هنگامی که آن را امن برای سهولت اجتماعی فاصله? در اینجا چیزی است که یک مدل می گوید: برای هر دولت

بزرگنمایی این تصویر

کارولینای جنوبی است و مجاز فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی به مشتریان. این یکی از تعداد انگشت شماری از کشورها کاهش در برخی از اجتماعی محدودیت فاصله. داستین اتاق/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

داستین اتاق/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

در سراسر آمریکا و رهبران دولت در حال دست و پنجه نرم با به چالش کشیدن تصمیم از زمانی که به استراحت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های است که کمک به حفظ COVID-19 در چک.

در حال حاضر این هفته گرجستان فرماندار اجازه داده است کسب و کار مانند ورزشگاه, سالن مو و سینما برای بازگشایی — با وجود ملاقات با بسیاری از کاخ سفید دستورالعمل برای فاز 1 از بازگشایی. کارولینای جنوبی, فرماندار گرفته است مشابه خشک — از جمله بازگشایی دولت را در سواحل است.

و فرمانداران از کشورهای دیگر مانند تنسی و اوهایو می گویند آنها اجازه خواهد داد که خود را به اقامت در خانه سفارشات به پایان می رسد در هفته آینده با درجات مختلف اجتماعی فاصله مورد نیاز فراتر از آن نقطه.

اما چگونه باید متحده تصمیم می گیرید که برای بازگشایی? اپيدميولوژيستها و دیگر متخصصان سلامت هشدار می دهند در برابر حرکت بیش از حد سریع است. آنها توجه داشته باشید که coronavirus است که هنوز هم در گردش. موارد می تواند مارپیچی به سطح فاجعه بار بیش از همه دوباره مگر اینکه اقدامات مناسب گرفته شده است.

اجماع نظر است که می گوید نباید باز کردن مگر اینکه آنها را به یک سیستم قوی برای شناسایی و سرکوب جدید شعله ور شدن یو پی اس با تست تا ببینید که چه کسی شما ردیابی تماس های خود را و جداسازی و quarantining به عنوان مورد نیاز است.

متاسفانه نگرانی گسترده است که بسیاری متحده خواهد بود آماده برای راه اندازی این سیستم هر زمان به زودی به دلیل ادامه مشکلات با تست ظرفیت و همچنین محدود نیروی انسانی در دولت و ادارات بهداشت محلی.

بنابراین یک تیم از بیماری افسران — از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و یا IHME — آمده است تا با استاندارد های مختلف. آنها در حال پرسیدن سوال: آنچه که حداکثر تعداد عفونت های جدید است که می تواند با خود و زمان تست و با ردیابی نمود ؟

IHME پاسخ: 1 جدید عفونت در هر یک میلیون نفر در یک دولت است. آنها تخمین می زنند که آمریکا با این سطح از انتقال باید قادر به نگه داشتن شیوع بیماری از خیره کننده حتی پس از مردم شروع mingling دوباره هر چند محققان استرس است که هنوز هم نیاز به محدود کردن اجتماعات بزرگ.

IHME تیم ساخته شده است یک مدل برای پیش بینی زمانی که هر دولت را در رسیدن به این آستانه 1 جدید عفونت در هر میلیون نفر است. اصلی خود را پیدا کردن است که تعداد بسیار کمی از کشورهای نزدیک هستند.

مه 10, فقط پنج کشور پیش بینی شده برای دریافت وجود دارد — آلاسکا, هاوایی, مونتانا, غرب ویرجینیا و ورمونت. بیست ایالت و ناحیه کلمبیا نمی رسیدن به آستانه و آغاز و یا بعد. این شامل دو ایالت که فرمانداران شده اند تهاجمی ترین مورد بازگشایی — جورجیا و کارولینای جنوبی است. علاوه بر این اوهایو است نه پیش بینی شده برای دیدار با استاندارد تا مارس 14; تنسی نه تا زمانی که ممکن است 20.

به صورت یک نمودار از تاریخ پیش بینی شده برای هر یک از دولت حرکت در زیر و یا اینجا را کلیک کنید.

اما در ابتدا چند هشدارهای.

علی Mokdad استاد بهداشت معیارهای علوم در IHME می گوید این تیم آمد تا با 1-جدید-عفونت-هر-میلیون استاندارد بر اساس بررسی برخی از آنها از ظرفیت های موجود از ادارات بهداشت محلی در سراسر کشور است. اما او می گوید: “این بسیار دشوار است برای ما به مطمئن شوید. بنابراین ما ساخته شده یک برآورد بسیار محافظه کار.” و او می گوید: در حال حاضر “متحده شروع به رسیدن به ما گفت:” من می توانم بیشتر از آن تا [در عوض] شما می توانید به من بگویید چه داده های خود را نشان می دهد در زمانی که ما رسیدن به عنوان مثال دو مورد در هر میلیون؟’ “

از سوی دیگر Mokdad هشدار می دهد که برای باز کردن در واقع ممکن است نیاز به مطرح شود هنوز هم بالاتر در پرتو تحقیقات جدید ساخته شده دوشنبه برآورد که حدود 20 درصد از ساکنان شهر نیویورک در حال حاضر آلوده شده است با COVID-19. که بسیاری از بار تعداد موارد تایید شده. و آن را نشان می دهد coronavirus در حال گسترش توسط افرادی که بدون علامت تا حد بسیار بیشتر از IHME تیم و دیگر افسران را به خود اختصاص داده است. “این اشتباه بسیاری از ما می گوید:” Mokdad. “ما با داشتن جلسات طولانی در مورد آن.”

در میان مفاهیم است که یک محل که در آن عفونت را به 1 ازای هر یک میلیون نفر ممکن است با این وجود نیاز به مراتب بیشتر تست ظرفیت از IHME فعلی رویکرد نشان می دهد چرا که مقامات نیاز به اطمینان حاصل شود که کارگران بازگشت به شغل در شلوغ صنایع — مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان — نه بدون علامت پخش از این بیماری است. “ما باید بسیار مراقب باشید که می گوید:” Mokdad.

یک نکته نهایی: IHME مدل فقط یکی از بسیاری است که ایجاد شده به نقشه پیشرفت COVID-19 و برخی دیگر از مدل های ارائه کمتر گلگون بینی در مورد خط روند عفونت نرخ. در کل مدل های از این نوع باید به عنوان اللفظی پیش بینی از آینده است. آنها می تواند مفید ابزار برای اندازه گیری احتمال خط روند ظهور بیماری و احتمال تاثیر های مختلف پاسخ استراتژی. اما مدل های ذاتا موضوع به خطا زیرا آنها بر اساس مفروضات متعدد است که دانشمندان تنها می توانید حدس تحصیل در مورد حق در حال حاضر.

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>