کاخ سفید می گوید القاعده رهبر قاسم Al-Rimi کشته در ایالات متحده عملیات

بزرگنمایی این تصویر

تولید مثل از یک دسته کوچک موسیقی جاز از دو عکس از قاسم al-Rimi, رهبر القاعده در شبه جزیره عرب که کشته شد در ایالات متحده عملیات بهره برداری است. -/یمن وزارت کشور پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

-/یمن وزارت کشور

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اعلام کرد که موفق ایالات متحده در مبارزه با تروریسم عملیات که به کشته شدن قاسم al-Rimi, رهبر از یمن مبتنی بر القاعده وابسته است که مسئولیت های سال گذشته بر اثر تیراندازی در ایستگاه هوایی نیروی دریایی در پنساکولا فلوریدا.

در مختصر کاخ سفید در بیانیه منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه گفت او دستور داد در عملیات یمن “که با موفقیت حذف شده Qasim al-Rimi یک بنیانگذار و رهبر al-Qa’ida در شبه جزیره عربستان (اتریش) و یک معاون به al-Qa’ida رهبر Ayman al-Zawahiri.”

Al-Rimi مرگ برای اولین بار گزارش شده بیش از یک هفته پیش توسط نیویورک تایمزدر مقاله ای نسبت دادن اطلاعات به سه فعلی و سابق آمریکا که گفت که او کشته شده بودند در یک حمله هوایی آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نظر می رسد برای تایید عملیات وقتی که او دوباره توییتی مقاله با استناد به بار‘ گزارش اصلی روز یکشنبه.

این روزنامه گزارش داد که اعتصاب ماه گذشته صورت گرفت اما کاخ سفید بیانیه ای را ارائه نمی دهد هر گونه اطلاعات از این عملیات و یا زمان بندی آن.

Al-Rimi, یک ملی یمن بنا به گزارش خدمت به عنوان یک ستوان در افغانستان به القاعده به رهبری اسامه بن لادن بود که خود آمریکایی کشته شد حمله در پاکستان در سال 2011.

Al-Rimi بعد رفت به همکاری در بر داشت اتریش یک ادغام القاعده یمن و عربستان شاخه های که در نظر گرفته شده است خطرناک ترین شاخه القاعده شبکه. به عهده گرفتن رهبری سازمان پس از 2015 قتل Nasir al-Wuhayshi در امریکا.

Al-Rimi متهم شده است از حمله به ایالات متحده اهداف قدمت آن به سال 2008 و وزارت امور خارجه ارائه شد 10 میلیون دلار برای کسب اطلاعات در مورد محل نگهداری او. او دیده می شود به عنوان یک بالا کارگزینی برای القاعده در نظر گرفته و ممکن است جانشین al-Zawahiri.

یکشنبه گذشته القاعده منتشر شد یک نوار صوتی بیانیه توسط al-Rimi که ادعا کرد که پشت Dec. 6 تیراندازی در پنساکولا پایه که در آن عربستان سعودی حمل و نقل هوایی کارآموز کشته شدن سه آمریکایی ملوانان.

مقامات ایالات متحده گفته اند که آیا آنها به اعتبار ادعا می کنند.

در ماه فوریه سال 2017, مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او دستور حمله بود که این گزارش با هدف al-Rimi. یک نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم و 23 غیر نظامی کشته شدند و یک 90 میلیون دلار عقاب هواپیما نابود شده در این حمله در یمن. با این حال کاخ سفید در توصیف این عملیات به عنوان یک موفقیت به دلیل 14 القاعده شبه نظامیان کشته شدند.

در آن زمان دولت منتقدان از جمله بهداشت ، جان مک کین به نام حمله شرم آور شکست.

NPR امنیت ملی خبرنگار گرگ Myre کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر