که در آن خواهد بدن برود ؟ Morgues برنامه به عنوان ویروس رشد می کند

فیلادلفیا – جدید وجود دارد مرده است. و پس از آن وجود دارد اجساد در انتظار به سر می برند سردخانه به خاک سپرده شود به شهرستانها مبارزه برای دیدار با تقاضا و خانواده کشتی با قوانین اجتماعی فاصله است که معمول مراسم تشییع جنازه غیر ممکن است.

Med داد گروه پزشکی توزیع کننده در ایلینوی است محاصره توسط تلفن و ایمیل از شهرستانها در سراسر کشور. هر می پرسد همین: ارسال مطلب در یخچال تریلر به طوری که ما می تواند رسیدگی به وضعیت ما هرگز می تواند تصور است.

“آنها که از همه بیش: از بیمارستان, سیستم های سلامت, پزشکی قانونی دفاتر و امکانات شهرستان و دولت بهداشت و درمان بخش دولتی بخش اورژانس و خانه های مراسم تشییع جنازه” گفت: کریستی Penzol سخنگوی Med داد. “این قلب wrenching.”

این شرکت با اجاره همه آن تریلر و وجود 18 هفته صبر کنید برای مواد جدید برای ساخت بیشتر, او گفت:.

با ایالات متحده کارشناسان پزشکی و حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر برآورد مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند به 240,000 در سراسر کشور, محض نکات از مرگ — که در آن برای قرار دادن بدن — آیا نگرانی در فقط در مورد هر کس به شهرستانها و بیمارستانهای خصوصی گروه پزشکی سر و صدا به امن ذخیره سازی اضافی.

نیاز است مرکب خصوصی سردخانه فضایی که اشغال شده است طولانی تر از حد معمول به مردم صبر کنید برای دفن عزیزان خود را— صرف نظر از اینکه چگونه آنها کشته شده اند— زیرا قوانین اجتماعی فاصله را برنامه ریزی مجالس ترحیم دشوار است.

این بحران در حال تکرار در سراسر جهان است.

در اسپانیا که در آن مرگ و میر صعود به حدود 12000 یخ یخ بازی کردن در رئال مادرید تبدیل شد به یک سردخانه موقت پس از این شهر شهرداری عزاداری گفت: این دیگر نمی تواند از coronavirus بدن تا آن را restocked با تجهیزات حفاظتی. در ایتالیا embalmed بدن در تابوت در حال ارسال به کلیسا و سالن و انبار در حالی که آنها در انتظار سوزاندن و یا دفن.

و در سواحل اکوادور شهر گوایاکیول تصاویر ترسناک و درخواست از خانواده ها در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مرده عزیزان پیچیده شده در پلاستیک یا پارچه در انتظار روز به دور گرفته شده توسط غرق سردخانه کارگران است.

در ایالات متحده در مرکز شهر نیویورک که در آن مرگ و میر تقریبا 1,900 در شنبه مقامات آورده و در یخچال کامیون به فروشگاه بدن. در بروکلین بیمارستان مرکز یک کارگر چرخ کردن بدن تحت پوشش سفید پلاستیکی در gurney و یک اپراتور ها با دقت مطرح شده آن را به یک یخچال تریلر.

شهرها و ایالات متحده است که در میانهی شب سخت-آمار هنوز در حال تلاش برای آماده شدن برای بدترین.

این سخت است برای گفتن که دقیقا چقدر سردخانه فضای در دسترس است در سراسر کشور. بسیاری از شهرها و استان ها ارسال برنامه آمادگی اضطراری برای بررسی توسط دولت فدرال و مقامات اما برگه نیست همیشه کامل و خصوصی سردخانه نیست همیشه گنجانده شده است. گروه تجارت مانند انجمن ملی پزشکی بازرسان پیگیری کنید کسانی که ظرفیت یا نه.

اما به طور کلی چند morgues در کشور می تواند نگه دارید حتی 200 تا 300 بدن.

در واشنگتن دی سی است که دارای یک سردخانه که می تواند نگه دارید حدود 270 بدن در انتخابات گفت: آنها به دنبال کمک از شرکای فدرال در صورت نیاز. دالاس یک طرح برای فضای سرد به عنوان بخشی از آن آمادگی اضطراری تلاش. و شیکاگو در حال حاضر با استفاده از یک تریلر در خارج از دفتر معاینات پزشکی برای بدن coronavirus قربانیان ممکن است استفاده از یک یخچال انبار در صورت نیاز.

در همین حال سازمان مدیریت اضطراری فدرال خواسته است تا دفاع وزارت 100,000 بدن کیسه پنتاگون سخنگوی نیروی هوایی سرهنگ سرهنگ مایکل اندروز گفت: پنج شنبه.

روزانه سیستم با این نسخهها کار در اصل ظرفیت کامل در بسیاری از حوزه های قضایی گفت: Robert A. جنسن شرکت مالک Kenyon اضطراری بین المللی, خدمات, خصوصی, فاجعه, واکنش شرکت مستقر در تگزاس است.

“آنها در حال ساخته شده است برای افزایش. آنها ساخته شده به رسیدگی روزانه تعداد” گفت: جنسن که شرکت کمک کرده است تا با جرم مرگ و میر حوادث از 9-11 به طوفان کاترینا به سونامی سال 2004 در تایلند که همه درگیر با استفاده از یخچال کامیون به فروشگاه بدن.

در پنسیلوانیا دولت قانونی انجمن در حال تلاش برای کشف کردن منابع و کمک به آنچه که به احتمال زیاد در برنامه ریزی منطقه ای.

برایان Abernathy, فیلادلفیا, مدیر عامل گفت: شهر امن کامیون های یخچال به کمک با هر گونه سرریز ذخیره سازی مورد نیاز برای بدن است. این شهرستان گزارش شده بود 26 کشته و جمعه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

“این خوب نیست که ما انتظار هجوم زیادی از مردم تن به این بیماری بلکه این احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت کمتر مجالس ترحیم که باعث خواهد شد که پشتیبان گیری در هر دو شهرستان ما morgues و همچنین بیمارستان morgues,” Abernathy گفت.

برایان مورفی مدیر قطب شمال صنایع که تولید کننده پیاده روی در کولرهای آبی و سریع-مونتاژ مدولار سازه ها در میامی و لس آنجلس گفت که او در گرفتن تماس به دنبال کمک. در گذشته اکثر مشتریان از صنایع غذایی اما با رستوران توقیف تماس در مورد سردخانه نیازهای افزایش یافته است.

او می گوید شرکت او اولویت کار مربوط به COVID-19 است و با توجه به کار ساعت بیشتر برای دیدار با نیازهای شما.

“همه چیز بسیار در شار” مورفی گفت.

خانواده های مرده در ضمن در حال انجام است.

Rosina Argondizzo از Glenview, ایلینوی, به خاک سپرده شد در ماه مارس تنها با یک کشیش و چهار نفر در حال حاضر: شوهرش از 58 سال پسرش پیتر همسر و پسر خود را. یکی دیگر از پسر که در ایتالیا زندگی می کند نمی مسافرت. پیتر Argondizzo گفت: 79 ساله که پس از عقد قرارداد ذات الریه و آنفولانزا داشته اند بسیار متفاوت مراسم تشییع جنازه در زمان عادی.

“ما ایتالیایی پس از آن می شده اند بسیاری از مردم است. … آن را بزرگ شده است,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها را میزبانی یک وعده غذایی را به افتخار او چیزی است که آنها در حال حاضر امید به انجام در تاریخ بعد. “او می خواست همه شده اند به خوبی تغذیه می کند.”

دیوید Dittman گفت: پرسش در مورد انتظار برای برگزاری یک مراسم تشییع جنازه خود را برای 94-سال-با مادر, اموزش که پس از مبارزه با سرطان تا بیشتر خانواده می توانند شرکت کنند.

اما funeral home دست زدن به ترتیبات در کانکتیکات نمی خواهید به نگه داشتن بدن برای بیش از دو هفته است.

او گفت: او می دانست: “به خصوص با این عجله از مردم که ممکن است در آینده آنها را. آنها ممکن است غرق شود, شما می دانید.”

___

Gresko گزارش از Arlington, Virginia. آسوشیتد پرس نویسندگان کالین طولانی و رابرت برنز در واشنگتن و جنیفر Peltz در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im