مقام کاخ سفید ارائه سخنرانی در ماندارین برای ارسال Coronavirus پیام

بزرگنمایی این تصویر

مت Pottinger تهمت معاون مشاور امنیت ملی (سمت چپ) در کاخ سفید به رویداد سال گذشته است. Pottinger سخنرانی روز دوشنبه در ماندارین با هدف چینی مخاطبان است. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

یک مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تحویل یک نقد از دولت چین را به تلاش برای سرکوب آزادی بیان در یک سخنرانی در ماندارین و به ظاهر با هدف چینی ،

معاون مشاور امنیت ملی مت Pottinger که مشغول به کار به عنوان یک روزنامه نگار در چین در اوایل کار خود را مورد ستایش قرار داد دو “شجاع” پزشکان چینی که مطرح اولیه هشدار دهنده در مورد کوروناویروس و مواجه قصاص از دولت چین.

“هنگامی که اعمال کوچک از شجاعت هستند مهر توسط دولت های بزرگ اعمال شجاعت دنبال” Pottinger گفت: در اظهارات جریان به صورت مجازی سمپوزیوم برگزار شده توسط دانشگاه ویرجینیا میلر مرکز.

Pottinger را در این خبرنامه آمده است که کاخ سفید و دولت چین درگیر شده اند به طور فزاینده ای در گرم شعارهای نسبت به یکدیگر در طول حمل از شیوع کروناویروس.

او گفت که او امیدوار ارائه سخنرانی خود در ماندارین خواهد “باز کردن یک گفتگو با دوستان خود در چین و در سراسر جهان است.”

میلر مرکز YouTube

Pottinger برجسته اقدامات دکتر لی Wenliang یک چشم پزشک مشغول به کار در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران خود را در مورد این ویروس جدید در ماه دسامبر بود و مواخذه توسط پلیس است. Li درگذشت در ماه فوریه پس از تبدیل شدن به آلوده به کوروناویروس.

“دکتر لی را بزرگ شجاع چیز” Pottinger گفت: در مورد Li رفتن عمومی پس از بازجویی توسط پلیس است.

او همچنین در ستایش دکتر Ai مرداب, دیگر, دکتر, در ووهان که نگرانی در مورد ویروس.

رئیس جمهور تهمت بود که در ابتدا با تعریف از چین مدیریت این ویروس در حال حاضر سرزنش چین برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش.

Pottinger گفت: چین بیشتر نیاز دارد “پوپولیسم” و کمتر “ناسیونالیسم.”

“هنگامی که یک ممتاز چند رشد بیش از حد از راه دور و خود را علاقه مند به پوپولیسم است چه می کشد آنها را به عقب و یا زمینهای آنها را در دریا,” او گفت:.

Pottinger نیز قدردانی تایوان و معترضان در هنگ کنگ — سخنان که به احتمال زیاد به خشم دولت چین.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>