زمانی که چهره های عمومی را سوال برانگیز ادعای سلامت مردم گوش ؟

بزرگنمایی این تصویر

سه چیز است که در حال تبلیغ (با محدود و یا بدون مدارک) به عنوان coronavirus درمان: تلخ ریشه artemesia ودکا و ضد مالاریا و آرتروز داروی هیدروکسی کلروکین. L. Vuyck / Wikimedia Commons; Westend61/ گتی ایماژ; NoSystem تصاویر/ گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

L. Vuyck / Wikimedia Commons; Westend61/ گتی ایماژ; NoSystem تصاویر/ گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بسیاری از مشخصات بالا سر دولت ترویج تست به روش coronavirus اما او نه تنها در صحنه جهانی است. در اوایل ماه مارس چین ملی کمیسیون بهداشت شامل برخی از طب سنتی چینی برای درمان در یک لیست از درمان های بالقوه برای COVID-19. یکی از کسانی که محصولات سنتی قهوهای مایل به زرد ri چینگ, تزریقی دارو حاوی خرس صفرا. همچنین در ماه مارس بالا وزیر بهداشت از نخست وزیر نارندرا حزب ناسیونالیست هندو به خبرنگاران گفت که “صرف 10 تا 15 دقیقه در آفتاب ارائه می کنند ویتامین D افزایش ایمنی و کشته شدن هر نوع ویروس است.”

ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina با توجه به اخبار متعدد گزارش شده است ترویج یک نوشیدنی گیاهی به نام Covid آلی که شامل artemesia یک ریشه تلخ گاهی اوقات استفاده می شود برای درمان مالاریا. “تست های انجام شده — دو نفر که در حال حاضر درمان شده با این درمان” Rajoelina گفت: در راه اندازی COVID-آلی در ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی که توسعه تونیک با توجه به بی بی سی.

دیگر رهبران جهان از جمله رئیس جمهور صربستان Aleksandar Vucic و بلاروس را Alyaksandr لوکاشنکا ساخته شده اند off-the-کاف نظرات تعمق آیا نوشیدن ودکا و مشروبات الکلی دیگر ممکن است کمک کند. و مایک Sanko, فرماندار, نایروبی, کنیا رفته و حتی بیشتر در حدس و گمان در مورد الکل از جمله بطری کنیاک هنسی در coronavirus امداد بسته های گفت: در کنیا شهروند TV “من فکر می کنم از این تحقیق اعتقاد بر این است که الکل نقش بسیار نقش مهمی در کشتار coronavirus.”

رها کردن چنین اثبات نشده در میان ایده های امروز جهان-توقف همه گیر است و باعث نگرانی در میان کارشناسان بهداشت عمومی که استرس است که تا کنون هیچ واکسنی برای محافظت در برابر رمان کروناویروس که باعث COVID-19 و نه است وجود دارد یک درمان است.

آن را فقط به مقامات دولتی گمانه زنی در مورد درمان. کشیش تلویزیونی جیم باکر شده است شکایت توسط ایالت میسوری برای ترویج یک درمان طبیعی, نقره, راه حل, به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19. و یک دادگاه فدرال دستور داده است تا فلوریدا خود توصیف کلیسا پیدایش II کلیسای بهداشت و درمان برای جلوگیری از ترویج آن اثبات نشده محصول استاد معدنی محلول یا MMS به عنوان یک درمان برای COVID-19.

MMS حاوی دی اکسید کلر است که هنگامی که گرفته شده به عنوان کارگردان با یک موجود فعال است همان است که “نوشیدن آب ژاول” با توجه به مواد غذایی و دارو و باعث می شود که مردم بیمار.

همانطور که برای مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 23, او گفت:, “و سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن دلیل این که شما آن را ببینید در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن می تواند جالب برای بررسی است که به طوری که شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکان با, اما آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب است.” که نظر به دست آورد فوری و فوری پاسخ. مقامات بهداشتی از سراسر ایالات متحده احساس لازم را به مردم یادآوری کند که آن را خطرناک برای نوشیدن سفید کننده و یا ضد عفونی کننده دیگر. سازندگان Clorox و Lysol بلافاصله قرار دادن یادآوری است که محصولات خود را هرگز نباید داخل استفاده می شود.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن, تکیه, او گفت:, در خود احساس, تبلیغ اثبات نشده استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا, داروی برای استفاده در برابر COVID-19. دانشمندان بلافاصله خواست احتیاط با اشاره به آزمایش های بالینی مورد نیاز قبل از مصرف دارو می تواند توصیه می شود. هنوز داروهای تجویزی پرواز کردن قفسه داروخانه. یک مرد پس از فوت او مصرف کلروکين فسفات یک نسخه از کلروکين مورد استفاده در خانه آکواریوم. همسرش, که همچنین مصرف این ماده و جان سالم به در برد گفت: آنها بلعیده محصول باور آن جلوگیری می کند COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری . مغلوب ساختن پیشی جستن است پس انکار اظهارات خود را در مورد مواد ضد عفونی کننده به عنوان طعنه اما این سوال باقی می ماند. چگونه ممکن است نادرست ادعای سلامت باقی بماند?

تاریخ نشان داده است که اطلاعات اشتباه ویران می تواند برای سال ها. آفریقای جنوبی رئیس جمهور Thabo امبکی مسدود مقدمه ای از زندگی صرفه جویی در درمان ایدز در کشور خود را چرا که او حاضر به این باور اجماع علمی است که HIV ناشی از ایدز است. در سال 2000 در کنفرانس بین المللی ایدز او علنا رد پذیرفته شده علمی حکمت علت ایدز, به جای اصرار دارد آن را ناشی از عواقب ناشی از فقر از جمله فقیر تغذیه. به عنوان او اصرار داشت که رفع فقر شد و درمان او را رد کرد و ارائه رایگان مواد مخدر به درمان آفریقای جنوبی. 2009 مقاله در مجله سندرم نقص ایمنی اکتسابی یافت که این کشور را به عدم ارائه اثبات شده پزشکی درمان هزینه 330,000 زندگی در آفریقای جنوبی و 35,000 نوزادان دلیلی متولد شده با HIV آلوده بین سال های 2000 و 2005. رهبران سیاسی باید تبلیغ دیگر اسطوره ها در اطراف ایدز است. آفریقای جنوبی جاکوب زوما گفت: در سال 2006 که او باران بعد از رابطه جنسی با HIV مثبت زن باور است که کاهش شانس خود را از عفونت با توجه به یک گزارش.

ممکن است نادیده گرفتن شواهد علمی که مشهور سلامتی داستان برای گفتن. در کانادا یک ژانویه سال 2016 مطالعه نگاه رسانه های اجتماعی در واکنش به سلامت اطلاعات غلط در مورد سکته مغزی. “Gordie Howe معجزه آسا درمان: مطالعه موردی از کاربر توییتر واکنش به مشهور ورزشی سلول های بنیادی در درمان” منتشر شد توسط تیم کالفیلد در JMIR بهداشت عمومی و نظارت در ژانویه 2016 .

“Gordie Howe شد یک آیکون می گوید:” کولفیلد. او با بازی هاکی برای Detroit Red Wings. پس از یک سکته مغزی او رفت و به مکزیک در سال 2014 برای دریافت اثبات نشده سلول های بنیادی درمان است. پس از آن خانواده اش گزارش بهبود کلی هاو بیماری است اما ارائه اطلاعات چند. کولفیلد مطالعه مورد بررسی قرار 2,783 توییتهایی دربارهی هاو سلول های بنیادی در درمان است. آنها دریافتند که 79 درصد از آنها را ذکر بهبود سلامتی. تنها سه توییتهایی هشدار داد که درمان هاو تا به حال فاقد شواهد علمی حمایت از آن و به طور کلی تنها 10 درصد ذکر است که دانشمندان و محققان به پرسش های مطرح شده در مورد درمان. تنها 10 درصد ذکر شده علمی و نگرانی با درمان. “این نشان می دهد که چگونه قدرت یک ستاره ارائه یک حکایت شخصی پایمال آنچه علم می گوید, می گوید:” کولفیلد.

وجود تنوع گسترده ای در مورد اینکه آیا یک غلط بهداشت و درمان ادعا می گیرد و ریشه می گوید کولفیلد. ضد واکسیناسیون جنبش مشتعل شد توسط معیوب 1998 مطالعه توسط دکتر اندرو ویکفیلد. دوازده سال بعد در مجله لانست کردهاند مطالعه است. اما این باور نادرست است که در دوران کودکی واکسن های مرتبط با اوتیسم همچنان ادامه دارد و برخی از پدر و مادر همچنان حاضر به واکسینه کردن کودکان خود را.

“واکسن اسطوره فقط نمی میرند” می گوید Kasisomayajula Viswanath استاد ارتباطات سلامت در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. در سال 2019 سازمان بهداشت جهانی به نام گسترش واکسن اطلاعات غلط یک تهدید عمده برای بهداشت جهانی است که می تواند معکوس دهه پیشرفت در مقابله با بیماری های قابل پیشگیری.

اما بهداشت و سلامت دیگر اسطوره ها در نهایت می میرند دور. “ایده های غلط گذشته به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال عرضه در بازار می گوید:” دکتر استفان Barrett بازنشسته روانپزشک و بنیانگذار وب سایت Quackwatch.com. “یکی از عواملی که باعث می شود آنها به دور است که شما می توانید یک راه حل که خیلی گسترده شما لازم نیست جعلی درمان هر بیشتر.” آبله است که از بین بروند از سیاره خواهد بود به عنوان مثال کامل از یک بیماری دیگر نیاز به روغن مار درمان.

ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن بر اظهارات ضد عفونی کننده و یا هیدروکسی کلروکین تحمل ؟ در ابتدا وجود دارد سراسیمگی از تماس های تلفنی به سم کنترل مراکز در سراسر کشور مرتبط با مواد ضد عفونی کننده. “هنگامی که اطلاعات غلط در می آید و یا شما فقط می گویند چیزی که بالا میآید در سر خود را به آن ارسال یک پیام اشتباه” گفت: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) در ABC را در این هفته. “ما تا به حال صدها تماس ما آمده اضطراری hotline ما در وزارت بهداشت درخواست اگر آن را درست به مصرف Clorox یا الکل تمیز کردن محصولات — آیا که قرار بود برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس.”

هنوز هم بارت معتقد است که ضد عفونی کننده ایده احتمالا می میرند به سرعت. “ایده در مورد خوردن سفید کننده است که تا کنون فراتر از احمق است که من فکر نمی کنم آن را به آخرین. چیزهایی که خطرناک ترین تمایل به گذشته بسیار طولانی می گوید:” بارت.

از سوی دیگر سازمان غذا و دارو است که هنوز گزارش کمبود هیدروکسی کلروکین حتی پس از یک مطالعه 368 COVID-19 بيمار در ایالات متحده جانبازان بیمارستان یافت بدون بهره مندی از مواد مخدر و افزایش خطر مرگ است. یک مارس 10 مقاله در JAMA سلامت Forumsays تقاضا برای مواد مخدر منفجر شده و در نتیجه کمبود برای بیمارانی که نیاز به آن برای اثبات مزایای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک زن و شوهر از چیزهایی که برای او وقتی که می آید به طول زندگی حداقل برخی از اطلاعات غلط او حمایت می گوید Viswanath. “برای یک اسطوره به تحمل آن نیاز به دو نوع از مردم: یک گروه بزرگی از مردم که در حال آماده مشتاق مخاطبان و توانمندسازها—گروه دیگری از افرادی که تمایلی برای به چالش کشیدن ایده های غلط. من نگران هستم که اطلاعات غلط و دروغ را از آنجا که ما در حال رفتن به تغییر تهمت رفتار.”

آن را خیلی زود به می دانم که اگر مردم همچنان به ذخیره کردن hydroxychloroqine اما کولفیلد در حال راه اندازی یک مطالعه به تست چگونه به طور متوسط کاربران توییتر احساس می کنم در مورد مواد مخدر است. “ما در حال رفتن به جمع آوری یک هفته ارزش توییتهایی که ذکر هیدروکسی کلروکین,” او می گوید. “فرضیه ما این است که این اطلاعات غلط است رفتن به تحمل.” اما به عنوان یک دانشمند او را باز به حال ثابت کرد اشتباه در یک موضوع است که به سرعت در حال حرکت و در آن مکان به خصوص مشغول شنیدن واقعی علم است. پس از مطالعه سلامت اطلاعات غلط برای دهه او می گوید: او هرگز قبل از دیده می شود پس از بحرانی از اشتباه در مشاوره و بنابراین آگاهی از آسیب آن می توانید انجام دهید.

که خبر خوبی است. اما صدا و شارلاتان هستند و مدبر است. زمانی که ایدز آمار در سال 1980 می گوید: Barrett یک همکار متوجه شده است که افرادی که تا به حال شده است ترویج جعلی درمان سرطان شروع به تغییر تمرکز خود را. آنها شروع به ترویج جعلی ایدز درمان. “او آن را به نام ‘حقه رول اور” می گوید: “بارت.

به دنبال حقه بازی Rollover برای دوباره اتفاق می افتد می گوید: Barrett. مردم یک بار شعار ایمنی بدن سیستم بوستر جعلی درمان سرطان ساختگی درمان آرتروز و دیگر ساختگی درمان خواهد شد به احتمال زیاد آنهایی که امیدوار کننده برای جلوگیری و درمان COVID-19.

سوزان آستانه یک نویسنده مستقل است که تحت پوشش بهداشت و درمان و پزشکی است. او نویسنده سه ماهه چهارم و همکاری نویسنده از یک تغییر از قلب است.

Sushmita Pathak کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>