامه ایمنی و رفاه ما فدرال نیروی کار جدید ارشاد صادر شده است تشویق همه سازمان ها به نظر کار سفر برای ماموریت بحرانی فعالیت های تنها. ضروری است که دولت فدرال همچنان به خدمت به مردم آمریکا در هر راه ممکن است” یک OMB سخنگوی گفت.

آژانس و سر گروه می تواند تصمیم بگیرد چه چیزی به منزله عنوان “ماموریت حساس” اما دفتر مدیریت و بودجه خواسته تصمیم گیرندگان را در نظر بگیرید اگر این سفر می تواند “به تعویق افتاد, لغو شد و یا به کار گرفته شده از راه دور.”

راهنمایی برای کارگران فدرال به شرح زیر اعلام شده توسط وزارت دفاع روز جمعه که آن را متوقف مسافرت داخلی برای آن خدمات اعضا به دلیل coronavirus.

قبلا در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید آن ممنوعیت سفر از اروپا شامل انگلستان و ایرلند. محدودیت رفتن به اثر دوشنبه در نیمه شب و انجام اعمال شهروندان آمریکایی قانونی ساکنان دائم خانواده آنها و برخی از دیگران است.

رئیس جمهور تهمت و گفت: همچنین با توجه به قرار دادن محدودیت در مسافرت داخلی با هدف کند کردن روند گسترش ویروس.

“اگر شما لازم نیست که به سفر, من نمی خواهد آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می خواهیم این چیزی که به پایان رسیده است. ما نمی خواهیم بسیاری از مردم آلوده شدن.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر