Westlands آب منطقه می شود دائم ایالات متحده قرارداد عظیم آبیاری تحویل

داخلی بخش در جمعه اعطا کشور بزرگترین مزرعه آب منطقه دائمی حق سالانه آبیاری تحویل این مبلغ به حدود دو برابر آب به عنوان نزدیک به 4 میلیون نفر از ساکنان لس آنجلس استفاده در یک سال است.

به دست آوردن یک قرارداد دائم برای خیلی ارزان دره مرکزی پروژه آب نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ برای Westlands آب منطقه که تامین برخی از دولت ثروتمندترین تولید کنندگان و دیرینه روابط داخلی وزیر دیوید برنارد.

اما جدید پیمان که می تواند در اثر ژوئن 1 فراهم می کند و هیچ پناهگاهی برای Westlands از کالیفرنیا acrimonious جنگ آب.

منطقه است که به ندرت دریافت کامل مبلغ قرارداد در دهه های اخیر باقی خواهد ماند و کم فدرال پروژه سلسله مراتب و ادامه خواهد داد تا در میان اولین برش در زمان کمبود.

تبلیغات

معامله نمی خواهد پایان جنگ بیش از اثرات زیست محیطی عظیم آب انحرافات از منبع Westlands’ لوازم شمال کالیفرنیا در ساکرامنتو-San Joaquin دلتا.

قرارداد تغییر نمی دهد این واقعیت است که حدود نیمی از منطقه زمین گرفتار بد زهکشی و با رنگ و لعاب به طور طبیعی سلنیوم است که می تواند سم حیات وحش هنگامی که این تجمع در فاضلاب از Westlands’ زمینه های آبیاری.

و آن را نمی خواهد سر پرونده های حقوقی بیشتر از منتقدان که به ثمر رساند قانونی امتیاز در چالش های Westlands به همین اندازه کوتاه-مدت قرارداد.

این منطقه یکی از بیش از 75 دره مرکزی پروژه مشتریان — بسیاری از آنها را به مزرعه آبیاری مناطق — که در حال بهره گیری از یک سال 2016 قانون به تبدیل آب قراردادهای خدمات است که نیاز به دوره ای تجدید موافقت نامه های که به طور دائم قفل در تحویل استحقاق و شرایط دیگر.

تبلیغات

U. s. Bureau of Reclamation اجرا می شود که فدرال پروژه نیز امضا قراردادهای دائمی روز جمعه با یک تعداد انگشت شماری از شهرداری مناطق که در آن منابع.

“تکمیل این قرارداد بزرگ برنده-برنده برای ما پیمانکاران و آمریکا در منطقه” احیای مدیر ارنست Conant در بیانیه ای گفت. “دولت فدرال را دریافت خواهد کرد در اوایل پرداخت بیش از $200 میلیون دلار است که در کنگره کارگردانی برای استفاده باید بسیار مورد نیاز پروژه های ذخیره سازی.”

2016 آب بهبود زیرساخت ها برای ملت عمل شناخته شده به عنوان WIIN عمل باز درب برای احیای پیمانکاران در سراسر غرب به دریافت قراردادهای دائمی اگر آنها بازپرداخت آنچه که آنها هنوز هم مدیون آمریکا مالیات دهندگان برای ساخت و ساز از یک فدرال پروژه آب.

پروژه دره مرکزی بزرگترین عرضه آب سیستم در کشور است. تصور در دهه 1930 ساخته شده و در دهه های بعدی توسط دولت فدرال شبکه قد بلند سدهای بزرگ مخازن و گسترده کانالهای امتداد 450 مایل از ردینگ منطقه به بیکرزفیلد.

این پروژه عرضه ارزان, دولت یارانه آب کمک کرده و به نوبه خود در خشک scrublands از San Joaquin Valley را به شدت مولد و سودآور مواد غذایی کارخانه.

که بسیاری از جریان آب به مزارع بزرگ تولید کنندگان و شرکت کشاورزی به جای مزارع خانوادگی کوچک پیش بینی در سال 1902 احیاء عمل می کنند ساخته شده است این پروژه موضوع دوره اصلاحات تلاش و تحمل انتقاد.

هیچ پیمانکار پروژه به عنوان بحث برانگیز Westlands را پوشش می دهد که بیش از 1000 نازک جمعیت مایل مربع در San Joaquin Valley آفتاب-آغشته به سمت غرب. منطقه شروع به گرفتن فدرال آبیاری تحویل در 1960s.

تبلیغات

Westlands دارای سابقه پرونده های حقوقی برای جلوگیری از انقراض و حمایت است که پیشتر دلتا تحویل. برنارد — که برای سال نمایندگی Westlands به عنوان یک واشنگتن وکیل و لابی قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — استدلال یکی از آن موارد است.

به دشمنان منطقه بزرگ آب قرارداد میراث آلوده زمینه زهکشی و دور زدن فدرال احیای قانون حاکی از کاستی های فدرال آبیاری سیاست.

زمانی که زمینداران بزرگ در Westlands شکست تا منابع خود را برای دیدار با سطح زیرکشت محدودیت در تحویل دهندگان یارانه آب گندم زار بود و اغلب در میان اعضای خانواده و تراست.

Westlands می گوید آن را تامین 700 “خانواده متعلق به چند نسل مزارع” با اندازه متوسط از 875 هکتار است که تحت 960 هکتار از حد. اما محققان دانشگاه کالیفرنیا در سال 2011 در بر داشت 350 مزرعه شبکه “گروه بندی بر اساس مالکیت مشترک.”

تولید کنندگان دیگر نمی خواهد که به نگرانی در مورد محدودیت هایی که در حال کاهش یافته است زمانی که پیمانکاران پرداخت ساخت و ساز خود را بدهی.

سال گذشته Westlands مدیر کل تام بیرمنگام گفت: منطقه بدهکار دولت $320.5 میلیون. در پاسخ به سوالات اخیر از زمان احیای اداره گفت که در مجموع نشان داده Westlands ساخت و ساز به عنوان بدهی سپتامبر 2016.

Westlands’ پرداخت و پس از آن باید محدودتر هم بدهی باقی مانده به حدود 202 میلیون و گفت: Shane شکار سرپرست امور عمومی افسر اداره.

ماهیگیری و گروه های زیست محیطی باید برای سال ادعا که دولت فدرال باید کاهش اندازه Westlands’ قرارداد که در 1.15 میلیون هکتار فوت فتیش, بزرگترین در دره مرکزی پروژه شبکه.

تبلیغات

آنها استدلال می کنند که Westlands در حال حاضر گرفته شده حدود 100000 هکتار از تولید به دلیل زهکشی مشکلات و کمبود آب و ممکن است مجبور به بازنشسته بیشتر گندم زار.

آنها بیشتر توجه داشته باشید که نه منطقه و نه دولت فدرال به تصویب رسید برنامه به طور کامل مقابله با سلنیوم آلوده به فاضلاب از Westlands زمینه که در اوایل 1980s مسموم پرندگان در Kesterson ملی پناهگاه حیات وحش.

گروه برنده مطلوب حکم دادگاه در سال 2016 زمانی که ایالات متحده 9th مدار دادگاه تجدید نظر گفت: احیای اداره باید در نظر گرفته کاهش قرارداد مقدار زمانی که آن را تمدید یک سری از کوتاه مدت Westlands قرارداد. که مورد هنوز در حال بررسی است و ممکن است ارائه مسئله جدید پیمان.

احیای مقامات گفته اند که آنها را مجبور به انجام یک بررسی اثرات زیست محیطی از اعطای قراردادهای دائمی به دلیل WINN عمل هدایت این سازمان به موضوع آنها است.

نه پس گفت: وکیل استفان Volker که نشان دهنده قبیله ای و ماهیگیری ماهی قزل آلا گروه که زودتر ثبت چالش است. “ما خواهد بود در دادگاه دوباره و من خوشبین هستم که ما را واژگون که غیر قانونی, تصویب,” او گفت:.

“اداره احیاء هرگز انجام یک کافی [زیست محیطی] بررسی است که شناسایی میزبان از اثرات ویرانگر در دلتا و آن ماهی ها و حیات وحش است که در نتیجه در مصرف 1.2 میلیون هکتار فوت سالانه از آن محاصره سیستم و دادن آن به شرکت های بزرگ کشاورزان به درخواست مسموم سرزمین” Volker استدلال کرد.

بیرمنگام گفت: در سال گذشته است که حتی اگر این منطقه در زمان یک سوم از آن 600,000 هکتار از تولید کنندگان که گسترش کشت بادام و پسته ادامه خواهد داد به نیاز کامل تحویل.

او همچنین با رد پیشنهادات است که دائم حق موقعیت منطقه برای رفتن به آب فروش کسب و کار.

“به تاریخ Westlands را فروخته هر آب خارج از آن منطقه است. ما نمی فروش آب برای خوش تیپ, سود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im