کاخ سفید تکذیب کنگره درخواست برای دکتر Anthony Fauci شهادت

بزرگنمایی این تصویر

Dr. Anthony Fauci, مراحل از غرب بال به صورت یک جلسه در رمان coronavirus در باغ گل رز کاخ سفید در ماه مارس است. مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

کاخ سفید نمی خواهد اجازه می دهد پیشرو immunologist در coronavirus نیروی کار به شهادت به کنگره در هفته آینده فراخوانی درخواست “ضد تولیدی” به تلاشهای دولت برای مهار ویروس.

Dr. Anthony Fauci شهادت شده بود درخواست شده توسط مجلس تخصیص بودجه به عنوان بخشی از یک تحقیق به کاخ سفید در واکنش به COVID-19 بیماری همه گیر.

یک سخنگوی کمیته روز جمعه گفت که کاخ سفید مسدود شده بود دکتر از ظاهر شدن قبل از پانل.

“کمیته تخصیص بودجه به دنبال Dr. Anthony Fauci به عنوان شاهد در هفته آینده کار HHS-آموزش و پرورش فرعی شنوایی در COVID-19 پاسخ. ما مطلع شده است توسط یک دولت رسمی که کاخ سفید را مسدود کرده است دکتر Fauci از شهادت,” سخنگوی اوان Hollander در بیانیه ای گفت.

Fauci تبدیل به یکی از مهمترین و شناخته کارشناسان در دولت coronavirus تیم پاسخ اغلب صحبت کردن علنی در نیروی کار جلسات و در زمان ظاهرا به تناقض اظهارات رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به COVID-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات. ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>