آنچه که در اسرائیل می رود محاکمه به اتهام فساد مالی

بزرگنمایی این تصویر

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در تل آویو در سپتامبر گذشته. نتانیاهو در این کشور طولانی ترین خدمت نخست وزیر را به دادگاه روز یکشنبه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. ادد Balilty/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ادد Balilty/AP

او کشور خود را مرد قدرتمند ترین. زمان مجله تاج گذاری او را “پادشاه اسرائیل است.” اما او نمی تواند برنده بیش از اسرائیل بی رحم مطبوعات آزاد. بنابراین او متهم است که از خرید راه خود را به داخل اتاق خبر از پیشرو, اخبار سایت, مخفیانه دیکته چاپلوس پوشش است که به او کمک کرد تا برنده انتخاب مجدد دو بار.

که ادعا شده است در مرکز بی سابقه دادگاه درام که آغاز و یکشنبه در اورشلیم: دولت اسرائیل v. بنیامین نتانیاهو.

طولانی ترین خدمت نخست وزیر تاریخ اسرائیل پس از 11 سال بدون وقفه در کار خواهد وارد دادگاه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. اگر به جرم او می تواند صرف چندین سال پشت میله های زندان.

این اولین بار در اسرائیل و بسیاری از جهان — که یک رهبر را در آزمایش. معمولا ارشد مقامات اسرائیلی در گام پایین زمانی که آنها چهره به اتهام فساد مالی به عنوان نتانیاهو سلف سابق نخست وزیر ایهود اولمرت.

اما نتانیاهو این است که توسط قانون مورد نیاز نیست بعد از اینکه کیفرخواست صادر و به استعفا خودداری کرده است. محافظه کار رهبر را تکذیب تخلف و مدعی وجود یک جناح چپ جادوگر هانت علیه او ادعا می کنند که موجب زشت فرهنگ جنگ علیه اسرائیل قضائیه اجرای قانون و رسانه ها.

حماسه فرو کشور به بحران سیاسی برای بیش از 500 روز. اسرائیل برگزار شد سه ملی انتخابات هر خدمت به عنوان یک همه پرسی نتانیاهو اما تولید هیچ برنده. در نهایت این هفته با دیوان عالی کشور تایید نتانیاهو مهر و موم شده معامله با آرا و تشکیل دولت وحدت ملی.

“این وحشتناک است. این اولین بار است که یک اقدام نخست وزیر در دادگاه کیفری محاکمه, تحت تعقیب, بسیار, بسیار جدی جرائم گفت:” امانوئل ناخالص استاد بازنشسته حقوق در حیفا دانشگاه. “این لحظه ای حیاتی است.”

چه اتهامات علیه نتانیاهو?

جدی ترین حمل یک اتهام رشوه خواری. دادستان متهم نتانیاهو از ارائه نظارتی نعمت به ارزش صدها میلیون دلار به مخابرات اجرایی و در عوض به دست آوردن راز سرمقاله کنترل والا! اخبار, اسرائیل, دومین و بزرگترین سایت خبری. برای نزدیک به پنج سال از جمله خود را در طول سال 2013 و 2015 انتخاب مجدد مبارزات نتانیاهو و همسرش سارا گفته شده صدها نفر از سرمقاله مطالبات اجرایی و همسرش, قرار داده, داستان و عکس های, کشته unflattering پوشش و دولت بر استخدام از سردبیران و خبرنگاران.

“به طور کلی اتهامات رشوه خواری آن را سخت به شواهد خوبی بین نشخوار و نرم افزار” گفت: امیر Fuchs از حزبی اسرائیل دموکراسی موسسه. “در کیفرخواست شما ببینید بسیاری از شواهد از لینک.”

اما آن را به یک کلاسیک مورد رشوه خواری که در آن بهره پول است و یا رابطه جنسی. پیش از این هرگز یک اسرائیلی رسمی شده است تحت تعقیب رشوه برای تامین مثبت را فشار دهید.

نتانیاهو همچنین چهره های کمتر اتهام تقلب و نقض اعتماد در دو موارد دیگر. او را متهم به بحث در مورد یک سری پیشنهاد با صاحب اسرائیل بزرگترین سایت خبری “وای. نت” و مرتبط با آن کاغذ Yediot Ahronotبرای ترویج قانون undercutting مالک بزرگترین رقیب در ازای صاحب معکوس خود انتقادی سرمقاله خط در برابر نتانیاهو.

نخست وزیر نیز متهم کشیدن رشته ها با ایالات متحده و مقامات اسرائیلی به نفع هالیوود تولید کننده که ارائه Netanyahus با یک منبع ثابت از جواهرات گران قیمت سیگار برگ و شامپاین. نتانیاهو نیز پذیرفته شده و به طور منظم عرضه سیگار برگ و شامپاین از استرالیا تاجر.

چه خواهد شد این دادگاه چگونه است ؟

با توجه به اهمیت این لحظه باز شدن شنوایی می تواند anticlimactic.

در 3 p. m. به وقت محلی (ساعت 8 صبح ET) یکشنبه نتانیاهو ظاهر خواهد شد قبل از سه قاضی پانل در دادگاه منطقه ای در شرق بیت المقدس برای یک جلسه انتظار می رود برای حدود نیم ساعت. نتانیاهو تنها خواسته می شود به گفتن چند کلمه — آیا او را درک اتهامات عنوان شده علیه. او نمی خواهد و در عین حال نیاز به وارد کردن درخواست.

مخابرات اجرایی و همسر و روزنامه مالک نیز صورت رشوه اتهامات عنوان شده علیه.

هر متهم مجاز است یک وکیل مدافع در دادگاه و با توجه به کروناویروس قوانین محدود کننده حضور و غیاب و همه باید پوشیدن ماسک. دادستان اختصاص داده شده است که محافظان را برای محافظت از او را از تهدید. خبرنگاران را پر سرریز اتاق به تماشای شنوایی بر روی صفحه نمایش اما دادگاه نمی خواهد تلویزیونی به عنوان مرسوم است.

جلسه افتتاحیه برای ماه مارس برنامه ریزی شده بود اما دولت coronavirus stay-at-home سفارشات رهبری قضات به تعویق انداختن آن — یک فرمت است که به رهبر زمان بیشتری برای ساختن یک دولت ائتلافی و امن خود را در دوره جدید ، در حال حاضر او می آید به دادگاه از موضع قدرت است.

نتانیاهو خواسته دادگاه معاف او را از حضور در افتتاحیه شنیدن این استدلال که او در حال حاضر آگاه از اتهامات و محافظان خود را بیش از coronavirus محدودیت در دادگاه حضور. اما دادگاه با رد درخواست او گفت: وجود دارد اتاق را برای محافظان خود و او نیاز به در حال حاضر برای خواندن اتهامات او. به عنوان آزمون پیشرفت نتانیاهو می تواند خواسته می شود به نظر می رسد در دادگاه سه یا چهار بار در هفته در حالی که هنوز هم در خدمت به عنوان نخست وزیر.

آن می تواند ماه به یک سال و به مراحل اولیه استدلال قبل از شاهدان به نام به ایستاده. دادستان ستاره شاهدان سه از نتانیاهو سابق دید از دستیاران که حاضر به شهادت علیه خود رئیس سابق و فرار از تعقیب. دادگاه به احتمال زیاد به اعطای نتانیاهو معافیت شخصا از حضور در هر جلسه. آن می تواند چندین سال قبل از حکم است که دست به پایین.

اگر قضات پیدا نتانیاهو گناه او می تواند درخواست تجدید نظر این حکم در دیوان عالی کشور است. اگر او را از دست داده است که درخواست تجدید نظر او خواهد بود نیاز به ترک اتاق.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>