'که در آن این است رفتن به منجر شود؟': مردم رم در اروپا صورت Coronavirus فاجعه

بزرگنمایی این تصویر یک رم خانواده یک سبد حاوی آهن قراضه به فروش می رسد به عنوان آنها را از Pata-Rât

توسط MINERALNEWS در 20 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک رم خانواده یک سبد حاوی آهن قراضه به فروش می رسد به عنوان آنها را از Pata-Rât روگرفت شهرستان در شمال غربی رومانی ، دانیل Mihailescu/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دانیل Mihailescu/خبرگزاری گتی ایماژ

کولی ها در اروپا بزرگترین اقلیت های قومی — و در میان بیشتر به حاشیه رانده شده از شهروندان اروپایی از جامعه حذف شدند برای چند دهه. با کروناویروس بیماری همه گیر در حال حاضر با آنها رو به رو هستیم بالقوه فاجعه انسانی قرار دارد.

بسیاری از حدود 12 میلیون کولی در اروپا زندگی می کنند در حلب آباد بدون دسترسی به آب و برق و یا بهداشت — نه به ذکر است گاهی اوقات با دسترسی محدود به پزشکان.

"شما باید بسیاری از اعضای خانواده در همان بداهه ساختار زمانی که آنها قرار است به اجتماعی فاصله برای زنده ماندن می گوید:" Ciprian-والنتین Nodis یک رم و محقق از کشورهای رومانی ، "و آنها نمی توانند بخورند چرا که وجود دارد هیچ کار با توجه به همه گیر. که در آن این است رفتن به منجر شود؟"

COVID-19 تست محدود است در اروپای مرکزی و شرقی و معلوم نیست که چگونه بسیاری از رم آلوده شده اند هر چند برخی از موارد مستند. اما Nodis و دیگر رم فعالان می گویند که شرایط برای سریع شیوع بیماری وجود دارد.

در شمال غربی رومانی Pata-Rât که در آن Nodis را مستند کرده است شرایط برخی از 2,000 کهنه به کلبه های ساخته شده از پوسیدن چوب ساخته شده است که درست در محلی دفن زباله. ساکنان مرتب کردن بر اساس از طریق زباله برای بازیافت به فروش برساند.

"کودکان وجود دارد تحت پوشش در خاک بسیار است که شما نمی توانید ببینید این بیماری بر روی پوست خود," او می گوید. "بسیاری از ساکنان رنج می برند از بیماری سل و هپاتیت."

Nodis کمک به آینده گزارش زیست محیطی اروپا دفتر مجموعه ای از گروه های غیر انتفاعی که اسناد زیست محیطی تبعیض علیه جوامع رم در بلغارستان, مجارستان اسلواکی و رومانی و شمال مقدونیه.

در اروپا بزرگترین رم حل و فصل در خارج از بلغاری شهر Plovdiv حدود 60000 رم قطع از آب تمیز و بهداشت. در مجارستان که در آن جوامع رم نیز عدم دسترسی به خدمات اساسی رم رهبران می گویند که آنها نمی تواند اطاعت حکومت نظامی سفارشات اگر آن را به معنی خانواده خود را از گرسنگی مردن. در اسلواکی دولت فرستاده نظامی به قرنطینه رم شهرک برای جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19.

در آلبانی, شورای اروپا کمک به شهرداری تحویل مواد غذایی و آب و دارو و محصولات بهداشتی به رم شهرک.

"مردم در جامعه ما ترک به کار در فرانسه و یا ایتالیا می گوید:" Brisilda تاکو یک رم فعال در تیرانا پایتخت آلبانی. "هنگامی که شیوع کروناویروس در زمان بیش ایتالیا, من می دانستم که افرادی که خیلی می ترسم به می گویند که آنها بیمار بودند زیرا آنها ترس چگونه مقامات واکنش نشان می دهند."

او می گوید که آنها رشد می کنند تا شنیدن توهین در مورد رم که آنها علت جامعه مشکلات. "ما همیشه سپر بلا" او می گوید: "اما یک ویروس هرگز تبعیض."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب