بزرگنمایی این تصویر

شرکت های دیگر در صورت تهدید از پیگرد قانونی به طور تصادفی به قتل یا مجروح شدن پرندگان. جرالد هربرت/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جرالد هربرت/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد تنظیم مقررات را تغییر دهید تا اطمینان حاصل شود که شرکت هایی که به طور تصادفی کشتن پرندگان مهاجر در طول دوره عملیات خود را دیگر نمی خواهد در صورت امکان تعقیب کیفری.

حیات وحش حفاظت گروه decrying این پیشنهاد به عنوان تلاش برای پاره کردن دندان از یک قرن است که محافظت از پرندگان مهاجر در حالی که گروه های صنعت می گویند که آنها مدت طولانی است که صالح با تهدید به اقدام قانونی.

“این مهم است که به تنظیم مقررات یقین برای عموم روشن است که مجرم دامنه [پرنده مهاجر پیمان عمل] تنها می رسد برای انجام عمدا مجروح شدن پرندگان”دستیار وزیر برای ماهی ها و حیات وحش و پارک راب والاس در بیانیه ای گفت. او افزود که دولت کار می کنند “را به اطمینان حاصل شود که بهترین شیوه ها به دنبال به حداقل رساندن ناخواسته آسیب به پرندگان و زیستگاه آنها.”

این قانون پیشنهاد شده است که انتظار می رود منتشر شده در دفتر ثبت فدرال در روز دوشنبه خواهد رسمی دولت موجود تفسیر قانون معاهده پرنده مهاجر. اگر نهایی آن خواهد آن را مشکل تر برای آینده دولت به معکوس تغییر سیاست.

در آن هفته های آخر دولت اوباما “با صدور قانونی نظر حاکی از این است که این قانون شامل اتفاقی کشتار پرندگان” به عنوان NPR لورل Wamsley اشاره کرد.

اما در فوریه سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حالت تعلیق است که به نظر در انتظار بررسی و بعد از آن که در سال منتشر شد, یادداشت های حقوقی و گفت: این امر نه با عنوان جرم جنایی تعقیب چنین قتل.

دولت توصیف قبلی مجازات به طور تصادفی به قتل پرندگان — که در آن گفت: تهدید به زندان هم تا شش ماه و جریمه تا 15.000 دلار به ازای هر پرنده کشته و یا مجروح — به عنوان یک “شمشیر از Damocles بیش از یک میزبان در غیر این صورت قانونی و مولد اقدامات است.”

تعقیب به طور تصادفی به قتل پرندگان مهاجر نادر هستند اما شده اند وجود دارد چند قابل توجه موارد است. در سال 2013 دوک انرژی تجدید پذیر التماس گناه بیش از مرگ و میر 14 عقاب طلایی و 149 دیگر پرندگان مهاجر است.

و قانون بود “جزئی زمینه را برای 100 میلیون دلار حل و فصل با BP برای پرندگان کشته نشت نفت آبهای عمیق افق” از سال 2010 Earthfix را Jes سوختگی گزارش NPR.

حیات وحش و حفاظت از طرفداران در حال صحبت کردن در برابر این تغییر است. “حکومت می فرستد یک غیر مسئولانه و از نظر قانونی نادرست — نسبت سیگنال به صنعت است که عقل سلیم اقدامات برای حفاظت از پرندگان مانند مرغ ماهیخوار سفید برفی و چوب و اردک و بیشتر sandhill جرثقیل دیگر مورد نیاز” Collin O’Mara, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی حیات وحش فدراسیون در بیانیه ای گفت.

“این تفسیر رادیکال از قانون در حال حاضر مجاز شرکت های نفتی برای کشتن پرندگان بدون پیامدهای” مرکز غربی اولویت های مدیر اجرایی جنیفر Rokala در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر برگ برنده دولت می خواهد به مطمئن شوید که صنایع استخراجی را می توانید در ادامه به کشتن پرندگان پس از ترک دفتر.”

سناتور کریس ون Hollen D-Md., ابراز نگرانی کرد که این قانون پیشنهاد شده می تواند “اجازه می دهد شرکت های بزرگ به scot-free زمانی که نشت نفت و تجاری دیگر بلایای طبیعی باعث از دست دادن عظیم پرنده زندگی است.”

اما صنعت طرفداران مانند ملی معدن انجمن در حال کف حرکت می کند. “حفاظت از پرندگان مهاجر است که مهم است و این قانون باید اعمال شود به عنوان در نظر گرفته شده: برای محافظت در برابر قتل عمدی از پرندگان به جرم طیف گسترده ای از فعالیت های تجاری باعث قابل توجهی اثر خنک کننده در صنعت و تجارت در سراسر کشور از جمله معدن” آن مدیر عامل غنی نولان در بیانیه ای گفت.

ماهی و حیات وحش است که بخشی از وزارت کشور تخمین می زند که در آمریکا بیش از 700 میلیون پرندگان مهاجر می میرند هر سال با توجه به خطرات ناشی از صنعت است. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که در حال برخورد با ساختمان های شیشه ای.

نسبتا بزرگتر خطر برای پرندگان است گربههای – با توجه به ماهی ها و حیات وحش بیش از 2 میلیارد پرندگان سالانه در حال کشته شدن توسط آنها.

یک بار نوشته را باید 45 روز به اظهار نظر در این پیشنهاد است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de