چه در $2 تریلیون لایحه برای بهداشت و درمان ؟

بسیاری از عظیم الجثه مبلغ پول در coronavirus لایحه کنگره فقط گذشت در برخورد با بحران اقتصادی سلامت عمومی یک.

“بسیاری از این لایحه اورژانس در امداد رسانی به مردم و بیمه بیکاری می گوید:” لورن آدلر, همکار مدیر USC-بروکینگز شفر ابتکار برای سیاست های بهداشتی. “این مقررات بهداشتی در برخی از حس های ثانویه است.”

برای سلامتی بزرگترین بلیط مورد 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. استاد لیندسی Wiley از دانشگاه آمریکایی واشنگتن کالج قانون توصیف آن به عنوان یک نوع از “پیش از فاجعه به قید وثیقه” برای بیمارستان ها و یادداشت ها که در جزئیات که در آن توزیع خواهد شد و در چه مقدار گذاشته می شود. “این به احتمال زیاد به شدت مورد بحث و مجادله” او می گوید.

آدلر یادداشت این پول نه تنها به صورت مستقیم برای مراقبت از coronavirus بیماران بلکه به صورت غیر مستقیم ضرر و زیان است.

“ما در حال حاضر بیمارستان ها لغو تن از انتخابی مراقبت و دیدن بسیار بزرگ درآمد از بازدید از آنجا که” او می گوید. “بدیهی است که ما به شدت نیاز به بیمارستان باز بماند و عملکرد در حال حاضر.”

وجود مقررات دیگر که کمک به بیمارستان مانند پاداش برای coronavirus مراقبت از بیمار یک دست انداز در مدیکر پرداخت بهره وام ،

وجود نزدیک به یک میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه برای واکسن و درمان.

و وجود 16 میلیارد دلار به صورت استراتژیک ملی ذخایر. عدم بودجه کافی برای این ذخایر ساخته شده است روشن در چند ماه گذشته و هفته با داستان از ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران التماس برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و لباس و ضد عفونی کننده دست.

“این پول است که یک تضمین برای شرکت هایی که در حال سرمایه گذاری در تولید — چه می شود که [تجهیزات حفاظت شخصی] و یا واکسن — که دولت خواهد بود و خریدار در پایان می گوید:” دارا لیبرمن با پژوهش و حمایت از گروه اعتماد برای آمریکا سلامت. (به عنوان NPR گزارش شده در گذشته شرکت های ramped تا تولید تنها برای دیدن تقاضا خشک تا زمانی که یک بحران عبور می کند.)

لیبرمن همچنین یادداشت 500 میلیون دلار اختصاص داده شده برای بهداشت عمومی نوسازی — محل دیگری مزمن کمبود سرمایه گذاری است که در حال حاضر نشان دادن. “ما می دانیم که بسیاری از ادارات بهداشت هنوز هم وابسته به کهنه روش ردیابی بیماری چه که تلفن و یا فکس و یا کاغذ,” او می گوید.

ویلی می گوید او را “بسیار تحت تاثیر قرار با توجه به غیرمستقیمی” خطاب در این لایحه با اشاره به کمک های مالی برای پیشگیری از خودکشی و استفاده از مواد مخدر درمان اختلال است که به طور ناگهانی نیاز به تغییر به پزشکی از راه دور.

جن Kates از قیصر بنیاد خانواده می گوید: یکی از چیزهایی که از دست رفته است در نظر گرفتن تمام هزینه های درمان که بیماران ممکن است به عنوان بیشتر و بیشتر آمریکایی ها دریافت coronavirus. بیماران هنوز هم می تواند با پرداخت کامل خود را بالا deductibles و یا حتی چهره تعجب صورتحساب پس از اینکه در بیمارستان بستری است.

چیزی کنگره تصویب کرده است تا کنون به این موضوع بنابراین افرادی که در حال حاضر در برخورد با بیکاری و تنهایی و ترس هنوز هم ممکن است به نگرانی در مورد گرفتن دفن شده در صورتحساب های پزشکی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im