آنچه در آن ممکن است مانند نگاه کنید با خیال راحت به بازگشایی مدارس

بزرگنمایی این تصویر

پدر و مادر با فرزندان خود را ایستاده در صف انتظار برای دریافت در داخل Stengaard مدرسه در شمال کپنهاگ, دانمارک. Olafur Steinar Gestsson/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Olafur Steinar Gestsson/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما

بزرگنمایی این تصویر

کودکان مدرسه ناهار در Korshoejskolen در راندرس دانمارک. دانمارک شروع بازگشایی مدارس در 15 آوریل. بو Amstrup/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بو Amstrup/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایماژ

بزرگنمایی این تصویر

یک دانش آموز از شیوه های امن شستن دست در Korshoejskolen عمومی مدرسه است. بو Amstrup/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

بو Amstrup/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما

بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus احتیاطی در Stengaard مدرسه در Gladsaxe دانمارک. Liselotte Sabroe/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Liselotte Sabroe/Ritzau Scanpix/خبرگزاری گتی ایما

سه چهارم از ایالات متحده در حال حاضر رسما بسته در مدارس خود را برای بقیه سال تحصیلی. در حالی که از راه دور آموزش, ادامه, تابستان است و یک علامت سوال و توجه است در حال حاضر شروع به نوبه خود به بعدی قرار می گیرند.

به تازگی فرمانداران از جمله کالیفرنیا گاوین Newsom و نیویورک اندرو کومو را شروع کرده اند به صحبت در مورد آنچه در مدرسه بازگشایی ممکن است مانند نگاه. و یک دولت فدرال برنامه ریزی برای بازگشایی با توجه به واشنگتن پستمی گوید که گرفتن بچه ها در کلاس های درس و یا دیگر گروه مراقبت است که اولویت اول برای برگشت به حالت عادی.

اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در این فرآیند از را تضمین می کند. در میان بزرگترین میگه لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش کشور بزرگترین اتحادیه معلمان این است: “امن و سالم برای کودکان و نوجوانان به بسته آنها را به این کلاس است؟”

در اینجا نه ایده های کلیدی — برگرفته از مصاحبه با کارشناسان بهداشت عمومی آموزش و پرورش مقامات و مربیان سراسر کشور — برای چه بازگشایی ممکن است مانند نگاه.

1. پا تا سلامت و اقدامات بهداشتی

“یک ساختمان مدرسه است نه آنچه که شما می توانید یک مکان ایده آل در وسط یک بیماری همه گیر” می گوید: مایکل Mulgrew سر از شهر نیویورک معلمان, اتحادیه اروپا, ایالات فدراسیون معلمان است. بنابراین اول منظور از کسب و کار او می گوید:, “آیا شما مطمئن شوید که وجود دارد یک برنامه در محل برای اطمینان از راه رفتن مردم در حال گسترش نمی یابد؟”

در حالت ایده آل, او می گوید, این انجام شده است با گسترده و مکرر تست برای coronavirus. اما Mulgrew همچنین با اشاره به اقدامات ایمنی گرفته در حال حاضر در این شهر 100 “منطقه ای مراکز غنی سازی” است که به ارائه مراقبت از کودکان برای کارگران خط مقدم. این شامل پوشیدن ماسک متوسط چک دست شستن مکرر مایع و اجتماعی فاصله قوانین اجرا حتی برای کودکان بسیار کوچک است.

کشورهای دیگر که در حال حاضر در حال حرکت به بازگشایی مدارس ممکن است ارائه درس برای ایالات متحده مربیان است.

دانمارک دوباره باز مدارس برای نمرات پایین تر فقط در 15 آوریل پس از چهار هفته shutdown. در کپنهاگ مدرسه بین المللی وجود دارد, کودکان, خط تا صبح در کنار مخروط ترافیک فاصله شش فوت از هم جدا. وجود دارد تنها 10 دانش آموزان به کلاس درس تنها با یک معلم. متخصصان مانند معلم هنر ارائه درس خود را از راه دور از طریق چت تصویری. و فقط پنج فرزند مجاز در زمین بازی در یک زمان. ایدا طوفان Jansen مدرسه ارتباط مدیر می گوید که آنها را ساخته اند تا یک بازی جدید به بازی در حالی که ماندن شش فوت از هم جدا: “Shadow tag. برچسب زدن یکدیگر را سایه به طوری که آنها در حال لمس کردن نیست.”

بچه ها خلاق هستند او می گوید. “آنها کشف کردن راه برای انجام کارها است.”

2. اندازه کلاس از 12 یا کمتر.

ماریا Litvinova یک محقق در موسسه علمی تبادل در تورین ایتالیا است چگونه مدل تعطیلی مدارس و کاهش گسترش بیماری است. او استدلال می کند که بدون درمان یا واکسن “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان” امن ” بازگشایی.”

هنوز هم در تلاش برای تعادل ایمنی با تاثیر بر خانواده و اقتصاد او همچنین توصیه برای کاهش تماس های اجتماعی با قرار دادن کودکان در گروه های کوچک به عنوان امکان پذیر است. فرض کنید به اندازه کافی وجود دارد و تست تماس با ما-ردیابی برای کاهش گسترش عفونت “بهتر است در صورتی که دانش آموز بوده و در تماس با یک گروه از دانش آموزان 15 در مقابل 100 دانش آموزان است.”

بر اساس اندازه های معمولی از یک کلاس درس در شهر نیویورک, 12 خواهد بود که اکثر کودکان شما می تواند در خود جای دهد در حالی که حفظ اجتماعی فاصله می گوید: UFT را Mulgrew. در مدرسه بین المللی در دانمارک آنها گروه بندی بچه ها در طبقات 10.

لیلی Eskelsen گارسیا اشاره می کند که او عضویت درخواست شده برای کلاس های کوچکتر برای مدت زمان طولانی. “پزشکان می گویند 39 عرق بدن در یک کلاس درس است و نه سالم و امن– آن را هرگز. اما در این مورد آن ممکن است گسترش عفونت است که جان مردم است.”

موارد جدی از coronavirus در میان کودکان بسیار نادر است. Eskelsen گارسیا می گوید او نگران نه تنها برای سلامت کودکان بلکه برای سلامت اعضای خود را که شامل معلمان و متولیان خدمات مواد غذایی کارگران و کارکنان پشتیبانی. در شهر نیویورک به تنهایی بیش از 60 مربیان باید کردهاند از coronavirus و NPR پیدا کرده است به حساب مربی و میر در 13 کشورهای دیگر.

3. مبهوت برنامه

کاهش اندازه کلاس شدت این احتمالا به معنی سرسام آور برنامه. به عنوان مثال Mulgrew نشان می دهد که یک گروه از کودکان و نوجوانان ممکن است حضور در مدرسه در دوشنبه چهارشنبه و جمعه یک هفته و سپس سه شنبه و پنج شنبه هفته بعد. دیگران را مورد بحث صبح و بعد از ظهر شیفت.

4. بچه های جوان تر ،

دانمارک بازگشایی آن روز مراقبت و مدارس ابتدایی برای اولین بار. نروژ آغاز شده و با مهد کودک و اسرائیل با آموزش و پرورش ویژه مهد کودک. Mulgrew می گوید باز نیویورک شهرستان, مدارس ابتدایی برای اولین بار ممکن است چرا که آنها به احتمال زیاد به داخل راه رفتن فاصله برای خانواده ها و از آنجا که آن دسته از دانش آموزان به طور معمول با یک اصلی, کلاس درس, معلم, معنی کمتر تغییرات موجود برنامه ریزی و نیروی انسانی. از سوی دیگر پژوهشگر Litvinova اشاره می کند که کودکان بیشتر احتمال دارد به “قرار دادن دست خود را و دهان خود را بر روی چهره خود” و بنابراین به طور بالقوه گسترش عفونت است.

5. تقویم های جدید

در را برای یادگیری از دست داد در حالی که مدارس تعطیل هستند وجود داشته است پیشنهادات از شروع مدرسه دیر یا ادامه را از طریق تابستان آینده و یا هر دو.

“این وضعیت در حال رفتن به مانند آنچه که اغلب به نام تابستان, اسلاید, اما در استروئیدها” ویرجینیا سرپرست آموزش عمومی جیمز لین NPR گفت. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت فرصت برای ما به بحث در مورد راه های مختلف به روش تقویم.” این به این معنی در میان چیزهای دیگر, renegotiating اتحادیه قرارداد. و در حالی که منطقه در حال بازنویسی تقویم Litvinova می گوید آنها احتمالا باید آماده شدن برای داشتن نزدیک به مدارس دوباره هنگامی که و اگر شیوع rcur تا زمانی که وجود دارد این است که یک واکسن.

6. های مختلف حضور و غیاب سیاست

مدارس می تواند باز کردن اما برخی از والدین هنوز هم ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن فرزند خود را در خانه. در دانمارک یک Facebook گروهی به نام “بچه من نیست برای رفتن به یک خوکچه هندی’ گزارش 40 ، 000 عضو دارد.

ملیسا Thomasson مراقبت های بهداشتی اقتصاددان در کشاورز مدرسه کسب و کار در میامی در دانشگاه آکسفورد اوهایو به تازگی منتشر شده یک مقاله آموزشی اثرات 1916 اپیدمی فلج اطفال در شهر نیویورک است. شروع مدرسه به تعویق افتاد هفته به سرعت گسترش از آنچه بود به نام “کودکانه فلج.” با توجه به Thomasson تحقیقات حتی زمانی که مدارس را بازگشایی حدود 200000 نفر از این شهر 829,000 ثبت نام دانش آموزان در خانه مانده برای ترس از این بیماری را گسترش. و این شهر اعلام کرد که سیاست “نرمش” برای غیبت در طول این زمان.

7. هیچ مجامع ورزشی و یا پدر و مادر-معلم همایش

دانش آموزان می توانید مخلوط را در گروه های بزرگ و پدر و مادر احتمالا نمی خواهد اجازه دهید به ساختمان مدرسه یا.

8. از راه دور آموزش در ادامه

با مبهوت برنامه مدارس آماده برای بستن دوباره برای آینده امواج از عفونت و بسیاری از دانش آموزان نیاز به بازسازی هر متخصص NPR صحبت با پیش بینی که نیاز به آموزش از راه دور ادامه خواهد داد. و این بدان معناست که آموزش و پشتیبانی برای معلمان و تجهیزات برای کودکان.

Eskelsen گارسیا از NEA می گوید سهام موضوع حاد است. “آنچه ما گفتن است [سیاسی] برای سال است که شکاف دیجیتال است که صدمه زدن به کودکان است. آن را به صدمه زدن به کل جوامع است. به پهنای باند یک تبلت یا یک لپ تاپ نیست به بازی بازی های ویدئویی. آن را به عنوان اساسی به عنوان لوله کشی داخل ساختمان. آن چیزی است که شما نیاز به موفقیت. و در حال حاضر از آن سر گذاشته شده است.”

9. اجتماعی و عاطفی و کمک های عملی برای کودکان و نوجوانان.

رشد و نمو کارشناسان می گویند که اختلال در این بیماری همه گیر به منزله یک “سوء در دوران کودکی تجربه” برای هر آمریکایی کودک است. زمانی که مدارس بازگشایی می گوید ویرجینیا جیمز لین ameliorating این واقعه خواهد بود در هسته ماموریت خود را. “من همچنین فکر می کنم که وجود دارد نیاز به تمرکز بر روی اجتماعی و عاطفی یادگیری برای دانش آموزان و نه تنها چگونه ما می توانیم حمایت علمی, اما چگونه می تواند ما را در ارائه پشتیبانی سلامت روانی و شال حمایت از دانش آموزان زمانی که آنها می آیند برای کمک به آنها را بازیابی و بازگرداندن آن خالص ایمنی مدارس.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de