آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از شیوع کروناویروس در ناو هواپیمابر تئودور روزولت

تحقیقات با نیروی دریایی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به شیوع کروناویروس در هیئت مدیره سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تئودور روزولت عملکرد می تواند اطلاعات با ارزش نه تنها نظامی بلکه بیشتر جامعه علمی در مسابقه برای درک بهتر این ویروس نیروی دریایی می گوید.

روزولت بوده است تا در گوام در ماه گذشته به عنوان ویروس در سراسر خدمه آن.

بیش از 17 درصد از کشتی حدود 4,845 ملوانان باید آزمایش مثبت برای coronavirus — 856 ملوانان. هنوز هم وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از نتایج برجسته نیروی دریایی در روز جمعه گفت.

چهار ملوانان در بیمارستان در پایگاه نیروی دریایی گوام. یکی دیگر از رئیس حمل و نقل هوایی Ordnanceman چارلز Thacker, 41, درگذشت از این ویروس در هفته گذشته است.

تبلیغات

از دوشنبه, نیروی دریایی شده است بررسی اعضای خدمه به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. نیروی دریایی و CDC گفت: قبلا آنها امیدوار به بررسی 1,000 ملوانان به دست آوردن بزاق و آزمایش خون.

Cmdr. دنور Applehans سخنگوی نیروی دریایی اداره دارو و عمل جراحی گفت: در یک ایمیل جمعه این سرویس خواسته 1,400 ملوانان به شرکت. نیروی دریایی کاهش یافت و به خوبی از این هدف است.

“ما بسیار خدا را شکر به حدود 400 crewmembers از ناو یو اس اس تئودور روزولت که در ارائه نمونه ها برای این شیوع بررسی” Applehans نوشت: در یک ایمیل. “شایان ذکر است که ناو یو اس اس تئودور روزولت به خدمه بوده است تحت تاثیر این ویروس سخت تر از هر واحد نظامی و وجود دارد بسیاری از رقابت در خواست خدمه به کشتی تمیز و آماده بازگشت به دریا. ما نمی توانیم بیش از حد ما قدردانی برای کسانی که داوطلب.”

هدف از این تحقیق مقامات می گویند این است که به درک بهتر رفتار این ویروس و به درخواست کسانی که درس به دیگر کشتی های نیروی دریایی و نظامی واحد است.

تبلیغات

شیوع بیماری در روزولت ارائه یک فرصت برای درک چگونگی گسترش بیماری در یک نسبتا کنترل محیط زیست گفت: Shane Crotty یک virologist و استاد در واکسن کشف بخش در لا جللا موسسه ایمونولوژی در سن دیگو.

“این واقعا یک فرصت فوق العاده برای یادگیری بیشتر” Crotty گفت. “این نوع سناریو — یک محیط کنترل شده به مراتب کمتر متغیر — آن نوع از وضعیت اپیدیولوژی عشق به دلیل به حداقل رساندن متغیر است. برای من سمت ما بسیار علاقه مند در درک ویروسی ایمونولوژی — پاسخ [به ویروس]. به طور خاص چگونه است که کمک خواهد کرد که واکسن توسعه است.”

3rd Medical Battalion staff conduct medical screenings for USS Theodore Roosevelt Sailors

نیروی دریایی ملوان دگرمن. j.g. کارولین Kivisto یک پرستار انجام میدهد 48 ساعت مشاهده در یک ملوان اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

(گروهبان دوم ، اردن گیلبرت/فرمانده نیروی کار 75)

توسعه یک واکسن موثر برای coronavirus دیده می شود توسط بسیاری به عنوان کلید به زندگی در سراسر جهان به حالت عادی بازگشت. La Jolla, موسسه ایمونولوژی پیشرو بین المللی در تلاش برای جمع آوری آنتی بادی نمونه که کلیدی در توسعه واکسن.

تبلیغات

نمونه خون از روزولت بررسی خواهد شد تست شده در سی دی آزمایشگاه در آتلانتا با استفاده از آژانس جدید سرولوژی آزمون است که می تواند شناسایی آنتی بادی و بگویید محققان که آیا یک فرد است در معرض ویروس حتی اگر آنها در حال نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

در Roosevelt Applehans گفت: نرخ بدون علامت ملوانان تست مثبت برای این ویروس است که در پایان بالا از چه CDC می گوید می توان انتظار داشت در جمعیت عمومی است.

“حدود 50 درصد از ملوانان که تست مثبت تا کنون در [تئودور روزولت] نشان داده اند و نه علائم COVID-19,” Applehans گفت.

“CDC گفته است که حدود 25 درصد از COVID-19 عفونت بدون علامت در تمام گروه های سنی. با توجه به این که ملوانان به طور کلی جوان تر و سالم تر از جمعیت عمومی در تمام گروههای سنی 50 درصد یا حتی کمی بالاتر ممکن است مناسب یا انتظار می رود.”

تبلیغات

Applehans گفت: نیروی دریایی در انتظار به دست آوردن وضوح بیشتر بر روی حامل بدون علامت و انتقال ویروس از طریق مداوم آن شیوع تحقیقات.

tr med.jpg

نیروی دریایی ایالات متحده ملوانان حاشیه نویسی COVID-19 علائم در حالی که غربت درب-به-درب به ارائه روزانه چک پزشکی برای ملوانان اختصاص داده شده به ناو هواپیمابر تئودور روزولت که در انزوا در پایگاه نیروی دریایی گوام در مارس 18.

(گروهبان دوم ، اردن E. گیلبرت/ سپاه تفنگداران دریایی)

در میان پرسش Crotty است این است که آیا افراد بدون علامت که تست مثبت برای این ویروس ایجاد یک پاسخ ایمنی بدن — چیزی CDC را آزمایش پادتن ممکن است آشکار است.

“از منطقه من در تخصص ما فکر کردن در مورد واکسن توسعه و ایمنی یک قطعه گم شده این است: آیا بدون علامت موارد توسعه پاسخ ایمنی بدن یا نه؟” Crotty گفت. “این آزمایش خون در ملوانان باید نشان می دهد که بسیار به سرعت.”

تبلیغات

که پاسخ ایمنی است که به طور موثر دعوا کردن ویروس — بگویید محققان آنچه یک پاسخ موثر به نظر می رسد.

“در حال حاضر وجود دارد بیش از 80 متفاوت واکسن نامزدها” Crotty گفت. “هنگامی که شما اطلاعات در دست چه خوب پاسخ ایمنی به نظر می رسد مانند آن می تواند کمک به اشاره چه واکسن استراتژی کار می کند. که واقعا با ارزش اطلاعات آنها در حال رفتن به با کیفیت بسیار بالا اطلاعات در مورد واقعی بدون علامت موارد است.”

در روزولت و بر خلاف هر جای دیگری با شیوع 100% از کسانی که به طور بالقوه در معرض ویروس تست شده اند. اگر چه نه همه خدمه شرکت در نیروی دریایی و CDC تحقیقات و هدف این است که به طور خاص برای توسعه واکسن نیروی دریایی است که امیدواریم نتایج آن مفید هستند.

“آنچه در این بررسی شیوع ارائه خواهد شد این است که برخی از اطلاعات اولیه در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس روی عرشه کشتی و توسعه آنتی بادی است که از قرار گرفتن در معرض” Applehans گفت. “ما امیدواریم که مفید است در ارائه برخی از اطلاعات اضافی در مورد چگونگی این ویروس منتقل می شود.”

تبلیغات

در علاوه بر این به خون و بزاق نمونه های گرفته شده از ملوانان مقامات نیز داوطلبان با پر کردن نظرسنجی برای ردیابی مکان خود را در هیئت مدیره کشتی.

نیروی دریایی جراح عمومی عقب Adm. بروس گیللینقم گفت: اخیرا یکی از اهداف این تحقیق برای تعیین مقدار ویروس گسترش بدون ملوانان نشان دادن علائم.

“از آنجا که از قبل علامت انتقال اعتقاد ما بر این است که آن را احتمالا از طریق کشتی کاملا آزادانه و در ابتدا ناشناخته” گیللینقم گفت.

روزولت کشیده به گوام در مارس 28, به عنوان ویروس گسترش خارج از کنترل در میان خدمه آن. این بزرگترین شیوع این ویروس در ارتش ایالات متحده.

تبلیغات

دو مورد از این ویروس پیدا شد در میان دو تن از کشتی های هوایی بال یک نیروی رسمی گفت: Union-Tribune. اما از آنجا که این دو مورد به نور آمد 15 روز پس از یک پورت سفر به ویتنام گیللینقم نمی تواند می گویند که چگونه این ویروس رو بر روی هیئت مدیره.

او گفت که قصد بررسی است.

“هدف از تحقیق این است برای رسیدن به منبع آن را برای درک بهتر رفتار این ویروس رفتن به جلو,” او گفت:.

دیگر عوامل نیروی دریایی است که یادگیری در مورد این ویروس به نور آمد به تازگی به عنوان سرویس گزارش برخی از قرنطینه ملوانان آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از 14 روز پس از آزمایش منفی است.

تبلیغات

کارشناسان نقطه به ویروس ” دوره کمون طولانی به عنوان یکی از عوامل کلیدی در ساخت آن دشوار کند.

در حالی که نیروی دریایی منافع در تحقیقات تکیه بیشتر به سمت بازگشت به دریا و انجام عملیات Applehans گفت: CDC به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با پژوهشگران در بخش غیر نظامی نیز هست.

“همکاران ما در CDC به اشتراک گذاری این اطلاعات با گسترده تر جامعه علمی به عنوان مفید است” Applehans گفت. “ما نمی خواهد برای مطمئن دانند تا زمانی که نمونه در حال پردازش و تجزيه و تحليل داده ها اما همه چیز ما می توانید در مورد این ویروس جدید مفید است و کمک به بدن بزرگتر از دانش علمی را افزایش می دهد که درک ما را از اینکه چگونه ما می توانیم جلوگیری از, درمان و کاهش COVID-19.”

نیروی دریایی در انتظار بررسی آن از خدمه به پایان جمعه. نتایج حاصل از CDC نیست با توجه به مدت حداقل یک ماه.

تبلیغات

دایر می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>