در صبح روز یکشنبه هنگامی که کوبه برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی اسلام آباد وجود دارد ضخامت لایه دریایی و تکه تکه مه متراکم که پنهان برخی از زمین است.

شرایط شد نتیجه رو به وخامت جبهه سرد عبور از منطقه مرطوب شمال غربی جریان که ناشی از پایین ابرها به شمع تا در برابر دامنه شمالی ونتورا و L. A. شهرستان کوه. وجود دوش به سمت شمال و ابرها هل دادن به ساحلی دره بودند ضخیم به اندازه کافی به علت نم نم باران در امتداد ساحل و در نزدیکی کوهپایه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. یک وب کم در جو دو سر کوه شمال غربی پورتر انزال پیشنهاد کرد که لایه دریایی 3000 فوت ضخامت دارد.

چه چیزی باعث دریایی لایه ؟

دریایی استراتوس ابرها ایجاد می شوند وقتی که بادها باد بیش از اقیانوس آرام مخلوط مرطوب سطح درجه به سمت بالا در جو است. هوا سرد می شود آن را به عنوان افزایش می یابد که مهم است چرا که هوا سردتر حمل کمتر بخار آب از هوای گرم است. زمانی که هوا را رطوبت نسبی می رسد 100 درصد بخار آب متراکم به کوچک و قطرات مایع در اطراف کوچک تراکم هسته که می تواند نمک دریا از گشت و گذار و یا اسپری و حتی مقادیر کمی از ید از اشنه دریایی.

تبلیغات

قوی وارونگی لایه است: لایه دریایی ابرها به شکل ارائه یک درب است که آنها را نگه می دارد از افزایش خارج به اتمسفر است. نسبتا سرد آب اقیانوس درجه حرارت هوا سرد در نزدیکی سطح ایجاد یک کنتراست قوی با گرمتر هوا کمی بالاتر در جو است. این لایه از هوا گرمتر است لایه وارونگی و آن را ایجاد یک کلاه محدود کردن عمودی میزان اختلاط در نزدیکی سطح.

وزش باد وزش باد از غرب به شرق حرکت دریایی این ابرها به سمت سواحل کالیفرنیا. این حرکت افقی نامیده می شود advection. خنک کننده همچنان به هوا منتقل شده است بیش از آب سرد است. زمانی که آن می رسد و سواحل آن است که مجبور به بلند کردن به عنوان زمین ارتفاعات افزایش است که باعث خنک کننده های اضافی و تشکیل ابر. زمین کانال های باد-برن استراتوس ابرها از طریق دره ها و دره ها — که همان مسیرهای مورد استفاده برای بزرگراه ها مانند 101 بزرگراه. ابرها گسترش داخلی تا زمانی که آنها روبرو می شوند یک سد در شکل تپه و کوه است که افزایش به ارتفاع بالاتر از ابرها. ساحلی و تپه ها و دره ها هستند و سپس کفن در پایین ابرها و مه. مه صرفا یک ابر است که در تماس با زمین است.

la-me-marine-layer-graphics-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

در زمان سقوط هلیکوپتر, ون Nuys فرودگاه بود گزارش یک سقف 1300 به 1400 اما برخی از زمین های اطراف کالاباساس بالاتر است به طوری که برخی از آن به احتمال زیاد پنهان شده توسط پایگاه دریایی ابرها. علاوه بر انبوه مه تکه ای گزارش شده در این منطقه است. این عوامل باعث می شود دید کم و می تواند فضایی سردرگمی برای کسی که خلبانی یک هواپیما.

عمق لایه دریایی ابرها معمولا در اطراف قله طلوع آفتاب در پس ابرها پراکنده به عنوان روز پیشرفت می کند و خورشید در آسمان بالاتر. خورشید گرم جو بالاتر از ابرها و نور خورشید است که نفوذ آنها شروع به گرم زمین است. زمین گرم سریعتر از آب و گرم شدن هوا افزایش کردن سطح مخلوط به ابر لایه. به عنوان ابری و هوای گرم آن رطوبت نسبی کمتر از 100% سطح قطرات آب شروع به بازگشت به بخار آب — از آنجا که هوا گرمتر نگه دارید می توانید آب بیشتری بخار. به عبارت دیگر ابر تبخیر می شود. گرم و خشک بادها بالاتر از ابرها می توانید سرعت بخشیدن به این روند است. عمیق تر لایه دریایی نیاز به زمان بیشتری برای گرم و یا خشک کن هوا تبخیر ابرها.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyhec.su