کاخ سفید حملات صدای امریکا بیش از چین Coronavirus پوشش

بزرگنمایی این تصویر

صدای آمریکا در دفاع از خود در روز جمعه در برابر انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بیش از پوشش آن از چین است. این بودجه فدرال اخبار آژانس ستاد نشان داده شده در اینجا در واشنگتن ، ریموند بوید/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریموند بوید/گتی ایماژ

صدای آمریکا در دفاع از خود جمعه در برابر اتهامات مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید که اخبار سرویس غیرانتقادی رله چینی تبلیغ در مورد آن کشور را تلاش برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.

“فردا بیش از حد اغلب صحبت می کند برای امریکا دشمنان—و نه شهروندان خود” کاخ سفید متهم در یک بیانیه رسمی منتشر شده پنج شنبه. “روزنامه نگاران باید گزارش حقایق اما فردا تا به جای تقویت پکن تبلیغ است.” (Boldface نشان دهنده اصلی بیانیه.)

این نکته قابل توجه بود و حتی از یک دولت که نتواند چند فرصت برای حمله به سازمان های خبری برای گزارش که نشان دهنده ضعیف بر رئیس جمهور است.

بیانیه ای منتشر شد در زیر تیتر “صدای امریکا صرف پول خود را به صحبت می کنند در رژیم های اقتدارگرا.” آن را مورد حمله قرار فردا برای, در میان چیزهای دیگر, توییت, نشان دادن تصویری از یک نور نشان می دهد در برابر ووهان افق. نشان می دهد جشن پایان مستند که در شهرستان که در آن کروناویروس اولین بار واقعا در زمان پرواز است.

کاخ سفید در بیانیه ای همچنین در زمان موضوع را با آژانس خبری تلفن چینی تلاش در ووهان حاوی ویروس یک “مدل” برای کشورهای دیگر. آن گفت: فردا با اتکا بر هرگونه دولت چین آمار در برخی از گزارش. تعداد کسانی که آمده اند تحت شدید ارزیابی انتقادی از کشورهای دیگر’ مقامات – و از مطبوعات از جمله روزنامه نگاران در صدای امریکا.

در به شدت دقت کنید, پاسخ, صدای امریکا مدیر آماندا بنت هرگز با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. به جای بنت – سابق بالای ویرایشگر در Wall Street Journal, The Philadelphia Inquirerو خبری بلومبرگ در میان دیگر به خوبی مورد توجه رسانه ها – اشاره کرد که صدای امریکا در آزادی به گزارش همه طرف از موضوع مندرج است در سال 1976 فدرال قانون توسط رئیس جمهور امضا Gerald R. Ford که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه بود.

“بر خلاف چین فردا گیر است قابل اثبات حقایق از جمله چاپ و نشر مقالات متعدد در ماندارین, زبان انگلیسی و زبان های دیگر که خواست چین اولیه محرمانه نگه داشتن اطلاعات اولیه شیوع از جهان” بنت گفت. “فردا به طور کامل افشا و خنثی بسیاری از اطلاعات که از دولت چین و دولت تحت کنترل رسانه ها.”

او در ارائه یک لیست طولانی از داستان که نگاه انتقادی در چینی پاسخ به این ویروس و آمار آن را ارائه داده است.

“این ظالمانه است که کاخ سفید حمله به صدای امریکا که یک سنت از گزارش داستان که چالش روایات از رژیم های اقتدارگرا در سراسر جهان گفت:” جوئل سیمون مدیر اجرایی کمیته حفاظت از روزنامه نگاران. “در این لحظه در برخی از شهروندان به شدت سانسور کشورهای در حال بسته برای سلامت و ایمنی خود را در رادیو فردا از coronavirus و رئیس جمهور تهمت نباید تضعیف خروجی اخبار تلاش خود را انجام دهند.”

دن Scavino یک مشاور رئيس جمهور که دسته خود استراتژی رسانه های اجتماعی به نام صدای امریکا یک “رسوایی” در یکی از چندین توییت در مورد این موضوع.

تد Lipien سابق بازیگری دیپلم, مدیر فردا نوشت: در Facebook که چین تصویری بود و آخرین در یک رشته از موارد که فردا ارسال شده خام و تصویری از آنچه که به طور موثر, تبلیغات, حوادث بدون تعادل مناسب. وی ویدئوها از روسیه و چین و ایران است.

نوشت بنت “ما پوشش شامل این هفته واقعیت-بررسی دولت چین را نادرست جدول زمانی از آن COVID-19 پاسخ آن گمراه کننده حساب است که از مطالعه حذف موارد بدون علامت چین دست کم از تعداد مرگ و میر در ووهان و آن استفاده از توییتر بیشتر به روایت خود را در سطح بین المللی یک پلت فرم دولت چین در داخل کشور را ممنوع کرده است. فردا به معنای واقعی کلمه انجام صدها داستان در چین پاسخ و روایت است.”

و او اشاره کرد که بسیاری از خبر را روزنامه نگاران مانند کسانی که از نیویورک تایمز و دیگر رسانه های خبری شده بود “به طور موثر محروم” از گزارش در داخل چین در بحران است.

صدای امریکا نظارت مدیر آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی. آژانس مدیره حاکم است منصوب شده توسط رئیس جمهور و با رضایت آمریکا. یک صندلی برای همیشه محفوظ است برای نشستن وزیر خارجه. مغلوب ساختن پیشی جستن دیپلمات ارشد, منشی, Mike Pompeo, شده است, به ویژه آرام در بحث.

افشا: NPR مدیر جان لنسینگ سابق مدیر عامل آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی. هیچ NPR اجرایی به حال دانش قبل از این داستان و یا بررسی آن قبل از آن را برای عموم نوشته شده است. این گزارش توسط NPR رسانه خبرنگار دیوید Folkenflik و ویرایش شده توسط NPR فن آوری و رسانه های ویرایشگر امیلی Kopp.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de