GAROWE, سومالی – در یک نگاه, بیابان ملخ در این خشک پچ سومالی کمتر نگاه شوم از میلیارد-عضو swarms infesting شرق آفریقا در بدترین شیوع برخی از مکان ها دیده می شود در 70 سال است.

اما در زمان خود خواهد آمد.

کوچک و بدون بال های رقص جوان ملخ در حال موج بعدی در شیوع را تهدید می کند که بیش از 10 میلیون نفر در سراسر منطقه با گرسنگی شدید بحران است.

و آنها در حال رشد در یکی از غیر قابل دسترس ترین مکان بر روی این سیاره است. بخش های بزرگی از سومالی در جنوب این نیمه مستقل Puntland منطقه در معرض خطر هستند و یا برگزار شده توسط القاعده مرتبط الشباب گروه های افراطی. که باعث می شود آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای انجام این هوایی پاشش از ملخ است که کارشناسان می گویند تنها کنترل موثر.

سومالی اعلام کرده است شیوع این بیماری یک اورژانس ملی. در سراسر این منطقه پتانسیل لازم “به مخرب ترین طاعون از ملخ در هر یک از زندگی ما خاطرات اگر ما نمی کاهش مشکل سریع تر از ما در حال انجام در لحظه” U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock گفت.

به عنوان یک مسلح سومالی پلیس ایستاده بود توسط کارشناسان در روز پنج شنبه راه می رفت در سراسر زمین خشک خزنده با جوان ملخ و توضیح داد: در این تهدید آمده است اگر جهان عمل نمی کند در حال حاضر.

“جهان نیاز به دانستن این است که در آن همه آغاز می شود گفت:” آلبرتو Trillo بارسا, یک سخنگوی سازمان ملل سازمان غذا و کشاورزی. “در آینده سه یا چهار هفته, این پوره به عنوان ما آنها را توسعه بال.”

سپس آنها در حال انتظار برای تنظیم کردن برای همسایه کنیا و اتیوپی که در آن یک تعداد انگشت شماری از هواپیماهای سم پاشی آفت کش ها تنها می تواند انجام این کار بسیار اگر چنین swarms نگه داشتن ورود.

کارشناسان آب و هوا را با اشاره به غیر منتظره ای باران های سنگین کمک قدرتمند cyclone خاموش سومالی در ماه دسامبر به عنوان یک عامل اصلی در وقوع. ملخ بودند انجام شده در توسط طوفان بادها از شبه جزیره عربستان و قطعات و فراتر از آن و در حال حاضر آنها در حال تغذیه در سومالی تازه پوشش گیاهی است.

بیشتر باران انتظار می رود در این منطقه در هفته های آینده تعدادی از ملخ اگر بدون کنترل می تواند به رشد تا 500 بار در ماه ژوئن هنگامی که خشک است آب و هوا انتظار می رود.

اما این خشک کن, آب و هوا است نه لزوما راه حل گفت: دومینیک Burgeon FAO اضطراری و انعطاف پذیری مدیر.

تراکم ملخ در حال حاضر آنقدر بالا است که حتی عادی رطوبت می تواند منجر به یکی دیگر از نسل او گفت:.

“ما نمی توانیم باور در مادر طبیعت آن را حل کند” او توضیح داد.

بدون به اندازه کافی سم پاشی برای جلوگیری از swarms در حال حاضر نگران کننده شیوع بیماری می تواند تبدیل به یک طاعون “و هنگامی که شما یک طاعون آن سالها طول می کشد تا کنترل,” او گفت:.

در برابر آن گسترده چشم انداز چند نقاب کارگران با سفید لباس محافظ و آفت کش ظروف بسته به پشت خود را ایستاده در شتر-عبور سومالی کویر spritzing هزاران ملخ چسبیده به بوته خار.

جهان در حال تغییر آب و هوا به ارمغان می آورد خطر طوفان در آینده از گرم شدن اقیانوس هند آف شرق آفریقا کارشناسان آب و هوا می گویند. که با احتمال بیشتر ملخ شیوع بیماری رشد می کند.

این “مرتب کردن بر اساس جدید عادی” Burgeon گفت.

و این بدان معناست که کنیا و اتیوپی و دیگر کشور در شرق آفریقا است که به ندرت چنین شیوع یافت و خود را تا حد زیادی آمادگی برای این یکی می تواند در پیوستن به “خط مقدم کشورهای” در بخش هایی از غرب آفریقا و خاورمیانه ، این کشورها باید به خوبی آموزش دیده نظارت و پیشگیری از سیستم در محل به صورت مکرر ملخ شیوع است.

فائو خواسته است کمک کنندگان بین المللی به $76 میلیون بلافاصله برای کمک به کنترل این بیماری. تا کنون 19 میلیون دلار است در دست Burgeon گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“بزرگترین چالش این است که مقیاس و پرورش به عنوان شما می توانید تمام اطراف ما” بارسا گفت. این ملخ ها خواهد شد مهاجرت به جنوب سومالی و بخش هایی از کنیا و اتیوپی فقط به عنوان محصولات در حال جوانه زدن وجود دارد.

“اگر در آن زمان وجود مقادیر عظیمی از ملخ در اطراف آن خواهد شد که تاثیر مخربی بر روی محصولات” Burgeon گفت.

دیگر به شرق و کشورهای آفریقایی از جمله اوگاندا در جنوب سودان اریتره و جیبوتی نیز در معرض خطر Burgeon گفت. میلیون ها نفر از مردم در برخی از این اماکن در حال حاضر رو به گرسنگی در پی جنگ داخلی یا بیشتر چالش های مشترک از جمله فقر است.

اینجا روستایی در سومالی که در آن حدود 50 درصد از مردم بستگی دارد بر روی حیوانات برای معیشت خود به ملخ خوردن pasturage. حیوانات تضعیف شیر کاهش می یابد و کودکان کوچک که بستگی به شیر برای زنده ماندن رنج می برند شاید سوء تغذیه کارشناسان گفت.

کسانی که مبارزه با ملخ شیوع ممکن است سعی کنید به مذاکره با سومالی را افراطی مبارزان اجازه سمپاشی در مناطق روستایی که در آن آنها فعال هستند, Burgeon گفت. در حال حاضر اورژانس کارگران در حال رفتن به جایی که آنها می توانید.

در چند هفته جوان ملخ ریخته خواهد شد پوست خود گفت: Keith Cressman ارشد ملخ پیش بینی افسر با FAO.

“در آن طول می کشد چند روز برای گرم کردن بال خود را,” او گفت:. برخی از تست پرواز دنبال آنها در حرکت است.

ملخ در آن مرحله هستند به صورتی روشن و در آنها بیشتر حریص دولت مانند “بسیار گرسنه نوجوانان” Cressman گفت. در حال حاضر توسط بسیاری از مردم در کنیا و اتیوپی می دانم که آنها را به خوبی.

پس از یک ماه یا بیشتر ملخ خواهد شد بزرگسالان بالغ و آماده تولید مثل کنند.

به زودی پس از کره و تخم گذاری ملخ خواهد مرد “اما فرزندان خواهد شد جوجه ریزی” Cressman گفت. “و ما نسل دیگری از ملخ را با ادعا با حدود 20 برابر افزایش می دهد.”

___

کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im