آنچه فرمانداران انجام می دهند برای مقابله با گسترش Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر

یک رهگذر در نزدیکی پایک محل بازار عمومی در سیاتل در روز چهارشنبه. واشنگتن یکی از کشورهای بسته شدن مدارس و دیگر مکان های تجمع برای کمک به مبارزه با کروناویروس. استفان Brashear/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Brashear/AP

فرمانداران در سراسر ایالات متحده در حال مصرف انواع مراحل سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و محافظت از مردم است.

بیش از 30 رهبران دولت و همچنین مقامات واشنگتن اعلام کرده اند متحده اضطراری و پاکسازی مسیر برای پاسخ به خطرات ناشی از COVID-19 pandemic به عنوان کارشناسان هشدار می دهند تعداد موارد را افزایش می دهد در هفته آینده.

در زیر یک لیست از اقدامات انجام شده توسط برخی از فرمانداران برای جلوگیری از شدت بیماری مسری در روزهای اخیر:

آریزونا

رژیم صهیونیستی. داگلاس Ducey, اعلام وضعیت اضطراری در روز چهارشنبه و صادر قوانین پرستاری امکانات که نیاز به غربالگری کارکنان تمام بازدید کنندگان, فروشندگان و پیمانکاران است. بیمه تنظیم شده توسط دولت باید صرف تمام هزینه های مرتبط با COVID-19 تست های تشخیصی صرف نظر از اینکه این آزمایشگاه در شبکه است و همچنین پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است. Ducey را نیز ممنوع کرده قیمت سنگ آهن در بازار با مجوز بهداشت حرفه ای یا موسسات مراقبت سلامت.

کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه گسترش یک فرمان اجرایی توصیه ممنوعیت اجتماعات بزرگ از بیش از 250 نفر در سراسر کشور حداقل تا پایان ماه مارس. رویدادهای کوچکتر می توانید تنها اگر سازمان می تواند پیاده سازی اجتماعی فاصله از 6 فوت هر فرد است. منظور اجرایی نیز شامل حمایت دولت از کارگران از جمله کارگران جبران مزایای اگر آنها قرارداد COVID-19 در طول این دوره از کار خود را. آن را نیز به تاخیر می اندازد مهلت دولت برای تشکیل پرونده مالیاتی 60 روز برای افراد و کسب و کار قادر به فایل در زمان.

دلاور

رژیم صهیونیستی. جان کارنی اعلام وضعیت اضطراری موثر در ساعت 8 صبح روز جمعه. این دستور تمام رویداد میزبان به لغو همه “غیر ضروری تجمع جرم” از 100 نفر یا بیشتر. امکانات در خدمت افراد مسن — از جمله پرستاری و امکانات زندگی کمک آسایشگاه ارائه دهندگان خدمات و امکانات توانبخشی — نیاز به صفحه نمایش و محدود کردن دسترسی به هر کسی نشان دادن علائم کروناویروس و یا کسانی که تا به حال تماس با کسی که تشخیص داده شده در گزارش قبلی 14 روز. آن را نیز می گوید از کارکنان این تاسیسات باید در سفر خارج از ایالات متحده کارکنان دولت هستند محدود از هر کسب و کار و سفر به خارج از دلاور. در این بیانیه همچنین منع هر گونه نهاد انجام کسب و کار در دولت برای شرکت در قیمت سنگ آهن در بازار.

فلوریدا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در روز دوشنبه. میامی-Dade county مقامات را به حالت تعلیق در همه اخراج در طول شیوع بیماری است.

کنتاکی

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear روز پنج شنبه یک “قابل توصیه” که تمام دولتی و خصوصی K-12 مدرسه باید درهای خود را موثر دوشنبه و بسته باقی می ماند برای دو هفته. Beshear نیز خواست ساکنان برای جلوگیری از جمعیت و اجتماعات بزرگ از جمله خدمات کلیسا و دیگر گردهمایی جامعه.

مریلند

تمام مدارس در سراسر کشور در حال بستن به مدت دو هفته شروع روز دوشنبه رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد. علاوه بر این او یک فرمان اجرایی را امضا منع تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر و بسته شدن همه مراکز ارشد. این منظور نیز بسته کشتی کروز ترمینال در بندر بالتیمور.

نیویورک

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد محدودیت در تجمعات بیش از 500 نفر از جمله محدودیت های جدید در جمعیت تراکم موثر بستن برادوی را نشان می دهد و دیگر اجراهای زنده. کومو نیز خواسته بیمارستان به آماده شدن برای افزایش بیماران که می تواند شامل لغو اعمال جراحی الکتیو به آزاد کردن فضای تخت. فرماندار اعلام کرد ایالت ممنوعیت ملاقات با خانواده به خانه های سالمندان با هدف حفاظت از سالمندان است. خانواده ها می توانند با مراجعه تحت شرایط خاص پوشیدن دنده محافظ.

اوهایو

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine اعلام کرد که کودکان را تمدید رخصتی بهار از سه هفته آغاز و تا روز دوشنبه. او گفت که مقامات دولتی را بررسی اینکه آیا مدارس می تواند بازگشایی پس از آن. گردهمایی 100 نفر یا بیشتر نیز ممنوع است.

اورگان

رژیم صهیونیستی. کیت براون ممنوع تجمعات بیش از 250 نفر برای چهار هفته بعدی.

پنسیلوانیا

رژیم صهیونیستی. تام گرگ اعلام کرد که تمام مدارس, ورزشگاه, جامعه, مراکز و مکانهای تفریحی خواهد بود تعطیل در مونتگومری در خارج از فیلادلفیا برای 14 روز. گرگ نیز تشویق مردم به لغو یا به تعویق انداختن اجتماعات بزرگ و دلسرد کردن مردم از رفتن به فعالیت های تفریحی در مکان های عمومی.

تنسی

رژیم صهیونیستی. بیل لی, اعلام وضعیت اضطراری و گسترش coronavirus تست سایت. او همچنین لغو مجوز مورد نیاز برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به آنها اجازه می دهد به ارائه “موضعی درمان بیماران موقت در خوابگاه.” داروسازان را مجاز به انصراف اضافی عرضه 30 روز نگهداری نسخه بدون معمول اگر مجوز لازم برای پاسخ به و جلوگیری از گسترش COVID-19. او همچنین ممنوع قیمت درآوردن در پزشکی یا لوازم اضطراری.

ویرجینیا

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم است متوقف تمام سفر رسمی خارج از ویرجینیا توسط کارکنان دولت برای حداقل 30 روز. دولت نیز توقف تدریجی در teleworking برای کارکنان دولت در حالی که نرتهم است هدایت سازمان به محدودیت در جلسات حضوری و غیر ضروری کرده است. دولت نیز لغو شد دولت همایش ها و رویدادهای بزرگ است برای حداقل 30 روز.

واشنگتن

تمام مدارس دولتی و خصوصی, در, شاه, Snohomish و پیرس شهرستانهای را برای شش هفته Gov. جی Inslee روز پنجشنبه اعلام کرد. حرکت اثرات 43 مدارس در سه شهرستان شده اند که ضربه سخت توسط ویروس.

این است که در حال توسعه داستان. ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet