آنچه که ما در حال خواندن در مورد هفته گذشته از اعتراضات

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد زانو زده به عنوان او در برابر اعضای گارد ملی امنیت منطقه پس از اعتراض در مینیاپولیس, Minn. Carlos Barria/Reuteres پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Carlos Barria/Reuteres

اگر شما شده است تلاش برای نگه دارید تا با اخبار در مورد در سراسر کشور در اعتراض به خشونت پلیس این جریان داستان می تواند طاقت فرسا. در روز پس از جورج فلوید را قتل به دست پلیس مینیاپولیس خبرنگاران پوشش شده اند این تظاهرات در بیش از 140 شهر در سراسر کشور تلاش برای ایجاد حس از این لحظه های پر سر و صدا.

در اینجا برخی از مهمترین و روشن داستان است که ما جزئیات این هفته برای کمک به ما در درک ما چگونه به اینجا رسیدیم و این مسائل بزرگتر رانندگی شد.

مینیاپولیس در زمینه

این است که به سختی اولین بار است که مینیاپولیس فوران کرده است به اعتراضات در مورد خشونت پلیس و قتل مردم سیاه و سفید. در سال 2016 مردم به خیابان ها ریختند و پس از پلیس و کشته Philando کاستیا در طول توقف ترافیک در نزدیکی حومه شاهین ارتفاعات. و در سال 2015, مینیاپولیس, پلیس به ضرب گلوله کشته و Jamar کلارک که مشتعل دو هفته از تظاهرات.

در بوستون نقد و بررسی, الیزابت Stinton مربوط به زمان تظاهرات در مینیاپولیس به آنهایی که به دنبال مرگ کلارک و کاستیا. او همچنین به نظر می رسد در سراسر کشور ناآرامی های پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968. شبیه به شورش صورت گرفت که بیش از نیم قرن پیش او می نویسد: مینیاپولیس ساکنان تغذیه می شوند “تجمع بدون جواب نارضایتی و عدم بتن تغییرات فوری خود را به شرایط زندگی است.”

“به جای پاسخ به خشونت سیاسی شورش با سیاست—مانند پرداختن به جرم بیکاری, عدم مدارس دولتی و غیر انسانی شرایط مسکن—سیاستگذاران و مقامات از ریچارد نیکسون جنگ با جرم و جنایت به هر دو حزب در جنگ با مواد مخدر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش از “قانون و نظم” سیاست همواره به دنبال مدیریت مواد عواقب ناشی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی (به عنوان مثال, فروپاشی شهری و سوء مصرف مواد مخدر) با پلیس بیشتر بیشتر نظارت و در نهایت بیشتر حبس. ما به عنوان یک ملت هنوز موفق به روی چیزی حساب کردن با عقل پادشاه پیامبرانه ارائه شده نسبت به پایان زندگی خود را: که تنها عدالت اجتماعی و پیشرفت مطلق ضامن شورش پیشگیری است. وجود دارد هیچ پاسخ. سازنده تغییر اجتماعی را به ارمغان بیاورد برخی از آرامش; بهانه را صرفا تشویق آشفتگی.'”

پلیس

بیش از تخته سنگ, Joel Anderson می نویسد که در حالی که بسیاری از روسای پلیس در حال محکوم کردن استفاده بیش از حد از زور توسط افسر پلیس که به کشته شدن Floyd این مهم است که به توجه به آنچه که پلیس در حال انجام در طول تظاهرات:

“پاسخ های اولیه پلیس رهبران ممکن است احساس مانند پیشرفت اما فیلم از پلیس و معترضان در, درگیری مسلحانه در خیابان ها نشان می دهد حقیقت را در: افسران بسیار نزدیک به آنچه ما می بینیم در فیلم ها ویروسی مستند خود را به خشونت نسبت به حسن نیت عبارت از رهبران خود را. با وجود تغییر در اظهارات عمومی پلیس تغییر نکرده پس از اعتراضات سال 2014 و 2015.”

بسیاری از معترضان از جمله روزنامه نگاران دستگیر کرده اند پلیس در نوار اشاره اسلحه تیراندازی و گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در آنها. مایکل Dessam لیستی در تخته سنگ از راه های پلیس و تحریک به خشونت: “پلیس در سراسر کشور اشک آور معترضان با گاز کشته سوار وسایل نقلیه از طریق جمعیت آتش گشودند با nonlethal دور بر روزنامه نگاران و یا مردم در اموال خود را و در حداقل یک مورد را تحت فشار قرار دادند بیش از یک مرد مسن بود که راه رفتن با عصا.”

موجود در حالی که سیاه و سفید

این COVID-19 همه گیر است که هنوز هم خشمگین در تظاهرات و به ما گزارش, سیاه مردم در حال مرگ هستند از این ویروس در نامتناسب نرخ. و به عنوان Annelisa Merelli در کوارتز می نویسد: خشونت پلیس است همچنین بحران بهداشت عمومی است که بر مردم سیاه و سفید در یک نرخ بسیار بالاتر از دیگران:

“به یک حس قدر از بحران APHA گزارش داد که در سال 2016 به تنهایی (آخرین سالی که این سازمان می تواند داده های قابل اعتماد در خود نشانه گفتن از عدم اولویت روشنی به این موضوع) حداقل 1,019 نفر کشته شدند با توجه به دخالت پلیس و 76,440 مجروح شدند. این منجر به تقریبا 55,000 سال زندگی از دست داده بود و یک برچسب قیمت بزرگ بیش از حد: خشونت پلیس دلار هزینه 1.8 میلیارد دلار در هر سال با توجه به مراکز کنترل بیماری را اخیرا اطلاعات موجود (2010).”

بسیاری استدلال می کنند که این دو بحران به صورت سیاه و سفید جامعه—خشونت پلیس و coronavirus—نمی مستقل از یکدیگر است. در واقع در هر دو مورد میزان مرگ و میر ناشی از تبعیض سیستماتیک و در هر دو مورد راه حل ممکن است نیاز به یک بازنگری کلی سیستم.

در اقیانوس اطلس, Ibram X. Kendi به بررسی یک سال 1896 سند توسط یک امار شناس است که می گوید مردم سیاه و سفید به طور طبیعی انتخاب شده برای بیماری و مرگ خواهد بود و به تدریج منقرض شده. Kendi به نوشتن می رود که “بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها شده اند در انتظار برای انقراض پس هافمن” و که سیاه و سفید آمریکایی “زندگی در کابوس” به جای گریزان رویای آمریکایی:

“یک کابوس است که اساسا یک داستان ترسناک از خطر, اما آن را کاملا یک داستان ترسناک. سیاه, افراد تجربه, لذت, عشق, صلح, ایمنی است. اما در هر داستان ترسناک کسانی که لحظات فراموش نشدنی از رنج ترور و ضربه ساخته شده اند خطر ضروری به تجربه نژادپرستانه در امریکا است. چه سیاه و سفید آمریکایی تجارب بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید را تجربه کنند. آمریکایی های سیاه و سفید به طور مداوم پله به رنج و وحشت و ضربه دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. آمریکایی های سیاه و سفید به طور مداوم پله به روح مرده. زیرا آنها می دانند که: آنها می توانست آنها هستند آنها. زیرا می دانند که این خطرناک است برای سیاه و سفید در آمریکا به دلیل نژادپرست آمریکایی ها دیدن سیاه پوستان به عنوان خطرناک است.”

داستان های همبستگی

ما NPR همکار لیلا فاضل نوشت: در مورد سومالی مهاجر, Safia Munye که افتتاح یک رستوران در مینیاپولیس بیش از دو سال پیش تنها به او درها با توجه به COVID-19. اما جامعه بسیج پشت سر او کسب و کار و افزایش بیش از $180,000 به دوباره باز کردن این آخر هفته—تا زمانی که آن را سوزانده در طی تظاهرات. اما با وجود از دست دادن او Munye می گوید او می خواهد عدالت برای جورج فلوید و تغییر برای مینیاپولیس.

“‘قلب من شکسته است. ذهن من شکسته است, ” او می گوید. ‘من می دانم که من می توانم دوباره از این. اما این را می توان جایگزین کرد. جورج زندگی نمی. جورج زندگی مهم تر بود. آن مرد که کشته در غیر انسانی ترین راه است. من امیدوارم که او می شود عدالت است.'”

و نیویورک تایمز آورده ما یکی دیگر از داستان در مورد انعطاف پذیری و همبستگی مورد Bangaldeshi خانواده در مینیاپولیس که او نیز خود را از دست داده رستوران پس از آن سوزانده شد پایین در یکی از تظاهرات. در عین حال آنها پشتیبانی از قیام و حتی باز های رستوران درب های پزشکی به عنوان پناهگاهی برای داعش است.

“‘ما فقط تلاش برای انجام آنچه که ما می تواند به ما کمک جامعه گفت: [عوسجه] اسلام که کمک به درمان زخمی شد. ‘مطمئن شوید که ما تا به حال کسب و کار ما. مطمئن, ما در تلاش برای نگه داشتن آشپزخانه ما باز است. اما بیش از هر چیز ما نگران بودند برای مردم ما است.’

“تنش در [Ruhel] اسلام شهرستان به تصویب رسید او را به یاد دوران کودکی خود را در بنگلادش هنگامی که او زندگی می کردند از طریق یک دیکتاتوری. دو نفر از دانش آموزان همکار خود را کشته شدند توسط پلیس, او گفت:. ‘ما در رشد پس از سانحه دولت پلیس بنابراین من آشنا هستم با این نوع از وضعیت او گفت:.”


برای پیدا کردن بیشتر از داستان ما به دنبال آن هستید در حال حاضر مطمئن شوید برای عضویت در خبرنامه برای دریافت این هفته این برنامه در مورد تظاهرات اتفاق می افتند در سراسر کشور.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>