اوباما در تست ظرفیت به عنوان فرمانداران درخواست برای اطلاعات بیشتر

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به عنوان معاون رئیس جمهور پنس به نظر می رسد در طول یک coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در روز یکشنبه. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 8:37 p. m. ET

در یک جلسه مطبوعاتی خود وظیفه نیروی یکشنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: دولت می توانست یک تماس با استانداران و سازمان مدیریت اضطراری فدرال روز دوشنبه برای بحث در مورد چگونه برای افزایش coronavirus تست ظرفیت متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این خبرنامه آمده است که این دولت در دفاع از خود تست و پاسخ راهنمای متحده شروع به از سرگیری عملیات عادی حتی به عنوان چند فرمانداران گفت: آنها به مراتب کمتر از تست ظرفیت آنها می خواهم نیاز به لغو محدودیت.

رئیس جمهور گفت: فرمانداران با تکیه بر دولت آزمایشگاه برای آزمایش به جای تجاری آزمایشگاه و او گفت: تجاری labs نیز عامل در 30 درصد ظرفیت و می تواند به بالاتر است.

در اوایل یکشنبه تهمت توییتی که او “درست در تست” و فرمانداران “باید قادر به مرحله و دریافت کار انجام می شود.”

معاون رئیس جمهور پنس گفت که این کشور در حال انجام است حدود 150000 آزمون در روز و می تواند دو برابر است که از طریق همکاری با کشورهای فعال اضافی آزمایشگاه سایت.

اما کارشناسان در دانشگاه هاروارد برآورد ایالات متحده نیاز به تست حداقل 500 ، 000 نفر در روز, اگر نه بیشتر, برای شروع به “بازگشایی” اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رونمایی از دستورالعمل های پنج شنبه برای چگونه متحده می تواند یک روش مرحله به مرحله برای شروع مجدد فعالیت های اقتصادی.

صحبت به فاکس نیوز ” کریس والاس صبح روز یکشنبه پنس گفت: در حال حاضر سطح تست به اندازه کافی برای یک رویکرد است که آزمون افراد با علائم کروناویروس و نظارت بر افرادی که به ویژه آسیب پذیر هستند.

“ما اعتقاد داریم که این تست که ما امروز کریس در سراسر کشور یک بار ما فعال کردن تمام labs که می توانید انجام دهید coronavirus تست کافی است برای هر دولتی در امریکا به حرکت به فاز 1,” او گفت: فرض کنید یک دولت موارد در 14 روز کاهش است.

اما چند فرمانداران گفت: آنها نمی باید این تست نیاز به در نظر گرفتن کاهش stay-at-home محدودیت.

در مصاحبه با سی ان ان, ویرجینیا دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: آن را “توهم” را به نشان می دهد که این کشور آزمایش شد کافی است. اضافه شده مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوریخواه به شبکه: “مشکل شماره 1 در امریکا” است و “عدم تست.”

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: NBC او نیاز به غذا و دارو به اولویت بندی شرکت های مشغول به کار برای اجرای یک تست با یک “کمی متفاوت فرمول.” اگر مورد تایید او گفت: دولت می تواند دو یا سه تست ظرفیت “تقریبا به مدت یک شب.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: دولت قادر خواهد بود به دو یا سه برابر تست ظرفیت اما لوازم مورد نیاز از جمله سواب و معرف.

افزایش تست بسیار مهم قبل از بازگشایی میشیگان اقتصاد, او گفت:.

“آن را پایین خطر در ارتباط با اقدامات به reengage بخش اقتصاد ما از آنجا که ما می باید مقدار زیادی اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شایع COVID-19 هنوز هم این است که ما در ایالات” از حزب دموکرات گفت: گفت: دیدار با مطبوعات است.

افزایش گرد و خاک تولید; عمل جراحی انتخابی ارشاد

به کمک تست مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی کار مطبوعاتی گفت: دولت در حال آماده شدن برای اعلام گسترش گرد و خاک تولید و اضافه کرد که او را با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند برای کمک به افزایش تولید است.

او همچنین در مورد تلاشهای دولت برای تهیه جدید, پنکه, N95 ماسک و لباس و گفت: دولت در پروژه Airbridge آورده بود در میلیون ها قطعه از تجهیزات پزشکی.

در حال بارگذاری…

تهمت نیز گفت: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات نهایی راهنمایی برای پزشکان و بیمارستان ها برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو. پزشکان و بیماران توصیه شده است برای هفته ها برای قرار دادن اعمال جراحی الکتیو در پزشکی سیستم مبارزات با یک موج از COVID-19 بيمار.

مدیر CMS Seema Verma اعلام کرد که این سازمان نیاز به خانه های سالمندان به گزارش به بیماران و خانواده های آنها هر گونه موارد COVID-19 داخل خانه و گزارش هر گونه موارد به طور مستقیم به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در اوایل روز شنبه, رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله اضافی برای تسکین بودجه. “ما در حال نزدیک شدن به یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکشنبه شب.

یکشنبه شب بیش از 40 ، 000 نفر در امریکا درگذشت از آنجا که از virus به گفته محققان دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>